The Manchester College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ми є одним з найбільших організацій нашої роді в Європі. У нас є близько 5000 співробітників, що працюють в більш ніж 20 містах, що забезпечують навчання та навички, щоб понад 80 тисяч учнів та 3000 роботодавців по всій Великобританії.

Якість є нашим головним пріоритетом, і ми прагнемо до великої програми поліпшення якості підтримки всіх наших учнів і роботодавців та забезпечити основу для можливості зростання, викладених в нашому стратегічному плані.

Ми твердо віримо, що учень повинен бути в центрі всього, що ми робимо. Ми прагнемо до поліпшення життя, працевлаштування та економічного становища всіх осіб, надаючи їм доступ до найкращих навчальних, освіти і зайнятості, незалежно від їх походження. Роблячи таким чином, ми прагнемо зробити свій внесок у місцевій та національної економіки.

Ми збільшуючи наші вже значні учнівство пропонують і розробляють більш високі учнівства рівня, які забезпечать життєво роботи на основі прогресії маршрут до більш високих рівнів дослідження для зайнятих учнів.

Ми пропонуємо програми для безробітних і тих, хто не в сфері освіти, зайнятості або навчання (NEET), і шляхом присудження випускників шкіл ми надаємо фінансову підтримку деяких молодих людей. Наші програми пріоритетні навички гарантувати, що учні могли досягти навички, необхідні для прогресу в зайнятості.

Ми працюємо з малими підприємствами та великими міжнародними корпораціями, щоб розвивати навички своїх співробітників для підвищення ефективності бізнесу і продуктивності. Ми також працюємо в тісному партнерстві з привласненням та статутних органів, університетів та міських партнерів в Манчестері і на національному рівні.

Наші зростаючі програми вищої освіти і ступеня надалі підтримувати нашу точку зору, що доступ до навчання і виховання високого рівня повинні бути доступні для всіх, незалежно від фону. Крім того у нас є національний профіль у професійного навчання та кваліфікації під нашою маркою MOL.

Національно, ми також лідером на ринку злочинець навчання. Ми вчимо і навчати злочинців у в'язницях і молодих правопорушників установ в багатьох регіонах Великобританії.

Наш розмір пропонує переваги для наших учнів і роботодавців з точки зору коштів, ресурсів, широта навчальної програми ми пропонуємо і можливості прогресії. Тим не менш, ми пропонуємо більш розміру і об'єму, ми пропонуємо їм почуття приналежності до організації, яка піклується пристрасно про свою місію, його цінностям та її народу.

Потреби учня знаходяться в центрі уваги Манчестер коледж. Ми забезпечити перевагу в навчанні та підготовці для жителів Манчестера і за його межами. Ми пропонуємо безпрецедентний діапазон курсів, з чіткими вибору і керівництвом для всіх наших студентів.

Манчестер Коледж заснований на багатьох дільницях по всій Манчестері. У нас є філії в на півночі, півдні та в центрі міста. Кожен сайт має свій власний фахівця, передові засоби і дружній, атмосферу підтримки.

Коледж ідеально підходить запропонувати величезний спектр можливостей для учнів різного віку.

Коледж проводить Інвестори в людей (МІП) Срібний акредитації. Інвестори в людей є основою для поліпшення бізнес через людей.

Наша місія

Для поліпшення життя та економічного успіху через навчання і навичок.

Наші бачення

  • Подальшу освіту: 'Ведучий коледж для прогресії і працевлаштування. - Вища освіта: 'Провідний постачальник гнучких, доступних, кар'єри актуальні, університетської освіти. - Злочинець навчання: 'Лідер Великобританія і новатором в області злочинець навчання, навичок і можливостей працевлаштування. - Професійне навчання і підготовка роботодавця: 'Провідний постачальник регіональних і національних навчальних роботодавця. - MOL: 'Лідер Великобританія в гнучкою надання професійної кваліфікації.

Наші цінності

Як організація, ми поділяємо спільні цінності всієї, що ми робимо. Вони допомагають визначити, хто ми і як ми себе ведемо.

  • Чесність - Ми чесний, надійний і відкритий. - Одна команда - Ми співпрацюємо, поважати один одного і сприяти голів команди. - Завжди поліпшення - Ми далекоглядними, ми нововведення і взяти на себе відповідальність. - Можна зробити - Ми впевнені, гнучко і активно. - Сталий - Беремо довгостроковий вид на, екологічно, фінансовому та соціальному.

Розташування

Манчестер

Address
The Manchester College
Ashton Old Road
Openshaw

M11 2WH Манчестер, Англія, Великобританія

Програми

BA
BSc
Цей навчальний заклад також пропонує: