Прочитайте офіційний опис

Введення в Центральній від Принципала.

професор Гевін


Хендерсон, CBE
Основний

Центральний стоїть на передньому краї навчання і досліджень в галузі театрального мистецтва. статистика працевлаштування випускників є одними з найвищих в нашому секторі, і наші дослідження недавно були оцінені як «провідними світовими» - і є унікальним в області драми консерваторій. Ставлення студентів до місць додатків є найвищим показником серед університетів Великобританії.

У той час як наші актори виграти багато з найпрестижніших нагород, у всьому світі, і часті похвал в засобах масової інформації, широкий спектр галузевих організацій займають центральне як золотий стандарт в керівництві технічних і проектних робіт. Так само, Центральна продовжує як новаторське силу в застосуванні драматичних навичок у багатьох соціальних контекстах.

Ми сподіваємося, що ви хочете, щоб досліджувати діапазон курсів, як для студентів і аспірантів, викладені на цьому сайті. Чи є відвідати на день відкритих дверей, або прийти до нас регулярних публічних виробництв - сфокусованих навколо історичного театру Embassy.

Наші послуги широко розцінені зразковим з додатковими спеціалізованими студій та місць роботи, які будуть додані в рамках динамічного нового розвитку.

Коротка замітка професора Симона Пастуха, почесний професор театру.

Елсі Фогерти заснував Центральну школу навчання мови і драматичного мистецтва в Королівському Альберт-Холл в 1906 році. Фогерти був фахівцем в області навчання мови. Вона також мала тверду переконаність у соціальній значущості освіти. Студенти її школи швидко став відомий їх доставки в віршах-говорящих змаганнях, їх поява в театрах, і їх роботи з дітьми в неблагополучних районах Лондона. У той час як Центральна розробила назву для підготовки актора, його засновником був в той же час прагне до просування вивчення театру як академічної дисципліни.

Ще задовго до заснування першого відділу університету драми в Великобританії, Фогерти стверджував, що театр повинен бути вивчений в університеті і що навчання театр повинен бути удостоєний ступеня.

У 1937 Фогерти було запропоновано місце на сайті в той час, що виділяється на будівлю Національного театру, з коледжу поряд з театром. Але ця схема, як і багато хто з схем Національного театру, провалилися. У 1957 році школа нарешті переїхав з Альберт-Холл, придбавши договір оренди театру посольства в Swiss Cottage і пов'язаних з ним будівель.

Посольство мав репутацію, з 1930-х років, для експериментальної і політично лівих театру. До 1957 року ця репутація була втрачено. Коли Центральний прибув це було і порятунку старого театру і ткацтво його в тканину нових будівель коледжу. Принаймні, такий був план: неминуче кошти повинні були бути підняті. У зв'язку з цим чемпіоном був сер Джон Девіс. Його робота в переслідують обдарованості встановив ресурси для створення нової будівлі. Це був відкритий в 1961 році Її Королівська Високість герцогиня Кента, який був тоді Patron Сінтрела.

До 1961 року три різних департаментів були створені в Центральній. Відділ етап був запущений його трирічний курс для акторів, з випускниками, на відміну, як лорд Олів'є і Dame Пеггі Ешкрофт вже частину своєї історії, і дворічний курс для менеджерів стадії а. Відділ підготовки вчителів готує студентів для свого власного диплома, то визнаного педагогічної кваліфікації, а також для Лондонського університету Диплом в драматургії. Ця кваліфікація була заснована в 1912 році саме в результаті кампанії Фогерти за визнання драми і драми викладання як предмети, гідні належного наукового дослідження. До цього часу коледж був відомий своєю логопедії відділу, як і для його роботи в навчальних акторів.

Будівельні роботи тривали. У червні 1972 року нова студія була побудована на розі Бакленд Crescent і офіційно відкрив новий покровитель школи, Її Королівська Високість принцеса Олександра. Центральний став стипендіатом Внутрішньої London Education Authority в 1972 році. У 1989 році вона була "включена" в якості вищого коледжу освіти в своєму власному праві і фінансується безпосередньо урядом. Він пропонував ступеня з 1986 року, в першу чергу підтверджено Радою національних академічних нагород. З 1992 його ступенів були підтверджені Відкритого університету.

З початку 1990-х років, великі будівельні роботи відбулося: новий цех центр був відкритий в 1991 році. Влітку 1993 року розширення був доданий в Посольстві театру - студії театру, дизайн-студій і гардероб об'єктів. У 1997 році коледж закінчив п'ятиповерховий блок на схід від університетського містечка, забезпечуючи нову бібліотеку, центр навчальних ресурсів і обчислювальних засобів, студент загальний зал, студентський бар і співробітники офісів. Відремонтований посольство театр був відкритий в 2002 році і потім в 2005 році на Західному блоці, з її декількома поверхами впроваджений місць роботи і репетиційні приміщення.

У 2005 році таємний рада надала Коледжем влада нагородити свої викладаються градусів. У тих же студентів рік від Веббера Дугласа академії драматичного мистецтва передані в Центральну, принісши з собою 100-річну історію Академії значних внесків на сцені і на екрані. Цього року школа була єдиним фахівцем театр установа, щоб виграти нагороду Центру передового досвіду в галузі навчання та викладання, ставши освіти Рада з фінансування вищої для призначеного центру Англії за видатні досягнення в галузі підготовки кадрів для театру. Його мета в якості Центру передового досвіду полягає в створенні національного ресурсу для підготовки професійних виконавських видів мистецтва і навчання, фокус для театру досліджень і науки, а також майданчики для національного і міжнародного співробітництва.

