Прочитайте офіційний опис

Університет Сорокаба - UNISO є університетська спільнота, регіональні, що не конфесійного, якість, перший насіння факультет філософії, наук і літератури в Сорокаба, створена в 1951 році, яка стала ефективно функціонувати в 1954 році з двох курсів: Педагогіка і нео-латинських букв, і тільки 27 студентів.

Сьогодні, UNISO має більш ніж 60 бакалавра, пропонує пост-дипломних курсів і строгому сенсі слова, і курси підвищення кваліфікації. Його студенти з 70 міст, розташованих в радіусі 100 км навколо Сорокаба, і протягом трьох кампусах: Університет міста Учитель Альдо Vannucchi, відкритих в 1999 році; Кампус Трухільо, де факультет філософії, наук і літератури була створена в 1954 році; і кампус Семінар з 1994 року.

В рамках організації Національної вищої освіти, UNISO розроблений як університет: Спілкування, як для майна в управління, він належить громаді, а не держава або приватний. Тому, щоб впоратися з ним, крім Вищої ради своїх повноважень Супроводжуючий під головуванням архієпископа Сорокаба архиєпархії та інтегрованої вісім членів категоризувати sorocabana суспільства, UNISO має внутрішні плати, у тому числі Ради університету - консультант , що складається з керівників, викладачів, студентів та співробітників установи, представники її програми обслуговування Сутності, мерії, міської ратуші, адвокатів Бразилії - бразильської Асоціації адвокатів та Центру штату Сан-Паулу Industries - Ciesp. Співтовариство є UNISO існує, щоб служити його ефективно, через суворе управління і постійно оновлюється.

Неконфесійної, тобто, хоча його тіло Супроводжуючий була створена на єпископство Сорокаба, UNISO не належить католицької церкви або академічній пропозицію зобов'язання по ньому, але натхненний християнським цінностям.

Регіональні, але, не втрачаючи його універсальний характер, то UNISO уважний до характеристикам і потребам регіону Сорокаба. У цьому регіоні, UNISO все частіше вставляють, виробництві та розповсюдженні знань, з соціальної ефективності в якості потужного агента операционализации основних очікувань регіонального співтовариства.

Якість, тобто масштабується пошуках постійного і значного досягнення універсальності знань і узгодженості з його педагогічної проекту керуючись критеріями оцінки відповідних органів, а не простого кількісного зростання.

Доступні навчальні програми:
  • Portuguese (Brazil)

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Universidade de Sorocaba (UNISO)

Шукає, щоб задовольнити потреби конкурентоспроможною професійному ринку, пропонуючи міцну теоретичну основу із застосуванням до повсякденної реальності підприємств для ро ... [+]

Шукає, щоб задовольнити потреби конкурентоспроможною професійному ринку, пропонуючи міцну теоретичну основу із застосуванням до повсякденної реальності підприємств для розвитку глобального адміністратора.

Поле Практика Вона складається з багатьох різних типів підприємств, від традиційних галузей промисловості і фінансового сектора, комерційних підприємств, надання послуг у державному секторі. ... [-]
Бразилія Sorocaba
Березень 2020
Portuguese (Brazil)
Денне навчання
8 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade de Sorocaba (UNISO)

Курс зв`язку, головним в рекламі, націлений на підготовку фахівців і дослідників, які діють в перетворюючої У ряді сучасних сценаріїв зв'язку, підготовлені для розробки, ... [+]

Курс зв`язку, головним в рекламі, націлений на підготовку фахівців і дослідників, які діють в перетворюючої У ряді сучасних сценаріїв зв'язку, підготовлені для розробки, виробництва і виконати рекламні кампанії та комунікаційні проекти для розвитку і просування образу продукти та послуги.

Поле Практика Професіонал в рекламі навчається і стимулювало як академічну кар'єру в якості дослідника і викладача, і для роботи в різних областях рекламного ринку праці, таких, як: Обслуговування, планування, досліджень, засобів масової інформації, творчих і виробництва. Рекламна також може виступати в секторах маркетингових комунікацій промислових організацій, комерційних, надання послуг та в засобах масової інформації, а також діючи в різних цифрових систем зв'язку, таких як цифрове телебачення, Інтернет, мобільного системи і мобільних систем трансляції зв'язку. ... [-]
Бразилія Sorocaba
Березень 2020
Portuguese (Brazil)
Денне навчання
8 - 12 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою