Bucks New University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наше минуле

Bucks New University був спочатку заснований в 1891 році як Школа науки і мистецтва. Тоді школа пропонувала вечірні заняття людям у місцевому районі - і спочатку фінансувалася з податку на пиво і спиртні напої!

У 20-му столітті школа почала розвивати міцні зв'язки з місцевими ремеслами, такими як виготовлення меблів і шафи. Це було початком нашої довгої асоціації з дизайном та виробництвом меблів.

Після Другої світової війни школа розширилася і стала називатися Вищою школою мистецтв і техніки ім. Високий Wycombe став центром для меблевої промисловості і за оцінками, близько 80% всіх дерев'яних стільців країни були зроблені в місті протягом 1960-х років.

У 1999 році ми отримали статус Університетського коледжу від Уряду і стали відомі як Університетський коледж Бакінгемшира Чілтернса. Це не було до 2007 року, що ми змінили це на швидке ім'я Нового університету Бакінгемшира.

Період розвитку

До 2000-х років університет був розбитий на декілька сайтів. У 2009 році ми консолідувались, створивши три кампуси. Пізній вік зробив велику роботу з розвитку, коли кампус був розширений, і наша інноваційна будівля шлюзу була відкрита в кампусі Високий Вікомб.

Зараз ми надаємо освіту понад 125 років і вітаємо близько 9000 студентів на рік у наші кампуси.

Деякі відомі випускники

  • Ноель Філдінг - Ноель - відомий комік і спочатку знімався у The Mighty Boosh. Тепер ви знайдете його на каналі 4 The Great British Bake Off. Ноель вивчав графічний дизайн і рекламу, поки був тут.
  • Naomi Riches - Наомі є адаптивним весляром, який завоював бронзову медаль на Паралімпійських іграх у 2008 році і золото на Паралімпійських іграх 2012 року. Дуже доречно, можливо, як вона вивчала дизайн металоконструкцій
  • Хлоя Роджерс - Хлоя - одна з кращих хокеїстів країни і отримала бронзову медаль на Олімпіаді в Лондоні 2012. Вона грала в Англії та Великобританії неймовірно 162 рази.

Наш подарунок

В даний час Bucks має три головних містечка, High Wycombe, Uxbridge і Aylesbury. High Wycombe, де більшість наших курсів засновані. Університетське містечко Uxbridge є домом для нашого широкого спектру курсів з догляду та охорони здоров'я, а університетський кампус Aylesbury Vale пропонує безліч курсів, спрямованих на кар'єру та професійні програми.

За останні десять років ми інвестували понад 100 мільйонів фунтів стерлінгів у наші об'єкти, щоб переконатися, що вони відповідають потребам наших співробітників і студентів. Шлюз, наш флагманський корпус, є найсучаснішим комплексом, де розміщені студії медіа-виробництва, бібліотека, спортивні споруди та тренажерний зал під одним дахом. Шлюз був таким інноваційним простором і таким чином захоплювався, що він отримав бажану премію RIBA в 2010 році.

У 2016 році ми відкрили наш багатомільйонний центр людських здібностей, вправ і благополуччя, який є маяком для преміальних видів спорту та фізичних вправ. Центр має трисмугову бігову доріжку з технологією 3D-захоплення, а також клініку спортивних травм і фізіотерапії. Вона вже стала центром спортивного кондиціонування та лікування в цьому районі.

Ми також нещодавно оновили південне крило нашого кампусу в Queen Alexandra Road, High Wycombe, щоб створити спеціальні та індивідуальні навчальні області, а також неформальні приміщення для студентів.

У той же час, наші інвестиції в Hughenden Park Student Village означають, що в даний час понад 400 номерів з окремими ванними кімнатами доступні для студентів.

Деякі виділяються курсами

Ми пропонуємо провідні туристичні та авіаційні курси, що дають студентам можливість навчатися на професійну пілотну ліцензію, одночасно проводячи навчання в університеті.

Ми також пропонуємо кіно- і телевізійну продукцію і створили нагородні партнерські стосунки з деякими гучними іменами галузі в ЗМІ.

Ми є одним з небагатьох університетів, які пропонують ступінь поліцейської діяльності , даючи випускникам можливість перейти на кар'єру в поліції.

Bucks також є одним з провідних постачальників сестринської кваліфікації на Південно-Сході, що пропонує дорослим, дитиною та психічним здоров'ям попередній догляд.

Наше майбутнє

У Bucks, студенти знаходяться в серці всього, що ми робимо. У нас є цікаві плани на майбутнє, щоб зробити наші послуги та сервіс ще більш надихаючими та корисними для всіх, хто навчається з нами.

Ми будемо спиратися на нашу чудову репутацію, щоб розширити нашу роль як центр для навчання, звертаючись до місцевих, національних та міжнародних спільнот. І ми також хочемо розвивати нашу репутацію для досліджень і підприємництва, в академічних і професійних дисциплінах.

Наше бачення

Наше бачення просте. Ми хочемо стати провідним університетом професійної та творчої освіти та прикладних досліджень. Ось чому ми ретельно розробляємо наші портфелі курсів, щоб переконатися, що вони потрібні студентам, і допоможуть їм на шляху до працевлаштування.

Існують три основні напрямки нашого бачення: освіта, дослідження та наші люди.

  • Для освіти ми створюємо доступне університетське навчання, щоб трансформувати життя і розвивати здібності наших випускників до зміни світу. Ми хочемо розтягнути і закликати наших студентів до успіху і побудувати міцні партнерські відносини з організаціями, щоб надати студентам безпрецедентні можливості.
  • З точки зору досліджень , ми будемо збільшувати та покращувати обсяг досліджень персоналу, щоб отримати ще більш міцну репутацію. Наші дослідження та підприємницька діяльність збагатять та покращать досвід наших студентів, і ми будемо розвивати міждисциплінарні дослідження для створення інноваційного мислення.
  • Наші люди допоможуть рухати ці зміни. Ми переконаємося, що наші співробітники мають чітке розуміння своїх ролей та обов'язків. Ми будемо інвестувати в розвинену цифрову інфраструктуру, щоб заохотити нові та вдосконалені способи роботи. Завдяки постійній відданості всім нашим співробітникам, ми зробимо реальну користь для життя наших студентів.

Розташування

Високий Вікомб

Bucks New University

Address
Queen Alexandra Road
HP11 2JZ Високий Вікомб, Англія, Великобританія

Uxbridge

Address
106 Oxford Road
UB8 1NA Uxbridge, Англія, Великобританія

Айлесбері

Address
59 Walton Street
HP21 7QG Айлесбері, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія