Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа соціальних наук в Nottingham Trent University є великий і яскравий наукове співтовариство, яке пропонує широкий спектр кваліфікацій в різних областях, включаючи психології, кримінології, соціології, молоді, охорони здоров'я та соціального захисту, політики, міжнародних відносин, освіти та соціальної роботи. Ми близько в'яжуть співтовариство з великою кількістю способів, які ви можете взяти участь в житті школи, відвідувати наукові семінари, щоб приєднатися до психології або кримінології суспільства.

видатний викладацький

Наша мета полягає в тому, щоб забезпечити високу якість освіти і забезпечити вас з навичками, які допоможуть вам досягти успіху у вашій кар'єрі. Наші студенти вчать ентузіазмом, займається і досвідченим персоналом, багато хто бере участь в інноваційних дослідженнях або опубліковані авторами в своїх спеціалізованих областях. Ви дізнаєтеся, за рахунок поєднання традиційних лекцій і групових семінарів; і в залежності від вашого курсу, ви також можете мати можливість взяти участь в дебатах, презентацій і групових дискусій. Також ми регулярно запрошувати відомих експертів і фахівців в суміжних областях, щоб прийти і поговорити з нашими студентами.

Наше дослідження дає вам перевагу

Ми маємо міцну репутацію за високу якість і соціально значущих досліджень. Дослідження інформує зміст наших курсів і гарантує, що вони до сучасних і ставлення до майбутньої кар'єри нашого студента.

Професійно визнані курси

Багато з наших курсів акредитовані, підтверджені або визнані своїм відповідним професійним органом. Наші Бакалаврат Психологія програми навчання, що викладаються на нашому City Campus акредитовані Британського психологічного товариства (BPS), і наш курс соціальної роботи затверджений охорони здоров'я та Радою Професії догляду, надаючи вам визнаною мірою і майбутніми роботодавцями з впевненими і здатними випускників.

фантастичні об'єкти

Школа соціальних наук в області розташований в центрі міста Campus NTU, в широкий спектр послуг, покликаних допомогти вам досягти успіху. Наші відкриті ПК доступу доступні для вас, щоб працювати між лекціями, і в залежності від курсу ви також можете бути в змозі скористатися нашим Media Suite і судових. Наші спеціалізовані лабораторії психології включають Вузівський лабораторії і спеціалізовані науково-дослідні лабораторії, включаючи око трекерів, лабораторій захоплення руху і в £ 80,000 системи ЕЕГ.

Навчання за кордоном

Ми пропонуємо широкий спектр можливостей для наших студентів для навчання за кордоном і отримати цінний міжнародний досвід, підвищують їх життєві навички, і дійсно виділяються потенційним роботодавцям. Ми пропонуємо цілий ряд міжнародних програм, які розрізняються по довжині, як в Європі і за її межами.

Досягти успіху з соціальних наук

Наші випускники мають завидний послужний список продовжується для досягнення успішної кар'єри, і ми пропонуємо консультацію фахівця кар'єра наших студентів під час їх перебування в NTU. Ми підтримуємо наших студентів розвивати свої професійні навички та планувати свої подальші кроки з метою максимального використання їх потенціалу та задоволення своїх кар'єрних цілей.

Чому обирають Ноттінгем вивчати соціальні науки?

Ноттінгем дійсно студентське місто; з двома великими університетами та 60000 студентів, які обирають, щоб зробити його своїм будинком. Від покупки в музеї, кафе, спортивні, музичні клуби і нічне життя; Ноттінгем пропонує щось для всіх.

Ми пишаємося міцні відносини, якими ми користуємося з групами і організаціями і навколо Ноттінгемі; від HMP Whatton до Рамкової житлової асоціації, поряд з нашими власними науково-дослідними центрами, такими як Ноттінгемського центру для дітей, молодих людей і сімей. Мало того, що ці посилання збагатити свій досвід навчання, вони також дають вам можливість взяти участь і зробити різницю в житті окремих людей і груп в нашому місцевому співтоваристві.

Наукові відділи:

Політика і міжнародні відносини Співробітники, що працюють в нашому Департаменті політики і міжнародних відносин визнані на національному та міжнародному рівнях для їх науково-дослідницької діяльності, засобів масової інформації внесок і роботу консультантів, а також захоплені переклад цей досвід в класі.

психологія Психологія була визнана для її викладання передового досвіду, а також наявність сильного національного і міжнародного дослідницького профілю.

Наші студентські курси, що викладаються на Campus City, аспірантурою перетворення психології і нашої судової психології MSc все акредитована Британською психологічним товариством.

Соціальна робота і здоров'я Відділ соціальної роботи та охорони здоров'я об'єднує команду співробітників з різних академічних та професійних фонів в області соціальної роботи, охорони здоров'я та соціальної допомоги.

Команда прагне досконалості в обох викладання та наукових досліджень, зберігаючи тісні робочі відносини з організаціями.

соціологія Факультет соціології пропонує курси в галузі соціології, кримінології, молоді та професійної орієнтації.

Ці предметні області всі стурбовані мислити критично про соціальний мир, в якому ми живемо, і підтримки та захисту людей і навколишнього середовища в різних країнах і складних і різноманітних контекстах.

Розташування

Ноттінгем

Address
Nottingham Trent University
50 Shakespeare Street

NG1 4FQ Ноттінгем, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія