Прочитайте офіційний опис

Вже більше 40 років, університет пропонує Ібірапуера міцну основу досвід, накопичений у минулому, сьогоденні реальність практику і увага до майбутнім можливостям, щоб навчити своїх фахівців.

Мета полягає в підготовці лідерів: ті, хто в змозі винайти зміни і пропонувати рішення.

Роки історії показують, що тисячі студентів, співробітників та викладачів беруть участь у інноваційної освітньої проекту і орієнтована на керівників навчальних, на основі вимог ринку і соціальних цінностей.

Приклади, що підтверджують до освітнього переваги, пропонованих університетом Ibirapuera предостатньо. Вони включають в себе інвестиції і стимули, досягнутий у галузі наукових досліджень, одним із стовпів діяльності університету. Інститут підтримує групи, утворені сертифікованих викладачів дослідників з Національного науково-дослідного ради і технології (НДІ).

Ми також можемо виділити курсів магістра права і стоматології, як рекомендовано мисами.

Це ще можна говорити про соціальну відповідальність шляхом надання безкоштовної допомоги малозабезпеченим людям у клініках університету.

Підкреслюючи заклопотаність Ібірапуера університету з утворенням студента, ми можемо відзначити, що установа інвестує в інноваційній викладання і пропонує студентам, а також студентські курси, технологічні курси і розширення з міждисциплінарної зору гуманістичної та загальної освіти.

Будь це також лідер свого майбутнього. Університет Ібірапуера готовий допомогти вам забезпечити академічну і професійну життєвого успіху.

Доступні навчальні програми:
  • Portuguese (Brazil)

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Universidade Ibirapuera (UNIB)

Інженер-будівельник конструкцій, управляє і контролює всі етапи будівництва або реконструкції. ... [+]

Навчальний план Матриця:

Інженер-будівельник конструкцій, управляє і контролює всі етапи будівництва або реконструкції. Це до нього, щоб забезпечити стабільність і безпеку будівлі, розрахунку міцності використовуваних матеріалів.

Професійний несе відповідальність, наприклад, будівництво будівель, тунелів, автомобільних доріг, аеропортів і водних установок, промислових, транспорту і перевезень. ... [-]

Бразилія São Paulo
Березень 2020
Portuguese (Brazil)
Заочне навчання
10 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade Ibirapuera (UNIB)

Це галузь машинобудування, яка управляє людських ресурсів, фінансових і матеріальних ресурсів для збільшення продуктивності компанії. ... [+]

Навчальний план Матриця:

Це галузь машинобудування, яка управляє людських ресурсів, фінансових і матеріальних ресурсів для збільшення продуктивності компанії.

Інженер Виробництво є професійним відповідальність за проектування та розробку промислових виробничих ліній, що підвищити ефективність і скоротити витрати.

Університет Ібірапуера, професійний буде повністю навчені, а курс розвиває потужність управління ресурсами і дух студентської підприємець.... [-]

Бразилія São Paulo
Березень 2020
Portuguese (Brazil)
Заочне навчання
10 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою