The Manchester College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ми є одним з найбільших організацій нашої роді в Європі. У нас є близько 5000 співробітників, що працюють в більш ніж 20 містах, що забезпечують навчання та навички, щоб понад 80 тисяч учнів та 3000 роботодавців по всій Великобританії.

Якість є нашим головним пріоритетом, і ми прагнемо до великої програми поліпшення якості підтримки всіх наших учнів і роботодавців та забезпечити основу для можливості зростання, викладених в нашому стратегічному плані.

Ми твердо віримо, що учень повинен бути в центрі всього, що ми робимо. Ми прагнемо до поліпшення життя, працевлаштування та економічного становища всіх осіб, надаючи їм доступ до найкращих навчальних, освіти і зайнятості, незалежно від їх походження. Роблячи таким чином, ми прагнемо зробити свій внесок у місцевій та національної економіки.

Ми збільшуючи наші вже значні учнівство пропонують і розробляють більш високі учнівства рівня, які забезпечать життєво роботи на основі прогресії маршрут до більш високих рівнів дослідження для зайнятих учнів.

Ми пропонуємо програми для безробітних і тих, хто не в сфері освіти, зайнятості або навчання (NEET), і шляхом присудження випускників шкіл ми надаємо фінансову підтримку деяких молодих людей. Наші програми пріоритетні навички гарантувати, що учні могли досягти навички, необхідні для прогресу в зайнятості.

Ми працюємо з малими підприємствами та великими міжнародними корпораціями, щоб розвивати навички своїх співробітників для підвищення ефективності бізнесу і продуктивності. Ми також працюємо в тісному партнерстві з привласненням та статутних органів, університетів та міських партнерів в Манчестері і на національному рівні.

Наші зростаючі програми вищої освіти і ступеня надалі підтримувати нашу точку зору, що доступ до навчання і виховання високого рівня повинні бути доступні для всіх, незалежно від фону. Крім того у нас є національний профіль у професійного навчання та кваліфікації під нашою маркою MOL.

Національно, ми також лідером на ринку злочинець навчання. Ми вчимо і навчати злочинців у в'язницях і молодих правопорушників установ в багатьох регіонах Великобританії.

Наш розмір пропонує переваги для наших учнів і роботодавців з точки зору коштів, ресурсів, широта навчальної програми ми пропонуємо і можливості прогресії. Тим не менш, ми пропонуємо більш розміру і об'єму, ми пропонуємо їм почуття приналежності до організації, яка піклується пристрасно про свою місію, його цінностям та її народу.

Потреби учня знаходяться в центрі уваги Манчестер коледж. Ми забезпечити перевагу в навчанні та підготовці для жителів Манчестера і за його межами. Ми пропонуємо безпрецедентний діапазон курсів, з чіткими вибору і керівництвом для всіх наших студентів.

Манчестер Коледж заснований на багатьох дільницях по всій Манчестері. У нас є філії в на півночі, півдні та в центрі міста. Кожен сайт має свій власний фахівця, передові засоби і дружній, атмосферу підтримки.

Коледж ідеально підходить запропонувати величезний спектр можливостей для учнів різного віку.

Коледж проводить Інвестори в людей (МІП) Срібний акредитації. Інвестори в людей є основою для поліпшення бізнес через людей.

Наша місія

Для поліпшення життя та економічного успіху через навчання і навичок.

Наші бачення

  • Подальшу освіту: 'Ведучий коледж для прогресії і працевлаштування. - Вища освіта: 'Провідний постачальник гнучких, доступних, кар'єри актуальні, університетської освіти. - Злочинець навчання: 'Лідер Великобританія і новатором в області злочинець навчання, навичок і можливостей працевлаштування. - Професійне навчання і підготовка роботодавця: 'Провідний постачальник регіональних і національних навчальних роботодавця. - MOL: 'Лідер Великобританія в гнучкою надання професійної кваліфікації.

Наші цінності

Як організація, ми поділяємо спільні цінності всієї, що ми робимо. Вони допомагають визначити, хто ми і як ми себе ведемо.

  • Чесність - Ми чесний, надійний і відкритий. - Одна команда - Ми співпрацюємо, поважати один одного і сприяти голів команди. - Завжди поліпшення - Ми далекоглядними, ми нововведення і взяти на себе відповідальність. - Можна зробити - Ми впевнені, гнучко і активно. - Сталий - Беремо довгостроковий вид на, екологічно, фінансовому та соціальному.

Розташування

Манчестер

Address
The Manchester College
Ashton Old Road
Openshaw

M11 2WH Манчестер, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

BA
BSc
Цей навчальний заклад також пропонує: