Прочитайте офіційний опис

Університет Марілія (Unimar) має понад півстоліття, присвячений підготовці висококваліфікованих фахівців для роботи на ринку праці. Сьогодні виділяється як один з провідних навчальних закладів в країні і буде в третьому тисячолітті найбільшим приватним освітнім університету в Бразилії.

З перевіреної досвідом, ці найближчі роки в якості генератора центру знань, їх передачі декількох поколінь і формування лідерів у різних областях.

Історія

Інститут увійшов до Марілія, в 1938 році, коли місто - тільки з 9 років - уже перспективи комерційного розвитку, промислових і сільськогосподарських, у тому числі дивовижною збільшення показників населення.

З цього приводу професор Glicério Póvoas вдалося створити Альта Пауліста школи комерції, яка тоді називалася Академія Marilia торгівлі, який встановив курс економіки. Пізніше 30 грудня 1956, призвели до Асоціації Marilia освіти сьогодні підтримує УНІМАР. З тих пір зростання було природним, слідуючи еволюції своєї країни.

Unimar в центральній генератора знань через навчання, наукових досліджень та розширення, здійснює моніторинг розвитку та участі в процесах трансформації суспільства.

Таким чином, результат не може бути інакше: перша школа в 1938 році, тільки з більш 50 квадратних метрів, сьогодні інститут має повну інфраструктуру, що з одним з найсучасніших і обладнаних університетського містечка в країні.

Місія

Університет має Марілія як місія формування етичної і компетентний професіонал, включені в національну спільноту, в змозі забезпечити знання, розвиток культури, обмін з метою розвитку колективної свідомості в непрекращающемся пошуку для відновлення і людської солідарності.

Вид

Будьте Національна довідкова установа в системі вищої освіти і визнається як пропагандиста передового досвіду в викладацької, наукової та розширення.

Цінності

Повага до клієнта, якість і надійність, цілеспрямованість, інновацій, етики, соціальної відповідальності, сталого розвитку, безпеки.

Мета

Будучи інноваційною, клієнт-орієнтованої, людей і результати в постійному пошуку якості викладання.

Доступні навчальні програми:
  • Portuguese (Brazil)

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Universidade de Marília (UNIMAR)

Курс Управління УНІМАР почалося в 1974-му з місією сприяння невід'ємною формування професіонала, що дозволяє йому управляти організаціями з системної точки зору, підготов ... [+]

Курс

Курс Управління УНІМАР почалося в 1974-му з місією сприяння невід'ємною формування професіонала, що дозволяє йому управляти організаціями з системної точки зору, підготовка етичних підприємців, соціально відповідальних і відданих до безперервне навчання.

Кар'єра

Професійна підготовка, отримана Адміністрації гарантує глобальне бачення і конкретні знання про світ бізнесу, що дозволяє діяти в наступних областях: управління, консультативна або консалтинг; комерційні, промислові, фінансові, агропастбіщние, послуги - банки, фінансові і т.д.;. лікарні, клініки, лабораторії та фармацевтичні компанії; кооперативи; Область навчання; компанії та урядові установи: федеральні, державні та муніципальні; гостинність і туризм. У цьому сенсі, ми можемо бачити, що кар'єра управління є динамічним, що дозволяє додавати нові поля постійно. Наявність професійного менеджменту, будь то в промисловості, будь то у фінансових установах, як і раніше в торгівлі, може бути активом, який організація повинна виграти.... [-]

Бразилія Marília
Березень 2020
Portuguese (Brazil)
Денне навчання
8 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою