Прочитайте офіційний опис

Наше минуле

Bucks New University був спочатку заснований в 1891 році як Школа науки і мистецтва. Тоді школа пропонувала вечірні заняття людям у місцевому районі - і спочатку фінансувалася з податку на пиво і спиртні напої!

У 20-му столітті школа почала розвивати міцні зв'язки з місцевими ремеслами, такими як виготовлення меблів і шафи. Це було початком нашої довгої асоціації з дизайном та виробництвом меблів.

Після Другої світової війни школа розширилася і стала називатися Вищою школою мистецтв і техніки ім. Високий Wycombe став центром для меблевої промисловості і за оцінками, близько 80% всіх дерев'яних стільців країни були зроблені в місті протягом 1960-х років.

У 1999 році ми отримали статус Університетського коледжу від Уряду і стали відомі як Університетський коледж Бакінгемшира Чілтернса. Це не було до 2007 року, що ми змінили це на швидке ім'я Нового університету Бакінгемшира.

Період розвитку

До 2000-х років університет був розділений на декілька сайтів. У 2009 році ми консолідувалися, створивши три кампуси, з основними зручностями в нашому Високому Wycombe Campus. Пізній noughties побачив багато розвитку роботи як кампус був розширений, та наш інноваційний Gateway Будинок був відкритий. Цей сучасний комплекс інтегрованого навчання випередив свій час і отримав престижну премію RIBA в 2010 році.

Зараз ми надаємо освіту понад 125 років і вітаємо близько 9000 студентів на рік у наші кампуси.

Деякі відомі випускники

  • Ноель Філдінг - Ноель - відомий комік і спочатку знімався у The Mighty Boosh. Тепер ви знайдете його на каналі 4 The Great British Bake Off. Ноель вивчав графічний дизайн і рекламу, поки був тут.
  • Naomi Riches - Наомі є адаптивним весляром, який завоював бронзову медаль на Паралімпійських іграх у 2008 році і золото на Паралімпійських іграх 2012 року. Дуже доречно, можливо, як вона вивчала дизайн металоконструкцій
  • Хлоя Роджерс - Хлоя - одна з кращих хокеїстів країни і отримала бронзову медаль на Олімпіаді в Лондоні 2012. Вона грала в Англії та Великобританії неймовірно 162 рази.

Наш подарунок

В даний час Bucks має три головних містечка, High Wycombe, Uxbridge і Aylesbury. High Wycombe, де більшість наших курсів засновані. Університетське містечко Uxbridge є домом для нашого широкого спектру курсів з догляду та охорони здоров'я, а університетський кампус Aylesbury Vale пропонує безліч курсів, спрямованих на кар'єру та професійні програми.

За останні десять років ми інвестували понад 100 мільйонів фунтів стерлінгів у наші об'єкти, щоб переконатися, що вони відповідають потребам наших співробітників і студентів. Шлюз, наш флагманський корпус, є найсучаснішим комплексом, де розміщені студії медіа-виробництва, бібліотека, спортивні споруди та тренажерний зал під одним дахом. Шлюз був таким інноваційним простором і таким чином захоплювався, що він отримав бажану премію RIBA в 2010 році.

У 2016 році ми відкрили наш багатомільйонний центр людських здібностей, вправ і благополуччя, який є маяком для преміальних видів спорту та фізичних вправ. Центр має трисмугову бігову доріжку з технологією 3D-захоплення, а також клініку спортивних травм і фізіотерапії. Вона вже стала центром спортивного кондиціонування та лікування в цьому районі.

Ми також нещодавно оновили південне крило нашого кампусу в Queen Alexandra Road, High Wycombe, щоб створити спеціальні та індивідуальні навчальні області, а також неформальні приміщення для студентів.

У той же час, наші інвестиції в Hughenden Park Student Village означають, що в даний час понад 400 номерів з окремими ванними кімнатами доступні для студентів.

Деякі виділяються курсами

Ми пропонуємо провідні туристичні та авіаційні курси, що дають студентам можливість навчатися на професійну пілотну ліцензію, одночасно проводячи навчання в університеті.

Тут ви знайдете лише деякі музичні курси з управління музикою в Великобританії. Ми також пропонуємо кіно- та телевізійне виробництво, а також налагодили партнерські відносини з деякими високопрофільними галузевими назвами у засобах масової інформації.

Ми є одним з небагатьох університетів, які пропонують ступінь поліцейської діяльності , даючи випускникам можливість перейти на кар'єру в поліції.

Bucks також є одним з провідних постачальників сестринської кваліфікації на Південно-Сході, що пропонує дорослим, дитиною та психічним здоров'ям попередній догляд.

Наше майбутнє

У Bucks, студенти знаходяться в серці всього, що ми робимо. У нас є цікаві плани на майбутнє, щоб зробити наші послуги та сервіс ще більш надихаючими та корисними для всіх, хто навчається з нами.

Ми будемо спиратися на нашу чудову репутацію, щоб розширити нашу роль як центр для навчання, звертаючись до місцевих, національних та міжнародних спільнот. І ми також хочемо розвивати нашу репутацію для досліджень і підприємництва, в академічних і професійних дисциплінах.

Новий цифровий простір

Щоб надихнути молодь на захоплюючу та корисну кар'єру, ми працюємо в партнерстві з Aylesbury College для створення нового центру для підтримки нових компаній у цифровому секторі. Послуги включатимуть кібербезпеку та студію проектування віртуальної реальності. Підприємства зможуть отримати консультацію, підтримку та простір, щоб допомогти їм розвиватися та процвітати.

Ми хочемо бачити культуру перетворень, де процвітають інновації, творчість та підприємництво. Наші випускники збираються змінити світ. Вони будуть мати захоплююче майбутнє, і так само буде Бакс.

Наше бачення

Наше бачення просте. Ми хочемо стати провідним університетом професійної та творчої освіти та прикладних досліджень. Ось чому ми ретельно розробляємо наші портфелі курсів, щоб переконатися, що вони потрібні студентам, і допоможуть їм на шляху до працевлаштування.

Існують три основні напрямки нашого бачення: освіта, дослідження та наші люди.

  • Для освіти ми створюємо доступне університетське навчання, щоб трансформувати життя і розвивати здібності наших випускників до зміни світу. Ми хочемо розтягнути і закликати наших студентів до успіху і побудувати міцні партнерські відносини з організаціями, щоб надати студентам безпрецедентні можливості.
  • З точки зору досліджень , ми будемо збільшувати та покращувати обсяг досліджень персоналу, щоб отримати ще більш міцну репутацію. Наші дослідження та підприємницька діяльність збагатять та покращать досвід наших студентів, і ми будемо розвивати міждисциплінарні дослідження для створення інноваційного мислення.
  • Наші люди допоможуть рухати ці зміни. Ми переконаємося, що наші співробітники мають чітке розуміння своїх ролей та обов'язків. Ми будемо інвестувати в розвинену цифрову інфраструктуру, щоб заохотити нові та вдосконалені способи роботи. Завдяки постійній відданості всім нашим співробітникам, ми зробимо реальну користь для життя наших студентів.
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BA

Bucks New University

Авіаційна промисловість є прогресивною і постійно розвивається в технологіях, процесах і протоколах. Ми шукаємо адаптованих, самостійних людей, які мають логічний підхід ... [+]

Огляд курсу

Авіаційна промисловість є прогресивною і постійно розвивається в технологіях, процесах і протоколах. Ми шукаємо адаптованих, самостійних людей, які мають логічний підхід і критичний розум. Bucks має давню репутацію своїх авіаційних ступенів, і цей чуйний курс відображає постійні зміни в цій захоплюючій галузі.

Ця програма йде в ногу з постійними змінами в галузі повітряного транспорту, гарантуючи, що ви закінчите навчання, яке вимагає цей енергетичний сектор.... [-]

Великобританія High Wycombe Uxbridge
Лютий 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Bucks New University

Ви будете досліджувати безліч поворотів моди, а також як досліджувати та розвивати ідеї для створення захоплюючої та інноваційної моди. Курс виховує нові способи створенн ... [+]

Огляд курсу

Створіть свій власний унікальний стиль з дизайном моди (з відзнакою). З акцентом на майстерність та інновації, ми надаємо вам широке знання моди від дизайну, експериментів, різання візерунків і будівництва до створення своєї власної колекції. Якщо ви хочете зробити свій відбиток на індустрії моди, ви можете почати з цього курсу.

Маючи велику, добре обладнану майстерню та промислове обладнання, ви будете використовувати простір для створення індивідуальних проектів.... [-]

Великобританія High Wycombe
Лютий 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

BSc

Bucks New University

Протягом цієї програми, ви будете вивчати ключові модулі в авіаційному праві, метеорології та інструментах поряд з більш широкими темами, такими як глобальна авіація та о ... [+]

Огляд курсу

Якщо ви хочете отримати статус комерційного пілота, цей динамічний курс охоплює багато напрямків управління повітряним транспортом і готує вас до успішної кар'єри комерційного пілота. Це один з небагатьох університетів Великобританії, які мають FNPT II Flight Simulator, який ви будете використовувати протягом останнього року навчання, допомагаючи вам підготуватися до останнього етапу вашої навчальної підготовки.... [-]

Великобританія High Wycombe
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Bucks New University

Якщо вам дійсно подобається керувати цифрами, то бухгалтерський облік і фінанси - це ідеальний шлях для кар'єри. Кожна організація потребує точної фінансової інформації д ... [+]

Огляд курсу

Якщо вам дійсно подобається керувати цифрами, то бухгалтерський облік і фінанси - це ідеальний шлях для кар'єри. Кожна організація потребує точної фінансової інформації для того, щоб вижити і приймати рішення про майбутнє зростання. Ви зможете розпізнати тенденції та дослідити способи зберегти бізнес на плаву, переконавшись, що прибуток залишається вгору, а витрати залишаються низькими.... [-]

Великобританія High Wycombe Uxbridge
Лютий 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Bucks New University

Знати, як допомогти комусь подолати свої виклики, нелегко. Цей курс дає вам розуміння та знання, які допоможуть їм подолати бар'єри. Ваше дослідження буде поєднувати теор ... [+]

Огляд курсу

Ви «людина-людина»? У вас є справжній інтерес до людей? Чи маєте ви терпіння і наполегливість? Тоді ви могли б стати соціальним працівником. Як професійно зареєстрований соціальний працівник, ви будете робити зміни в житті людей.

Отримати досвід роботи з вразливими групами

Знати, як допомогти комусь подолати свої виклики, нелегко. Цей курс дає вам розуміння та знання, які допоможуть їм подолати бар'єри. Ваше дослідження буде поєднувати теорію класів з досвідом реальної практики, деякі з яких передбачають роботу з нинішніми соціальними працівниками. Ви також отримаєте розуміння того, як соціальна робота відповідає політиці та законодавству уряду Великобританії.... [-]

Великобританія High Wycombe Uxbridge
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Bucks New University
Address
Queen Alexandra Road
HP11 2JZ High Wycombe, England, Великобританія
Веб-сайт
Address
106 Oxford Road
UB8 1NA Uxbridge, England, Великобританія
Address
59 Walton Street
HP21 7QG Aylesbury, England, Великобританія