SAE Institute UK

Введення

Прочитайте офіційний опис

SAE Інститут був заснований в 1976 році д-р Том Мізнер в Сідней, Австралія пропонує післяшкільного навчання в аудіо техніки. SAE інститут З тих пір перетворилася на найбільший в світі практична творча медіапедагог з 54 кампусів в 26 країнах і розширеної курсу портфеля в творчих медіа-технологій з сильними традиціями практичного застосування та визнання промисловості.

У Великобританії SAE інституту має 4 кампуси в Лондоні, Ліверпулі, Глазго і світової штаб-квартирою в Оксфорді.

SAE інститут акредитована Університет Міддлсекс, Лондон, Великобританія. Студенти, що навчаються на перевіреній програми отримають премію Middlesex про успішне завершення навчання. SAE інститут Великобританії є партнером у Middlesex University навичок академії, член-й Дослідницької Великобританії та перерахованих тіла до реєстру Департаменту з інновацій та бізнес-навичок.

У Програми та Підготовка

Б. або бакалавра (з відзнакою)

Ігри програмування результати градусів в бакалавра (з відзнакою), в той час всіх інших програм ступеня призвести або до бакалавра (з відзнакою) або бакалавра (з відзнакою). Винагорода визначається природою кінцевий проект, який є остаточним модуль за програмою. Це гарантує, що наші студенти все того ж рівня творчого практичного навчання, заробляючи 360 кредитних пунктів (180 Європейські бали передачі) та їх унікальний підхід і шлях відбивається проекту вони виробляють.

Диплом про вищу освіту

SAE Інститут пропонує програми на здобуття ступеня 2 рік, які мають точки виходу після 16 місяців. Після успішного завершення цього 16 місяців програми, студенти отримують диплом про вищу освіту, який заробляє 240 кредитних пунктів. Диплом про вищу освіту також схвалив точкою, таким чином, студенти можуть вибрати, щоб вступити тільки на 16 місяців програми.

По закінченні студенти DipHE програми можна вивчати в сторону BA / бакалавра (з відзнакою) в обраній ними галузі, виконавши заключні 8 місяців 2 роки програми. Диплом про вищу освіту, зокрема, підходить для засобів масової інформації випускників, які прагнуть дізнатися практичні навички, необхідні, щоб хвалити існуючі кваліфікації.

Свідоцтво про вищу освіту

Кампус SAE Глазго також пропонує сертифікат вищої освіти. Це забезпечує альтернативний шлях, що дозволяє студентам, які успішно завершити програму до прогресу на заключних 8 місяців диплом про вищу освіту.

Розташування

Лондон

Address
SAE Institute
297 Kingsland Road

E8 4DD Лондон, Англія, Великобританія

Глазго

Address
Kinning Park, 85-87 Portman Street, Glasgow, G41 1EJ
Глазго, Шотландія, Великобританія