Прочитайте офіційний опис

ПРО

Наші студенти знаходяться в центрі Академії музики та звуку, підтримується нашою командою викладачів. Ми пропонуємо спеціальну музичну продуктивність та виробничу освіту, готуючи вас до кар'єри в сучасній музичній індустрії з визнаною музичною кваліфікацією.

Заснована в 1994 році, Академія Музики та Звуки пропонує музичну освіту професійними музикантами у віці від 16 до 19 років, до бакалаврату та аспірантури в Единбурзі, Ексетері, Гейтсхеді, Глазго, Саутгемптоні, Свіндон та Інтернет.

З британськими митцями, що домінують у світовій музичній сцене та зростаючою популярністю фестивалів та живої музики, що приносить 4 млрд. Фунтів стерлінгів у економіку Великобританії, це захоплююча галузь. Існує величезна кількість кар'єрних напрямків для вас, починаючи від написання пісень та виробництва до сценічного менеджменту та звукової інженерії. Джерело: британська музика, бажаю, щоб ви були тут.

Випускники AMS тепер успішно працюють у Великобританії та світовій музичній індустрії, серед видатних випускників:

Трісант Еванс з Вам

Трістан Еванс - Барабанщик у Virgin EMI підписав групу The Vamps. Він також є продюсером багатьох своїх пісень. Вони запустили власну лейбл і грали на стадіонах по всьому світу.

Лоуренс Джонс Блюз художник року

Лоуренс Джонс - композитор, гітарист та вокаліст, вигравши Художника року "Молодий блюз" в 2014, 2015 і 2016 роках. Він підтримав Ван Моррісон, Джеймс Бей, Джоулз Голландія та Бадді Гая.

Випускники Джош Кумра

Джош Кумра - Підписаний Sony RCA, він співавторський номер один, "Do not Go" з Wretch 32. Розпочинає випускати свій альбом, співпрацюючи з такими, як Naughty Boy та Emeli Sandé.

Eddy Thrower барабанить за Нижню, ніж Атлантику

Eddy Thrower - барабанщик у нижній частині Atlantis, продаючи 6 британських турів, а також 2 Top 40 альбомів. У них є музика в іграх, таких як Tony Hawk та Guitar Hero.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Academy of Music & Sound Online

Еквівалентний 3-му курсу, цей 1-річний курс призначений для подальшого вивчення музичної освіти, HND або визнаного досвіду в галузі з кваліфікаціями. Затверджений Універс ... [+]

Еквівалентний 3-му курсу, цей 1-річний курс призначений для подальшого вивчення музичної освіти, HND або визнаного досвіду в галузі з кваліфікаціями. Затверджений університетом Вулвергемптона, він розроблений з урахуванням основних Pathways кар'єри в галузі, включаючи продуктивність, виробництво і бізнес.

BA (HONS) ПРОФЕСІЙНИЙ МУЗИЧНИЙ БІЗНЕСДеталі курсуКурсНавчання, поради та рекомендації від наставників галузіМережа та співпрацюйте з іншими музикантами та однодумцямиОтримати дієві глибокі знання про те, як діють бізнес та музикаКеруйте та продайте власні музичні продуктиРозширте своє резюме та портфель з реальним досвідом та продуктамиПрофесійні музичні одиниціПРОФЕСІЙНИЙ ПРОЕКТ... [-]
Великобританія Edinburgh Exeter Glasgow Southampton  + 1 Більше
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Онлайн
Детальніше англійською мовою