Прочитайте офіційний опис

FMJ - річки Маккензі є закладом вищої освіти, багатопрофільна приватна, мета якого полягає у підготовці людських цінностей висококласні, здатні сприймати і інтерпретувати поточні парадигми, уявіть нові можливості і запропонувати створення альтернативних маршрутів, в особі вимог сучасності.

Інституційна проекту FMJ - річки Маккензі прагне розширити та інновацій за рамки традиційних пропозицій, що відносяться до існуючих сьогоднішніх вищих навчальних закладів. Розширення і потрібно інновації, на основі стандартного школі, є, як орієнтир, розуміння реальності, яка передбачає усвідомлення спільності і, отже, актив знань, не тільки знання, а й критика та житлово-будівельний кооператив.

Ці особливості дозволяють інституційний дизайн вбудовує пробну базу, виробляти нові знання від соціальних умов, що означає, що мають як методу інтеграції навчання / дослідження і міждисциплінарності, і, як принцип, взаємодії з суспільством.

Місія, бачення і цінності

Місія

Навчати людини, створеного за образом Божим, для повного здійснення громадянства, внести свій внесок у розвиток особистості і суспільства через навчання, дослідження і розширення, і культурною, спортивною, соціальної і духовної діяльності, навколишнього середовища реформатської християнської віри.

Вид

Щоб бути визнаним в суспільстві як конфесійної пресвітеріанської установи, благодійні та спільноти профілю, який присвячений божественному і гуманітарних наук; характеризується безперервним прагненні до досконалості в викладацької, наукової та розширення; прагнення до інтегральної формування людського буття, в реформатської віри християнської середовищі.

Цінності та принципи

У особистій поведінці: гідності, характеру, цілісності та mackenzista духу; У міжособистісних відносинах: вірність, взаємна повага, розуміння, чесність і скромність; При здійсненні професійної діяльності: етика, компетентність, креативність, дисциплінованість, відданість і готовність добровільно; У процесі прийняття: пошук консенсусу, справедливості, істини, рівності можливостей для всіх; Відносини між колегіальними органами, підрозділами та департаментами: співпраця, командний дух, професіоналізм і належного зв'язку; Відносини з іншими установами: відповідальність, самостійність і прозорості; У суспільстві: участь і обслуговування для спільноти; І в усі часи, діяти з любов'ю, яка є сукупність досконалості.

Доступні навчальні програми:
  • Portuguese (Brazil)

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Faculdade Moraes Júnior (FMJ - MACKENZIE RIO)

Адміністрація прикладна соціальна наука розвивається планування стратегії управління людськими, матеріальними і фінансовими ресурсами організації. ... [+]

Адміністрація прикладна соціальна наука розвивається планування стратегії управління людськими, матеріальними і фінансовими ресурсами організації. Адміністратор повинен мати можливість для досягнення цілей і організаційних цілей в процесі планування, організації, керівництва та управління діями, які будуть розроблені в областях людських ресурсів, маркетингу, фінансів і виробництва.... [-]

Бразилія Ріо-де-Жанейро
Березень 2020
Portuguese (Brazil)
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Faculdade Moraes Júnior (FMJ - MACKENZIE RIO)

Рахункова курс спрямований на навчання лічильників з дієздатна професійно всій національній території. ... [+]

Рахункова курс спрямований на навчання лічильників з дієздатна професійно всій національній території. Навчальний план збалансований з урахуванням кількості обов'язкових предметів, передбачених у мінімальній навчальної програми для MEC, а також тих, для належної підготовки професійного бухгалтерського обліку верхнього рівня, лічильник.

Рахункова курсу факультету річки Маккензі існує вже 48 років з колишнього факультету Мораїша Жуніор, чиє ім'я і традиції якості дозволили включити великих фахівців бухгалтерського обліку на внутрішньому ринку. Курс має верхню сходинку педагогічних кадрів, де вишуканий академічну освіту (спеціалісти, магістри і доктори) у поєднанні з великим професійним досвідом, діфференціатамі і привабливим для тих, хто зацікавлений в біжучий Бухгалтерія, вирішувати факультету Маккензі-річку.... [-]

Бразилія Ріо-де-Жанейро
Березень 2020
Portuguese (Brazil)
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою