Прочитайте офіційний опис

Ми вчимо студентів на 40000 Middlesex курси в наших кампусах в Лондоні, Дубаї, Маврикії та на Мальті і з престижних академічних партнерів по всьому світу. У нас є репутацію за високу якість викладання, досліджень, що робить різницю в житті людей і практичний, інноваційний підхід до роботи з підприємствами для розробки кадрового потенціалу та забезпечення вирішення ділових питань. Наш досвід широкі, від мистецтва і дизайну, бізнесу та охорони здоров'я та освіти; з законом, ЗМІ та виконавського мистецтва, науки і техніки.

Чому ми тут Наша мета розвивати нашу світі спільноті успішних випускників Middlesex, які роблять життєво важливий внесок у суспільство, в якому вони живуть і працюють, і бути кращим партнером для університету бізнесу. Наше бачення полягає в міжнародно-відмінна у всіх нас, в викладацької, наукової та передачі знань. Ми буде визнаний до досконалості в наукових дослідженнях, видатного навчання, досягнення наших студентів і наше прагнення до високою якістю студентського досвіду.

Що ми робимо Ми ставимо наші першокурсників Успіх наших студентів перебуває в центрі того, що ми робимо. Ми вклали в наших співробітників і експертів сучасним навчання та науково-дослідних установ. Наші дослідники вчити і наші вчителі-дослідні, які застосовують міжнародно рейтингом дослідницькі проблеми і в реальному житті в класі, забезпечуючи навчання є практичним і актуальним. Ми спеціально наш навчальний план, щоб забезпечити наші випускники чудово оснащені, щоб конкурувати на конкурентних ринках праці. У нас навіть є спеціальний сервіс ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ, щоб допомогти нашим студентам планувати свій маршрут в майбутньому працевлаштуванні. Дивовижні кампуса і повчального обладнання Наші послуги є одними з кращих в будь-якому місці, з більш ніж 200 млн £ інвестували у створення одного з найбільших і найкращих університетах Лондона - частина нашої прихильності до надання відмінний досвід учнів. Ми створили видатні середовища навчання для викладання та наукових досліджень, у тому числі державою в найсучасніших лабораторіях, майстерень і театрів сучасних лекційних. Ми також додали абсолютно нові простори, де можна відпочити, їсти та пити з друзями. Наша держава-оф-арт-містечко була номінована на премію університету об'єктів у щорічній премії університету хранитель. Дослідження із зовнішнім фокусом Наше дослідження робить реальну різницю в світі. Наша робота не зупиняється на наших кордонах університетського містечка. Студенти та співробітники заохочуються співпрацювати з галузевими партнерами, професійними органами та іншими організаціями. У нас є експертні дослідників, що працюють в самих різних областях від вакцин для раку досліджень порушень прав людини, людської поведінки і штучного інтелекту.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: