Plymouth College of Art

Введення

Прочитайте офіційний опис

Хто ми

Заснована в 1856 році, Plymouth College of Art - школа мистецтв, якою керують художники та дизайнери для художників та дизайнерів.

У нас є динамічна, міждисциплінарна спільнота творців і мислителів, для яких зробити так само важливо, як читання та письмо, і де мета навчання невіддільна від мети вашого життя. Місце для того, щоб робити речі і робити такі речі. Для того, щоб змінити значення.

У що ми віримо: Живи. Зробіть. Продовжуйте творити

Ми вважаємо, що якісна освіта для життя в сучасній мистецькій практиці - це творчий каталізатор особистої, професійної та культурної трансформації.

Соціальна справедливість, через вплив громади та соціальну мобільність, а також творче навчання, педагогічні інновації - це частина нашої ДНК і є основою всього, що ми робимо.

Ми надаємо платформу, тигель, простір, де люди збираються разом, досліджують нові горизонти та розсовують межі творчої практики.

Разом ми уявляємо, експериментуємо, думаємо, вчимося, робимо речі та робимо щось. Що б ви не хотіли зробити, куди б ви хотіли поїхати, подорож починається тут і ніколи не зупиняється.

Десять пропозицій

  • Створення настільки ж важливо, як читання та письмо, як наука та математика.
  • Створення приходить до того, як знати.
  • Мистецтво - це не «життя», а життя.
  • Мета навчання невіддільна від мети життя вашого життя.
  • У мистецькій освіті учень не може ховатися за «предметом».
  • Цілеспрямоване навчання створює у учня агентство, а не залежність.
  • Простір навчання пропонує або вилучає можливість навчання.
  • Простір не може містити енергію, енергія створює простір.
  • Як учень, як художник, ваша особистість походитиме з обрію, а не з межової лінії.
  • Яка ваша пропозиція?

Проміжки для створення

Наше робоче середовище вважається однією з найбагатших і найрізноманітніших екосистем матеріалів, технологій, процесів, практик, форм мистецтва та ідей, які ви знайдете у формі художнього коледжу.

У той час, коли інші звужують діапазон та екологію свого навчального середовища, ми вкладаємо великі кошти як у цифровий, так і в аналоговий вимір - тому що ми вважаємо, що простір навчання пропонує або вилучає можливість навчання.

Зробити різницю

Ми прагнемо змінити все, що робимо.

У відповідь на постійний прагнення до маргіналізації творчих мистецтв у загальноосвітній освіті у Великобританії, ми заснували школу творчих мистецтв у Плімуті та побудували Червоний дім у зоні внутрішнього міста, де значні соціальні та економічні депривації. Разом ми будуємо прогресивний континуум творчого навчання та практики, що розповсюджується з ранніх років до аспірантури, наукових досліджень та професійної практики на рівні магістра.

У 2016 році Plymouth College of Art потрапив до п'ятнадцяти вищих навчальних закладів країни за тим, що вони мають найвищий рівень членства жінок у керівних органах.

"Весь об'єкт справжньої освіти полягає в тому, щоб люди ... не просто навчились, а любили знання - не просто справедливі, а голод і спрагу після справедливості".

- Джон Раскін, Корона дикої оливки: чотири лекції про промисловість та війну (1882)

У 2016/17 рр. Plymouth College of Art мав найвищий відсоток на південному сході, південному заході та в Лондоні, абітурієнтів віком до 21 року, які вперше вступають до вищої освіти з мікрорайонів участь у вищій освіті.

У 2017 році нам було присвоєно Золоту марку соціального підприємства за нашу системну прихильність до участі у громаді та створення позитивних соціальних змін. І в 2018 році ми посіли 5 місце серед вищих навчальних закладів Великобританії за рівність класів та доступ до вищої освіти.

У 2018 році ми створили бізнес з виробництва моди, Makers HQ, як спільнота з інтересами громади (CIC) у партнерстві з Millfields Trust, щоб сприяти відродженню громади, збільшенню утримання висококваліфікованих випускників та відновленню сектору виробництва моди в межах Півдня Захід.

138563_pexels-photo-2559741.jpeg

Плімут: місто творчості

Розташований на узбережжі Девону на південному заході Англії, Плімут - Океан-Сіті Великобританії. Маючи прекрасну набережну та гавань, що включає в себе прекрасно відреставровану лідо в стилі арт-деко 1935 року та велику кількість приголомшливих околиць, наше процвітаюче місто пропонує велике натхнення разом із яскравою культурою та заходами світового класу для понад 35 000 студентів.

Існує щось особливе у тому, як музика, мистецтво та кіно поєднуються в Плімуті. І ми беремо активну участь у міжгенераційному проекті з розміщення планів, який перетворює місто на регіональну столицю візуальних мистецтв - відбивається на інвестиціях від Arts Council England.

У місцях сучасного мистецтва, таких як KARST, розміщуються інноваційні виставки та резиденції сучасного мистецтва, в той час як коледж розміщує власну добре створену Галерею та Плімутське художнє кіно, незалежне кінотеатр.

Ви знайдете місця для живої музики, де ви можете спіймати місцеві та гастролі гуртів, а також творчі спільноти "Зроби сам" та компанії, що цікавлять громадськість, що з'являються по всьому місту. Проект регенерації ринку в Девонпорті на 7,2 мільйона фунтів стерлінгів під керівництвом Організації Real Ideas має на меті створити цифровий центр для мистецтв, громадської діяльності та підприємства, створивши робочі місця та можливості.

У місті проводяться великі виставки, включаючи British Art Show 7 (з British Art Show 9, який повернеться в Плімут у 2021 р.), We People People - робота, кінофестиваль повстанців та The Atlantic Project, приводячи всесвітньо відомих художників, серед яких Ryoji Ikeda , Колектив поштового зв’язку, Кіара Філліпс та Метт Стокс в місто зі спеціально замовленими спеціалізованими установками.

Поряд із улюбленими творчими просторами міста нещодавно відкрився цілий комплекс новостворених центрів мистецтв та підприємництва.

Ящик - це новий будинок музею та міських архівів Плімута, з реконструкцією якої заплановано відкрити в 2020 році в розмірі 40 мільйонів фунтів, із семи масштабними постійними галереями, включаючи колекції з архіву кіно і телебачення Південного Заходу.

Тим часом, Ocean Studios в історичному королівському Плімутському Королівському Вільям Ярді пропонують спільні приміщення, резиденції та майстерні на відкритому просторі, і вже є домом для багатьох творчих, незалежних бізнесів - від трафаретних майстерень до сучасних ювелірів.

Артистичний дух Плімута також просвічує театр Royal, найбільший та найкраще відвідуваний регіональний театр у Великобританії. Наші стосунки з театром надають можливості для співпраці та досвіду в галузі - це наразі місце проведення нашої випускної церемонії.

Плімутські павільйони малюють найбільші імена в музиці та комедії, і все місто втягується в MTV Presents Ocean City Sounds, щорічний музичний фестиваль, який приваблює любителів Clean Bandit, Rudimental і Charli XCX - якщо назвати лише кілька.

Поза Плімутом

У декількох хвилинах удару - деякі найкрасивіші узбережжі Південного Заходу, болота та доісторичні ліси, а також захоплюючі творчі центри, де можна відкрити незалежні магазини та кафе, виставкові простори тощо.

Близьке ринкове місто Тотнес - це неординарні старовинні магазини та еклектичні звукозаписні магазини - ідеальне місце для дня перегляду ринків, галерей та покупок.

Нагороджений фотографом Ніколас Уайт обійняв Дартмура під час навчання в Plymouth College of Art .

Менш, ніж за годину їзди, проект Eden - це найбільший у світі крижаний тропічний ліс, і кожного літа він приймає сесії Eden Sessions, де артисти, включаючи Бьорк, Музу, Massive Attack та PJ Harvey, грали в інтимні шоу у цій захоплюючій обстановці.

Трохи далі в Корнуолл і ви знайдете маленьке містечко Сент-Івс. Розташований у схилі пагорба і з видом на Атлантичний океан, Сент-Івс - це будинок Тейт Сент-Івз, який відзначає мистецькі зв'язки міста, яке з вікторіанських часів було місцем для художників. Відомі назви, пов’язані з містом, варіюються від Марка Ротко до Барбари Хепворт - обов'язкового відвідування, поки ви навчаєтесь у Plymouth College of Art .

Ми завжди любили своє місто, але останнім часом у ньому є ще більший галас, ніж зазвичай. Приходьте і дізнайтеся самі.

Міжнародна відкрита подія в Інтернеті: Життя та навчання у Великобританії

16.09.20, 11:00 - 12:00

Перш ніж вирішити, де ви хочете вчитися і який курс вам підходить, корисно відвідати онлайн-захід та поговорити з реальними працівниками та студентами про ваші варіанти. Якщо ви міжнародний студент, який цікавиться, як це - жити та вчитися у Великобританії, чому б не взяти участь у нашому наступному Міжнародному відкритому онлайн-заході: Життя та навчання у Великобританії, який відбудеться з 11:00 до 12:00 у середу, 16 вересня 2020 року.

Приєднуйтесь до доктора Марка Керрігана, нашого директора з викладання, навчання та вдосконалення, та докторантури Сінтії Харт, міжнародної студентки, яка досліджує досвід міжнародного навчання, коли вони обговорюють питання адаптації до життя та навчання у Плімуті, британському Оушн-Сіті. Наші іноземні студенти є цінною частиною нашого студентського колективу і користуються багатим культурним, творчим та академічним досвідом під час навчання у нас.

Від заявок на отримання візи до фінансової підтримки та вимог до мови - ми тут, щоб підтримати вашу подорож до творчого навчання у Великобританії. Дізнайтеся про життя в Плімуті (одному з найбезпечніших міст Великобританії), нашу місцеву культуру та спадщину, можливості проживання та підтримку, яка допоможе вам оселитися у новому оточенні.

Ми вітаємо заїзд, але щоб максимально використати подію та отримати більше інформації електронною поштою, рекомендуємо заздалегідь забронювати своє місце . Щоб приєднатися до бесіди, просто налаштуйте свій комп’ютер, планшет або мобільний телефон і натисніть на посилання, надіслане електронною поштою та в графіку нижче.

Розклад

Презентація в прямому ефірі | 11.00-11.40
Приєднуйтесь до нашої команди прийому та підтримки студентів, щоб отримати огляд навчання в Plymouth College of Art , міжнародний процес подання заявок та можливості навчання в активному, міждисциплінарному співтоваристві мислителів та творців.

Запитання та відповіді | 11.40-12.00
Після виступу в прямому ефірі наша команда буде готова відповісти на будь-які конкретні міжнародні запитання щодо зборів, віз, переїзду та проживання у Великобританії.

Розташування

Плімут

Address
Plymouth College of Art,
Tavistock Place

PL4 8AT Плімут, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

BA
Цей навчальний заклад також пропонує: