Leeds Trinity University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Коли ви обираєте Лідс університету Трініті, Ви вибираєте університет славиться педагогічної майстерності, високо працездатних випускників і високий задоволення учнів. Ми прагнемо пропонувати персоналізовані студентський досвід, у дружній і сприятливого середовища, яка дозволить вам процвітати. Наш розмір означає, що ми знаємо, кожен з наших міжнародних студентів по імені, допомагаючи вам почувати себе як вдома з моменту прибуття.

Хіба ми не мали задоволення познайомитися з ще? Ми Лідс університету Трініті, Один з провідних університетів Великобританії для задоволення студентів і працевлаштування. Ми надаємо видатний, особистісно-орієнтованої вищої освіти протягом майже 50 років. Ви знайдете нас на красивому кампусі всього в шести милях від центру міста Лідс - один з кращих студентських міст Великобританії.

Ми вперше включення професійних стажувань з кожним ступеня, даючи студентам реальний старт у боротьбі за свій перший випускник роботу. Результати говорять самі за себе - 95% наших студентів на роботу або в подальшому вивчати шість місяців після закінчення, яка ставить нас в топ-25% всіх британських університетів для працевлаштування.

Наші навчальні співробітники мають великий досвід роботи в своїх областях, і багато хто також є активними дослідники, сприяючи Лідс Трійці'S підвищення репутацію дослідження екс cellence. Ми активно інвестує в розвиток наступного покоління дослідників з широким діапазоном цілком фінансованих PhD studentships щороку. Ми раді запропонувати персоналізовані та інклюзивного Universi досвід TY, що дає кожному студенту підтримку для реалізації їх потенціал. Ось чому наші студенти дуже задоволені (за даними Національного опитування студентів), і всі вони згодні - ви насправді ім'я, а не номер, в Лідсі Університет Трініті.

Яка різниця 50 років робить. Заснована в 1966 році як двох католицьких педагогічних коледжів, Лідс Трійці університет перетворився на відомий університет славиться досвід викладання, задоволеності студентів і EMP loyability. Ця трансформація була керуватися наше бачення і цінності, які лежать в основі всього, що ми робимо.

Зір

Наше бачення повинно бути відомим для розробки соціально вражаючі, вельми працездатних осіб через новаторською, науково-привело навчання та викладання.

Величини

Наші знач ЄЕС гідності, поваги, соціальної справедливості і рівності прожив і свідчить:

прагнення до досконалості в усьому, що ми робимо будучи жалісливим, шанобливо і з урахуванням співтовариство, яке охоплює різноманітність доброчесності та прозорості заохочення діалогу та співпраці

Місія

Наша місія керується нашої католицької віри та ідентичності підстави, ми надаємо винятковий освітній досвід в різноманітному співтоваристві. Ми прагнемо до заохочення гідності, поваги, соціальної справедливості і рівності для того, щоб доставити позитивні соціальні та економічні наслідки.

Розташування

Лідс

Leeds Trinity University

Address
Leeds Trinity University
Horsforth

LS18 5HD Лідс, Англія, Великобританія
Телефон
+44 113 283 7100

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія