The Royal Central School of Speech and Drama, University of London

Введення

Прочитайте офіційний опис

Введення в Центральній від Принципала.

професор Гевін


Хендерсон, CBE
Основний

Центральний стоїть на передньому краї навчання і досліджень в галузі театрального мистецтва. статистика працевлаштування випускників є одними з найвищих в нашому секторі, і наші дослідження недавно були оцінені як «провідними світовими» - і є унікальним в області драми консерваторій. Ставлення студентів до місць додатків є найвищим показником серед університетів Великобританії.

У той час як наші актори виграти багато з найпрестижніших нагород, у всьому світі, і часті похвал в засобах масової інформації, широкий спектр галузевих організацій займають центральне як золотий стандарт в керівництві технічних і проектних робіт. Так само, Центральна продовжує як новаторське силу в застосуванні драматичних навичок у багатьох соціальних контекстах.

Ми сподіваємося, що ви хочете, щоб досліджувати діапазон курсів, як для студентів і аспірантів, викладені на цьому сайті. Чи є відвідати на день відкритих дверей, або прийти до нас регулярних публічних виробництв - сфокусованих навколо історичного театру Embassy.

Наші послуги широко розцінені зразковим з додатковими спеціалізованими студій та місць роботи, які будуть додані в рамках динамічного нового розвитку.

Коротка замітка професора Симона Пастуха, почесний професор театру.

Елсі Фогерти заснував Центральну школу навчання мови і драматичного мистецтва в Королівському Альберт-Холл в 1906 році. Фогерти був фахівцем в області навчання мови. Вона також мала тверду переконаність у соціальній значущості освіти. Студенти її школи швидко став відомий їх доставки в віршах-говорящих змаганнях, їх поява в театрах, і їх роботи з дітьми в неблагополучних районах Лондона. У той час як Центральна розробила назву для підготовки актора, його засновником був в той же час прагне до просування вивчення театру як академічної дисципліни.

Ще задовго до заснування першого відділу університету драми в Великобританії, Фогерти стверджував, що театр повинен бути вивчений в університеті і що навчання театр повинен бути удостоєний ступеня.

У 1937 Фогерти було запропоновано місце на сайті в той час, що виділяється на будівлю Національного театру, з коледжу поряд з театром. Але ця схема, як і багато хто з схем Національного театру, провалилися. У 1957 році школа нарешті переїхав з Альберт-Холл, придбавши договір оренди театру посольства в Swiss Cottage і пов'язаних з ним будівель.

Посольство мав репутацію, з 1930-х років, для експериментальної і політично лівих театру. До 1957 року ця репутація була втрачено. Коли Центральний прибув це було і порятунку старого театру і ткацтво його в тканину нових будівель коледжу. Принаймні, такий був план: неминуче кошти повинні були бути підняті. У зв'язку з цим чемпіоном був сер Джон Девіс. Його робота в переслідують обдарованості встановив ресурси для створення нової будівлі. Це був відкритий в 1961 році Її Королівська Високість герцогиня Кента, який був тоді Patron Сінтрела.

До 1961 року три різних департаментів були створені в Центральній. Відділ етап був запущений його трирічний курс для акторів, з випускниками, на відміну, як лорд Олів'є і Dame Пеггі Ешкрофт вже частину своєї історії, і дворічний курс для менеджерів стадії а. Відділ підготовки вчителів готує студентів для свого власного диплома, то визнаного педагогічної кваліфікації, а також для Лондонського університету Диплом в драматургії. Ця кваліфікація була заснована в 1912 році саме в результаті кампанії Фогерти за визнання драми і драми викладання як предмети, гідні належного наукового дослідження. До цього часу коледж був відомий своєю логопедії відділу, як і для його роботи в навчальних акторів.

Будівельні роботи тривали. У червні 1972 року нова студія була побудована на розі Бакленд Crescent і офіційно відкрив новий покровитель школи, Її Королівська Високість принцеса Олександра. Центральний став стипендіатом Внутрішньої London Education Authority в 1972 році. У 1989 році вона була "включена" в якості вищого коледжу освіти в своєму власному праві і фінансується безпосередньо урядом. Він пропонував ступеня з 1986 року, в першу чергу підтверджено Радою національних академічних нагород. З 1992 його ступенів були підтверджені Відкритого університету.

З початку 1990-х років, великі будівельні роботи відбулося: новий цех центр був відкритий в 1991 році. Влітку 1993 року розширення був доданий в Посольстві театру - студії театру, дизайн-студій і гардероб об'єктів. У 1997 році коледж закінчив п'ятиповерховий блок на схід від університетського містечка, забезпечуючи нову бібліотеку, центр навчальних ресурсів і обчислювальних засобів, студент загальний зал, студентський бар і співробітники офісів. Відремонтований посольство театр був відкритий в 2002 році і потім в 2005 році на Західному блоці, з її декількома поверхами впроваджений місць роботи і репетиційні приміщення.

У 2005 році таємний рада надала Коледжем влада нагородити свої викладаються градусів. У тих же студентів рік від Веббера Дугласа академії драматичного мистецтва передані в Центральну, принісши з собою 100-річну історію Академії значних внесків на сцені і на екрані. Цього року школа була єдиним фахівцем театр установа, щоб виграти нагороду Центру передового досвіду в галузі навчання та викладання, ставши освіти Рада з фінансування вищої для призначеного центру Англії за видатні досягнення в галузі підготовки кадрів для театру. Його мета в якості Центру передового досвіду полягає в створенні національного ресурсу для підготовки професійних виконавських видів мистецтва і навчання, фокус для театру досліджень і науки, а також майданчики для національного і міжнародного співробітництва.

З набранням чинності з вересня 2005 року Центральний став коледж Лондонського університету і таким чином виконали оригінальні амбіції Елсі Фогерти. А потім в 2012 році прийшов новий визнання ... Фогерти мав звичай говорити, що в той час як ректор Академії драматичного мистецтва, шукали королівський титул для його установи, вона була дуже зайнята роботою з дітьми в трущобах, щоб робити такого роду речі. Але через сторіччя досягнення коледжу вона заснувала належним чином отримав своє визнання, коли в листопаді 2012 року Її Величність Королева присвоїв королівський титул на Центральній.

Розташування

Лондон

The Royal Central School of Speech and Drama

Address
The Royal Central School of Speech and Drama, Eton Avenue
NW3 3HY Лондон, Англія, Великобританія
Веб-сайт
Телефон
+44 20 7722 8183