З набранням чинності з вересня 2005 року Центральний став коледж Лондонського університету і таким чином виконали оригінальні амбіції Елсі Фогерти. А потім в 2012 році прийшов новий визнання ... Фогерти мав звичай говорити, що в той час як ректор Академії драматичного мистецтва, шукали королівський титул для його установи, вона була дуже зайнята роботою з дітьми в трущобах, щоб робити такого роду речі. Але через сторіччя досягнення коледжу вона заснувала належним чином отримав своє визнання, коли в листопаді 2012 року Її Величність Королева присвоїв королівський титул на Центральній.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BA

The Royal Central School of Speech and Drama, University of London

Цей курс досліджує продуктивність, що відбувається за межами традиційних театральних будівель, які можуть привести до змін і трансформації з учасниками, які створюють йог ... [+]

Бакалавр гуманітарних наук (з відзнакою) Драма, Applied театр і освіту

Огляд

Цей курс досліджує продуктивність, що відбувається за межами традиційних театральних будівель, які можуть привести до змін і трансформації з учасниками, які створюють його.

Про курс

Студенти на драми, прикладної театр і освіту (BA ДАТА) Звичайно навчитися робити театр і придбати практичні знання і розуміння того, як театр рішень можуть бути використані, щоб змінити життя і надихати нові можливості.... [-]

Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The Royal Central School of Speech and Drama, University of London

Зосередивши увагу на критичного дослідження і експерименти з новими методиками, студенти розробляють нові і складні форми продуктивності вкорінені в строгому взаємодії з ... [+]

Бакалавр гуманітарних наук (з відзнакою) Performance Arts

Огляд

Розвивайте свою ідентичність як мистецтва роботи виробника і продюсера по ходу, який виховує незалежну і спільну творчу практику. Зосередивши увагу на критичного дослідження і експерименти з новими методиками, студенти розробляють нові і складні форми продуктивності вкорінені в строгому взаємодії з навичками, теорії та історії театру та інших мистецтв продуктивності.... [-]

Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The Royal Central School of Speech and Drama, University of London

Комплексне навчання класичного і сучасного актора, цей вимогливий курс плекає студентів через здатні змінити життя подорож, в якому вони стикаються з проблемою повною мір ... [+]

Бакалавр гуманітарних наук (з відзнакою) В.о.

Огляд

Комплексне навчання класичного і сучасного актора, цей вимогливий курс плекає студентів через здатні змінити життя подорож, в якому вони стикаються з проблемою повною мірою реалізувати свій потенціал в якості акторів і набути навичок для роботи в повному діапазоні діючих контекстів.

Про курс

Філософія курсу можна підсумувати словами, «втілення», «уява» і «взаємодії». Навчання розвиває тіло актора і голос як сильних і ефективних комунікаторів думки, емоції і наміри, і відкриває уяву так, що актор може створювати і підтримувати тривимірні світи з тексту драматурга. Ці процеси неминуче відбуваються в інтерактивному контексті так, що актор постійно вчиться реагувати на зовнішні подразники - будь то людей, предмети або атмосферу - у відкритій і безцензурної чином.... [-]

Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The Royal Central School of Speech and Drama, University of London

Центральна ініціатором першого ступеня Великобританії в ляльковому театрі і продовжує залишатися одним з провідних інститутів світу для навчання лялькарів, залучення наці ... [+]

Бакалавр гуманітарних наук (з відзнакою) Лялькова: Конструкція та технічні характеристики

Огляд

Центральна ініціатором першого ступеня Великобританії в ляльковому театрі і продовжує залишатися одним з провідних інститутів світу для навчання лялькарів, залучення національних та іноземних студентів. Цей курс включає в себе три концепції дизайну, продуктивності і театру рішень.... [-]

Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The Royal Central School of Speech and Drama, University of London

Вчіться планувати і будувати набори, і розвивати навички, такі як столярне, будівельне проектування, металообробка і машинобудування. Навчання буде проходити в основному ... [+]

Бакалавр гуманітарних наук (з відзнакою) Scenic Будівництво

Огляд

Вчіться планувати і будувати набори, і розвивати навички, такі як столярне, будівельне проектування, металообробка і машинобудування. Навчання буде проходити в основному в театрі, але отримані навички легко перенести в самих різних середовищах засобів масової інформації, в тому числі кіно, телебачення і реклами.... [-]

Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The Royal Central School of Speech and Drama, University of London

Learn управління стадії, і спеціальні знання і навички в усіх аспектах виробництва театру. Завдяки тісній роботі зі студентами і практиками інших театральних дисциплін, с ... [+]

Бакалавр гуманітарних наук (з відзнакою) Управління Етап

Огляд

Learn управління стадії, і спеціальні знання і навички в усіх аспектах виробництва театру. Завдяки тісній роботі зі студентами і практиками інших театральних дисциплін, студенти на цьому курсі розвивати спільне розуміння того, як кожен робить свій внесок у виконання наживо, що робить їх дуже працездатний після закінчення навчання.... [-]

Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

The Royal Central School of Speech and Drama - Trailer video