Universidade de Caxias do Sul

Введення

Прочитайте офіційний опис

Universidade de Caxias do Sul - UCS - це бразильська вища освітня установа, що характеризується як установа, що належить до спільноти. Його діяльність охоплює безпосередньо північно-східний регіон штату Ріо-Гранде-ду-Сул, який розташований у південній частині країни. Вона є частиною Університету фундації Качіас ду Сул, яка є афілійованим членом "Consórcio das Universidades Comunitárias Gaúchas" - COMUNG (асоціація, що входить до вищих навчальних закладів громади в штаті Ріо-Гранде-ду-Сул); член "Associação Brasileira das Universidades Comunitárias" - ABRUC (асоціація, що входить до громадських вищих навчальних закладів Бразилії); "Conselho de Reitores das Universiades Brasileiras" - CRUB (Рада президентів бразильських університетів); і до "Інституту факультету Ensino Superior Gaúchas" (Форум вищого навчального закладу в Ріо-Гранд-ду-Сул). 1 На міжнародному рівні UCS є членом "Асоціації університетів провінції Португалія" - AULP (Асоціація португалоязичних університетів); "Організація інтернаціональних університетів" - OUI; та "Червона латиноамериканська спілка університетів" - RLCU (Латиноамериканська мережа для університетської співпраці), серед інших. Університет де Кашіас ду Суль, заснований у 1967 році, є найстарішим університетом регіону. Вона була побудована на колективних зусиллях громади, і вона все ще працює відповідно до зобов'язань та залучення різних верств суспільства, які вірять у вищу освіту як джерело соціального розвитку. Вони представлені на раді директорів підтримуючого фонду державними органами влади - від міста, штату та федерального рівня - та представниками груп громадянського суспільства. 2

Місія та керівні принципи

Місія та керівні принципи, які керують діями Університету де Кашіас ду Сул у різних сферах своєї діяльності, виникають внаслідок широко залученого до процесу процесу, який включає в себе все академічне співтовариство, наводячи плани дій інституту на наступні десять років, забезпечуючи таким чином свою власну та унікальна ідентичність

Фокус

Знання

Бачення

Бути важливим для сталого розвитку з точки зору знань.

Місія

Виробляти, систематизувати та спілкуватися знаннями з якістю та актуальністю для сталого розвитку.

Принципи

  • Повага до людей - Люди завжди будуть цінуватися та поважатись як особистості та громадяни.
  • Соціальна відповідальність - загальний актив стане критерієм, який керує діями університету.
  • Інституційна придатність - UCS буде шукати постійну кваліфікацію свого персоналу, структуру; організаційні процеси, а також програми та дії.
  • Поширеність інституційного інтересу - інституційні інтереси повинні накладатися на окремі, забезпечуючи співіснування різноманітності.
  • Інновації. Керуючись науковою інноваційною, технологічною та культурною співпрацею, слід керуватися діями установи.
  • Місцеве та глобальне входження - університет буде прагнути одночасної участі в місцевих, регіональних, національних та міжнародних планах.
  • Демократичний менеджмент - Університет буде сприяти демократичному досвіду, прагнучи до участі академічного співтовариства у процесах планування та управління.
  • Прихильність до навколишнього середовища - Університет повинен сприяти та брати участь у заходах, спрямованих на сталий розвиток, з кінцевою метою збереження життя.
  • Автономія - Університет буде зберігати необхідну освітню та наукову, адміністративну, дисциплінарну, фінансову та автономну діяльність з управління активами, щоб забезпечити виконання своєї місії.
  • Устойчивость - Університет буде шукати економічну, соціальну та екологічну стійкість за допомогою ефективного та ефективного управління.

3

Розташування

Каксас-ду-Сул

UCS

Address
Universidade de Caxias do Sul
Main Campus: Rua Francisco Getúlio Vargas, 1130 - CEP 95070-560 - Caxias do Sul - RS - Brazil

95070-560 Каксас-ду-Сул, Штат Ріо-Гранде-ду-Сул, Бразилія
Веб-сайт
Телефон
+55 54 3218-2100