SFH StudyFromHome

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Навчання з дому було засноване Ентоні Уівер.

Пропрацювавши в секторі дистанційного навчання вже більше десяти років, Антоні отримав багато знань і досвіду, а також зіткнувся з розладами, з якими стикаються ті, хто хоче навчатися таким чином.

Дистанційне навчання дає багато переваг .. здатність вчитися вдома, на роботі, на ходу ... і головне, коли ви хочете, будь то вранці, вдень, ввечері або навіть в середині ночі. Однак вона має свої небезпеки. Як ви знаєте, чи є кваліфікація справжньою? Це одне з найбільш поширених запитань, на жаль, студентам не завжди дається правильна відповідь.

Саме тут приїжджає навчання з дому. Наша головна мета полягає в тому, щоб забезпечити студентам повне розуміння того, що означає їхня кваліфікація, і як це допоможе їм. Чесність і прозорість є основою, на якій ми працюємо.

Ми настійно рекомендуємо Вам звернутися до наших консультантів з курсу, або по телефону або в прямому чаті, і на всі Ваші питання можна відповісти, і ми можемо гарантувати, що Ви озброєні правильною інформацією для досягнення ваших майбутніх цілей.117684_117657_FB_banner_title_final_with_contact_JPG1.jpg

Розташування

Вулвергемптон

Address
Вулвергемптон, Англія, Великобританія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: