Прочитайте офіційний опис

London School of Mosaic - це незалежна школа мистецтв, яка викладає диплом та бакалавр з мозаїки, перший у Великобританії.

Школа має понад 15 років досвіду викладання мозаїчного мистецтва і спеціалізується тільки на мозаїках.

Наші викладачі та викладачі - непересічні фахівці та приїхали з таких закладів світового рівня, як Кембриджський університет, Kings Colleg, Лондон та всесвітньо відома школа мозаїки Spilimbergo, Італія.

117775_Daughtersofalbion_S.jpg

Соціальна передача є невід'ємною частиною програми, і протягом всього курсу ви не тільки зміните своє середовище, але й підвищите якість життя вразливих людей.

117778_Keystone3.jpg

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BA

London School of Mosaic

Наш трирічний дипломний курс спрямований на забезпечення студентів майстерними, технічними та теоретичними навичками роботи професійних художників-мозаїків у контексті за ... [+]

Навчання Цілі та підсумки

Наш трирічний дипломний курс спрямований на забезпечення студентів майстерними, технічними та теоретичними навичками роботи професійних художників-мозаїків у контексті застосування мозаїки (громадська та приватна робота для комісій, соціально залучених предметів мистецтва, арт-терапії, реставрації та консервація) Студенти вивчатимуть основні технології виготовлення мозаїки, а також її застосування в зовнішній частині інтер'єру. Вони матимуть обґрунтовані знання в історії мозаїки, отримавши можливість критично займатися концепцією та дизайном мозаїки. Наша професійна підготовка допоможе студентам отримати навички для створення та ведення власного бізнесу.... [-]

Великобританія Лондон
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
3 - 6 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
NW5 4SF Лондон, Англія, Великобританія