Прочитайте офіційний опис

Школа соціальних наук в Nottingham Trent University є великий і яскравий наукове співтовариство, яке пропонує широкий спектр кваліфікацій в різних областях, включаючи психології, кримінології, соціології, молоді, охорони здоров'я та соціального захисту, політики, міжнародних відносин, освіти та соціальної роботи. Ми близько в'яжуть співтовариство з великою кількістю способів, які ви можете взяти участь в житті школи, відвідувати наукові семінари, щоб приєднатися до психології або кримінології суспільства.

видатний викладацький

Наша мета полягає в тому, щоб забезпечити високу якість освіти і забезпечити вас з навичками, які допоможуть вам досягти успіху у вашій кар'єрі. Наші студенти вчать ентузіазмом, займається і досвідченим персоналом, багато хто бере участь в інноваційних дослідженнях або опубліковані авторами в своїх спеціалізованих областях. Ви дізнаєтеся, за рахунок поєднання традиційних лекцій і групових семінарів; і в залежності від вашого курсу, ви також можете мати можливість взяти участь в дебатах, презентацій і групових дискусій. Також ми регулярно запрошувати відомих експертів і фахівців в суміжних областях, щоб прийти і поговорити з нашими студентами.

Наше дослідження дає вам перевагу

Ми маємо міцну репутацію за високу якість і соціально значущих досліджень. Дослідження інформує зміст наших курсів і гарантує, що вони до сучасних і ставлення до майбутньої кар'єри нашого студента.

Професійно визнані курси

Багато з наших курсів акредитовані, підтверджені або визнані своїм відповідним професійним органом. Наші Бакалаврат Психологія програми навчання, що викладаються на нашому City Campus акредитовані Британського психологічного товариства (BPS), і наш курс соціальної роботи затверджений охорони здоров'я та Радою Професії догляду, надаючи вам визнаною мірою і майбутніми роботодавцями з впевненими і здатними випускників.

фантастичні об'єкти

Школа соціальних наук в області розташований в центрі міста Campus NTU, в широкий спектр послуг, покликаних допомогти вам досягти успіху. Наші відкриті ПК доступу доступні для вас, щоб працювати між лекціями, і в залежності від курсу ви також можете бути в змозі скористатися нашим Media Suite і судових. Наші спеціалізовані лабораторії психології включають Вузівський лабораторії і спеціалізовані науково-дослідні лабораторії, включаючи око трекерів, лабораторій захоплення руху і в £ 80,000 системи ЕЕГ.

Навчання за кордоном

Ми пропонуємо широкий спектр можливостей для наших студентів для навчання за кордоном і отримати цінний міжнародний досвід, підвищують їх життєві навички, і дійсно виділяються потенційним роботодавцям. Ми пропонуємо цілий ряд міжнародних програм, які розрізняються по довжині, як в Європі і за її межами.

Досягти успіху з соціальних наук

Наші випускники мають завидний послужний список продовжується для досягнення успішної кар'єри, і ми пропонуємо консультацію фахівця кар'єра наших студентів під час їх перебування в NTU. Ми підтримуємо наших студентів розвивати свої професійні навички та планувати свої подальші кроки з метою максимального використання їх потенціалу та задоволення своїх кар'єрних цілей.

Чому обирають Ноттінгем вивчати соціальні науки?

Ноттінгем дійсно студентське місто; з двома великими університетами та 60000 студентів, які обирають, щоб зробити його своїм будинком. Від покупки в музеї, кафе, спортивні, музичні клуби і нічне життя; Ноттінгем пропонує щось для всіх.

Ми пишаємося міцні відносини, якими ми користуємося з групами і організаціями і навколо Ноттінгемі; від HMP Whatton до Рамкової житлової асоціації, поряд з нашими власними науково-дослідними центрами, такими як Ноттінгемського центру для дітей, молодих людей і сімей. Мало того, що ці посилання збагатити свій досвід навчання, вони також дають вам можливість взяти участь і зробити різницю в житті окремих людей і груп в нашому місцевому співтоваристві.

Наукові відділи:

Політика і міжнародні відносини Співробітники, що працюють в нашому Департаменті політики і міжнародних відносин визнані на національному та міжнародному рівнях для їх науково-дослідницької діяльності, засобів масової інформації внесок і роботу консультантів, а також захоплені переклад цей досвід в класі.

психологія Психологія була визнана для її викладання передового досвіду, а також наявність сильного національного і міжнародного дослідницького профілю.

Наші студентські курси, що викладаються на Campus City, аспірантурою перетворення психології і нашої судової психології MSc все акредитована Британською психологічним товариством.

Соціальна робота і здоров'я Відділ соціальної роботи та охорони здоров'я об'єднує команду співробітників з різних академічних та професійних фонів в області соціальної роботи, охорони здоров'я та соціальної допомоги.

Команда прагне досконалості в обох викладання та наукових досліджень, зберігаючи тісні робочі відносини з організаціями.

соціологія Факультет соціології пропонує курси в галузі соціології, кримінології, молоді та професійної орієнтації.

Ці предметні області всі стурбовані мислити критично про соціальний мир, в якому ми живемо, і підтримки та захисту людей і навколишнього середовища в різних країнах і складних і різноманітних контекстах.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BA

Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Основні модулі Ви також отримаєте можливість вибрати один з наступних модулів: Сексуальне та жорстоке злочинність Модуль по суті розділений на дві частини; в першій части ... [+]

Основні модулі

Ви також отримаєте можливість вибрати один з наступних модулів:

Сексуальне та жорстоке злочинність

Модуль по суті розділений на дві частини; в першій частині досліджується сексуальне та жорстоке правопорушення в рамках теоретичного контексту, а друга частина модуля зосереджена на відповідях на сексуальні та насильницькі злочини.

Наркотики, злочинність та суспільство... [-]

Великобританія Nottingham
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Наша збудливий ступінь кримінології був одним з перших студентів ступенів свого роду навчатися у Великобританії. Ви почуєте від запрошених доповідачів, вчитися на власном ... [+]

BA (Hons) Кримінологія

Наша збудливий ступінь кримінології був одним з перших студентів ступенів свого роду навчатися у Великобританії. Ви почуєте від запрошених доповідачів, навчитеся досвіду практикуючих, і ви можете отримати шанс стати спеціальним констебль.

Курс криміналістики BA (Hons) пропонує захоплююче поєднання теорії, політики та практики кримінології та кримінального правосуддя. Ви матимете змогу прийняти ряд модулів, заснованих на новітніх дослідженнях та міцних стосунках з поліцією, службою пробації та іншими органами кримінального правосуддя.... [-]

Великобританія Nottingham
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Молодь Справедливість все про роботу з молодими людьми, які ображають або піддаються ризику правопорушень. Цей курс пов'язує академічної теорії до сучасної практики шляхо ... [+]

BA (Hons) Молодість Справедливість

Ви будете приєднатися до курсу з великим студентом задоволення та працевлаштування! 100% нашого бакалавра (Hons) Молодість та ступінь бакалавра (Hons) молоді Студентські студенти задоволені курсом загалом, і 100% випускників на обох цих курсах зайняті або брати участь у подальшому вивченні протягом шести місяців після виходу з НТУ. (National Student Survey 2017 and DLHE 2015/16 Full-time, UK, 1st degree, undergraduate)... [-]

Великобританія Nottingham
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Ця відмінна ступінь досліджує теорію і практику політики, інтеграції національних і міжнародних перспектив. Ви дізнаєтеся про значення все більш глобалізованому політично ... [+]

BA (Hons) Політика

Наші студенти будуть рекомендувати нас! 94% наших студентів з політики BA (Hons) Politics будуть рекомендувати навчання в НТУ (National Student Survey 2017).

Цей відмінний курс Poltics вивчає теорію та практику політики, інтегруючи як національні, так і міжнародні перспективи. Ви дізнаєтеся про значення все більш глобалізованому політичного середовища і зрозуміти значення політики як людської діяльності.... [-]

Великобританія Nottingham
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Ця інноваційна ступінь дозволить вам розвинути більше розуміння складності і пов'язаності політичних і міжнародних процесів і теорій, які формують наше життя. Ви будете в ... [+]

BA (Hons) Політика та міжнародні відносини

Цей інноваційний курс "Політика та міжнародні відносини" дозволить вам поглибити усвідомлення складності та зв'язності політичних та міжнародних процесів та теорій, які формують наше життя. Ви будете вивчати сучасний світ, в якому ми живемо на місцевому, національному та глобальному рівнях.

Якщо у вас є великий інтерес до поточних подій, міжнародних тенденцій і розуміння мінливого світу, в якому ми живемо, то курс політики і міжнародних відносин в НТУ ідеально підходить для вас.... [-]

Великобританія Nottingham
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Це здоров'я і догляд Професії рада (HCPC), затверджений ступеня підготує вас до ролі соціального працівника. Вона була розроблена, щоб дозволити Вам прогресувати в зайнят ... [+]

Це здоров'я і догляд Професії рада (HCPC), затверджений ступеня підготує вас до ролі соціального працівника. Вона була розроблена, щоб дозволити Вам прогресувати в зайнятості і інтегрує як академічних, так і практику роботи на основі модулів.

Ви хочете, щоб зробити різницю в житті людей? Тоді наша ступінь соціальної роботи для вас. Ви отримаєте знання і навички, які могли б реально змінити чиєсь життя.... [-]

Великобританія Nottingham
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Цей своєрідний курс забезпечує глибоке розуміння природи молоді та складних відносин між молодими людьми і суспільством. ... [+]

BA (Hons) молодіжні дослідження

Ви будете приєднатися до курсу з великим студентом задоволення та працевлаштування! 100% нашого бакалавра (Hons) Молодість та ступінь бакалавра (Hons) молоді Студентські студенти задоволені курсом загалом, і 100% випускників на обох цих курсах зайняті або брати участь у подальшому вивченні протягом шести місяців після виходу з НТУ. (National Student Survey 2017 and DLHE 2015/16 Full-time, UK, First Degree, undergraduate) Ця відмітна ступінь вивчення молоді забезпечує поглиблене розуміння характеру молоді та складних відносин між молодими людьми та суспільством. Ви будете досліджувати послуги, які підтримують навчання молоді, розвиток особистісного та соціального розвитку і кар'єрного зростання, а також отримати знання і навички, очікуваних від тих, хто працює з молодими людьми.... [-]

Великобританія Nottingham
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Цей інноваційний курс дозволяє вивчити міжнародні проблеми і події, в тому числі відносин між державами, народами, соціальними рухами і культурними і релігійними громадам ... [+]

BA (Hons) міжнародні відносини

Цей інноваційний ступінь міжнародних відносин дозволяє вивчати міжнародні питання та події, включаючи відносини між державами, народами, громадськими рухами та культурно-релігійними спільнотами. Ви дізнаєтеся про теми та процеси, які зараз формують наш світ, і дізнаєтеся, як зробити обґрунтований вибір, який впливає на місцевому, національному та глобальному рівнях.... [-]

Великобританія Nottingham
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Ця захоплююча ступінь досліджує спеціалізовані напрямки сучасної соціології і дозволяє вивчати суспільство, культура і повсякденний життєвий досвід. ... [+]

ба (з відзнакою) соціології

Наші студенти будуть рекомендувати нас! У новітньому національному студентському опитуванні 97% наших недавніх студенток соціології BA (Hons) рекомендують навчатися в НТУ. (Національне дослідження студента 2017 року).

Ця цікава ступінь соціології вивчає спеціалізовані галузі сучасної соціології та дозволяє досліджувати суспільство, культуру та повсякденний життєвий досвід. Протягом всього курсу ви будете чути від зовнішніх динаміків, і може мати можливість вчитися за кордоном і провести самоврядного розміщення на роботу.... [-]

Великобританія Nottingham
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

BSc

Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Цей привабливий Британський психології суспільства (BPS), акредитовані курс поєднує в собі комплексну підготовку фахівців в області психології з вивченням злочинної повед ... [+]

BSc (Hons) психології з кримінології

Наші студенти будуть рекомендувати нас! В останньому національному студентському опитуванні 94% наших недавніх студентів з психології (Hons) психології рекомендували б навчатися в НТУ. (Національне дослідження студента 2017 року).

Наше Британське психологічне товариство (BPS) акредитованої ступеня досліджує таємниці, що робить нас людиною, що означає бути живим, і чому ми поводимося в шляху ми робимо.... [-]

Великобританія Nottingham
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
3 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Наші студенти-психологи дуже задоволені. 100% нашого бакалавра (з відзнакою) Психологія з соціологією студентів очного задоволені курсу в цілому. ... [+]

BSc (Hons) психології з соціологією

Наші студенти будуть рекомендувати нас! У новітньому національному студентському опитуванні 95% наших нещодавніх бакалаврів з психології та соціології студенти рекомендують навчатися в НТУ. (Національне дослідження студента 2017 року).

Психологія бакалавра (Hons) з соціологією - це акредитований британський психологічний товариство (BPS), який поєднує комплексне навчання психології з вивченням структури та динаміки соціальних систем та суспільства в цілому. Наші студенти отримують вигоду від щотижневих дослідницьких семінарів, понад 80 академічних експертів, і вони мають доступ до першокласних лабораторних апартаментів.... [-]

Великобританія Nottingham
інформація
англійська
Денне навчання
3 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Наше Британське психологічне товариство (BPS) акредитованої ступеня досліджує таємниці, що робить нас людиною, що означає бути живим, і чому ми поводимося в шляху ми роби ... [+]

Бакалавр (з відзнакою) психологія

Наші студенти будуть рекомендувати нас! В останньому національному студентському опитуванні 94% наших недавніх студентів з психології (Hons) психології рекомендували б навчатися в НТУ. (Національне дослідження студента 2017 року).

Наше Британське психологічне товариство (BPS) акредитованої ступеня досліджує таємниці, що робить нас людиною, що означає бути живим, і чому ми поводимося в шляху ми робимо.... [-]

Великобританія Nottingham
інформація
англійська
Денне навчання
3 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою