British Institute of Technology and E-commerce

Введення

Прочитайте офіційний опис

Британський технологічний інститут, Англія (BITE) запрошує вас на нове відкриття у вашому житті, де ми підтримуємо вас, щоб побачити те, про що ви не знали, що маєте. Ми оживляємо ваші можливості та дозволяємо вам блищати та створювати кар’єрний шлях, який призведе до самореалізації. Наша доставка студент по центру і при підтримці фахівців з дослідженнями та розробкою інноваційних навичок. Завдання, яке стоїть перед усіма нами сьогодні, полягає у забезпеченні компетентності та ефективності в епоху автоматизації.

Наша технологія, що трансформує бізнес-освіту, є запорукою розвитку потенціалу та ноу-хау наступного покоління, що розвивається експертами та підприємцями з інноваційними навичками. BITE - один з провідних постачальників вищих навчальних закладів в Англії, який має понад 20 000 випускників Великобританії та 80 000 студентів та професіоналів у всьому світі, які успішно завершили свою освіту, навички та професійний розвиток за допомогою BITE.

Розташування

Forest Gate

Address
Romford Road,252-262
E7 9HZ Forest Gate, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: