Прочитайте офіційний опис

Якість Unaerp

• По-перше університетів в області Ribeirão Прету, заснована на 1 червня 1924 • Визнаний MEC як університету в грудні 1985 року. • Кампус основі в Ribeirão Прету території кампуса і в Guaruja зі ступенем бакалавра, ступенів і вищої технічної освіти в класі та дистанційного навчання та викладання інфраструктури, наукових досліджень і лабораторій, обладнання, бібліотеки і технічних ресурсів. • 500000 дзвінки на спільноти в більш 30 інформаційно-пропагандистських програм, клінік, лабораторій, самій лікарні і в лікарнях, і УПА UBDs міста та області.

Місія

Створення та розповсюдження знань сприяти і сприяти розвитку особистості і суспільства, заснованого на етичних і християнських принципів, свободи наукових досліджень, навчання та розширення інновацій, підтримуючи постійну взаємодію з національними та міжнародними контекстах.

Історія

UNAERP - Університет Ribeirão Прету був першим вищим навчальним закладом в регіоні Рібейран-Прету. Заснована в 1. Червень 1924, суспільство школи Pharmacia і Ribeirão Прету стоматологічної школи, групи здоров'я ідеалістичний професіоналів, інтелектуалів і педагогів, так як його реалізація була призначена для сприяння соціальній, освітній і культурний розвиток, так багатою кави капіталу сьогодні Основний цукрового очерету Поло País.Daquele провидцем початковий проект, траєкторія UNAERP був сильний ріст з кінця 1950-х років, коли професор Електро Bonini (1913-2011), взяв на себе управління.

Організаційна структура

Адміністрація університету Ribeirão Прету складається з осіб, що діють в інтегрованій, координації всіх заходів викладацької, наукової та розширення. Є Вища рада, канцлер, декан, керівник групи, режисери, координаторів та колегіальних.

Інфраструктура

Unaerp має два кампусу: кампус штаб-квартиру в Рібейран-Прету, встановленої на Ribeirânia кварталу, а другий кампус в Guaruja, по сусідству Cove. Кампуси плануються і оснащені клінік, лабораторій, бібліотека, класи, сервіс і конференц-залів, навчальних та адміністративних секторів для підтримки навчання, досліджень і розширення, а також службові приміщення, вітальня і відпочинок, які дозволяють претендувати і студентського життя.

Таким чином, ті, хто живе тут більше, ніж академічної інфраструктури, наукових досліджень та розширення. Кампус Ribeirão і Кампус Гуаружа планується простору і догляду сприяти добробуту тисяч людей, які їх транзиту протягом року, тому що крім викладачів, співробітників і студентів, членів громади також відвідують кампуси в пошуках послуги та зручності.

Доступні навчальні програми:
  • Portuguese (Brazil)

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Universidade de Ribeirão Preto 

Курс міжнародних зв'язків Unaerp структурована для підготовки фахівців, здатних аналізувати, на комплексній основі, політичні, економічні, торговельні, культурні, гуманіт ... [+]

Курс з верхніми відмітками, Concept 5, в оцінці MEC Перший курс Ribeirão Прету і області і 12-го курсу Сан-Паулу, між приватними установами, відповідно до ОРФ в 2015 році. Студенти міжнародних відносин Unaerp зробити принаймні 100 годин навчання і 100 годин додаткових заходів, щоб розширити свої знання і повне закінчення. Партнерські відносини з більш ніж 500 зареєстрованих установ та заохочує студентів вишукувати можливості в Бразилії і за кордоном. технічні візити і навчальні поїздки відслідковуються вчителів в Європі і Латинській Америці. позакласні заходи, такі як технічні візити, лекції, симпозіуми, наукові дослідження, культурні заходи, серед інших. Unaerp піклується, щоб надати студент якості академічного життя, підтримуючи його два кампусів, призначених для соціального і культурного співіснування, з повною інфраструктурою, з декількома послугами, які забезпечують комфорт і доступність в місцях для відпочинку, спорту, співіснування і широкого доступу до колекції бібліотека і онлайнові бази даних. ... [-]
Бразилія São Paulo Ribeirao Preto
Березень 2020
Portuguese (Brazil)
Заочне навчання
4 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою