University of Kent, School of European Culture and Languages

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа європейської культури та мов (SECL) - це мультидисциплінарна школа в Університеті Кента, яка пропонує програми для здобуття освітніх ступенів в класичній школі.

Ми маємо сильну репутацію академічних досконалостей: у найостаннішій дослідницькій роботі - в усьому Великобританії оцінка всіх університетів - сучасних мов (у тому числі лінгвістики) посіла третє місце у Великобританії. Лінгвістика в Кенті також посіла 5 місце у Великобританії в Повному керівництві університету 2019. Наше викладання є найвищою якістю в Сполученому Королівстві.

Кент - улюблене місце серед іноземних студентів за його глобально визнані ступені, космополітичне середовище та цікаві можливості для роботи як під час, так і після навчання. Університет послідовно голосується одним з провідних університетів Великобританії в міжнародних дослідженнях задоволеності студентів, і студенти вказують на привітне соціальне середовище, як основний момент свого досвіду Кента.

Наша школа базується в університетському містечку Кентербері в Університеті Кента, що забезпечує сприятливе середовище і тісну спільність студентів. Життя кампуса обертається навколо шести коледжів, а також спеціалізованих приміщень, включаючи бібліотеку Templeman, центр мистецтв Gulbenkian і будівлю Mandela (будинок Kent Union) - все це серед зелених і спокійних просторів.

Місто Кентербері має теплу та дружню атмосферу. Ви можете відвідати середньовічні будівлі, жваві ресторани та широкий спектр магазинів лише за 25 хвилин ходьби від містечка. Лондон знаходиться за годину їзди на швидкісному поїзді, і ми також є найближчим британським містом до континентальної Європи, тому ви можете бути в Парижі, Брюсселі або Ліллі протягом двох годин. Кентербері - менш ніж за годину їзди від центрального Лондона на швидкісному залізниці.

Деякі наші магістерські програми пропонують можливість навчатися в аспірантурних центрах університету в Парижі та Римі, а також пропонуємо магістра в галузі управління спадщиною на базі Афінського центру Кента, на околиці грецької столиці.

Як мультидисциплінарна школа, SECL виграє від активної дослідницької культури та відмінних можливостей. Ми маємо нову археологічну лабораторію, з найсучаснішим обладнанням для 3D-сканування та аналізу, а також лабораторію лінгвістики для вивчення мови та звуку. Студенти, які вивчають мови, також отримують користь від мовних лабораторій з обладнанням та програмним забезпеченням для запису та відтворення.

Школа пропонує як випускників, так і аспірантів, а також наукові дослідження для докторських програм, і має активну мережу випускників по всьому світу, включаючи автора Нобелівської премії, сера Казуо Ішігуро.

Розташування

Кентербері

The University of Kent, School of European Culture and Languages, Cornwallis North West

Address
School of European Culture and Languages
Cornwallis North West
University of Kent

CT2 7NF Кентербері, Англія, Великобританія
Веб-сайт
Телефон
+44 1227 764000

Париж

University of Kent at Paris

Address
4 rue de Chevreuse
75006 Париж, Іль-де-Франс, Франція
Телефон
+44 1227 764000