Myerscough College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Myerscough - це один із найбільших у Великій Британії Myerscough і спортивних коледжів, що пропонують ступені більше 20 цікавих предметів. Ми працюємо в партнерстві з університетом Центрального Ланкаширу і є одним з провідних британських інституцій у сфері задоволення студентів - завдяки винятковим ресурсам та унікальному розташуванню в сільській місцевості. Наш аналіз вищої освіти QAA ставить нас серед провідних установ у країні для отримання високоякісних можливостей для навчання та викладання належної практики. Ми дуже пишаємося тим, що 97% студентів Myerscough на подальше навчання або зайнятість.

Блискучий кампус, чудові зручності та чудове місце!

Кампус в Myerscough головного центру «s в Престон досить просто дивно. Готель Myerscough College розташований у відкритому та зеленому оточенні в 600 гектарах, пропонує всі зручності, які вам може знадобитися чудовим часом - велике соціальне життя, найсучасніші спортивні академії та комфортабельні просторі номери. Нещодавно ми інвестували більше 20 млн. Фунтів стерлінгів на навчальні заклади, пропонуємо нові види спорту та обладнання для переобладнання, нові їдальні, продовження нашого вищого навчального центру та спеціалізовані ветеринарні сестринські, тваринницькі, сільські навички та інженерні центри. Крім того, ви легко дістанетеся до всіх магазинів та нічних клубів, які пропонують поруч із Престоном, Ланкастер та Блекпулом.

Університет Центрального Ланкаширу Myerscough College є асоційованою школою університету Центрального Ланкаширу (UCLan), динамічного, яскравого та сучасного університету, розташованого в центрі міста Престон. Оскільки студенти вищої освіти Myerscough навчаються як в коледжі, так і в університеті, ви можете отримати доступ до широкого спектру можливостей та послуг в університетському містечку Уклан в Престоні.

Студентські переваги

  • Доступ до бібліотеки UCLan та його членство
  • Повне членство Студентського Союзу
  • Відмінні спортивні можливості, з 5-зірковими номерами в елітному критичному спортивному центрі розміром £ 17 мільйонів
  • Відмінна бібліотека

Якщо ви хочете відпочити після того, як працюватиме коледж, то ви знайдете різноманітні зацікавлення вас на кампусі. Є багато місць, де можна зустрітися з друзями в простому суспільному оточенні. Є також сотні різних організованих заходів, вечірок і тематичних вечорів, а також наших легендарних Myerscough Різдвяні та літні кульки Майерку

У Myerscough College , життя в університетському містечку надзвичайно активне, особливо за межами робочого часу, тому краще всього прожити на місці зі студентами - це поруч із дією! Ось чому, якщо ви живете далеко від коледжу, це дуже приємно випробувати життя в наших залах проживання, особливо в перший рік. Це легкий і легкий спосіб зустрітися з людьми, залучати нових друзів та підтримувати зв'язок із тим, що відбувається в коледжі.

Протягом багатьох років частина студентів Myerscough взяла участь у програмі обміну державного університету штату Огайо. Це забезпечує 12-місячне оплачуване робоче місце у одного з ряду престижних роботодавців у США. Студенти, які вирішили почати програму, протягом року або після закінчення курсу вивчають навчальний курс, подібний до "року розриву", але з наглядом, підтримкою та керівництвом співробітників штату Огайо. Це фантастичний спосіб "додавати значення" до свого резюме

Myerscough College стипендії Myerscough претендентів, які демонструють досвід і можуть сприяти досягненню передового досвіду у своїй темі, можуть мати право на фінансову підтримку з стипендії Myerscough College .

Міжнародні студенти

Тут, у Myerscough , ми маємо давню традицію вітати іноземних студентів - з Африки, Азії, Австралазії, Європи та Північної Америки. Перш за все, ми дійсно цінуємо той внесок, який студенти інших народів та культур докладають до життя коледжу. Останнім часом наша Інтернет-курси підвищення кваліфікації, що складаються за сумісництвом, також виявилися особливо популярними серед іноземних студентів.

Розташування

Ланкашир

Address
Myerscough College, St Michaels Road, Bilsborrow, Preston,
PR3 0RY Ланкашир, Англія, Великобританія