Teesside University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому Teesside

  • TOP 200 Зайняла перше місце в списку 200 найбільших світових університетів віком 50 років або менше. *
  • Понад 1000 студентів навчаються на наших відкритих навчальних курсах
  • Високоякісна, автономна, відкрита навчальна освіта понад 30 років

Вивчення гнучкого онлайн-курсу з британським університетом, зайнятим у списку 200 найкращих молодих університетів. *

Ви зайняті професійним пошуком формальної кваліфікації, щоб перевести вашу кар'єру на наступний рівень? Ви хочете переслідувати свою пристрасть до навчання, але думаєте, що не можете заощадити час? Подумати ще раз.

У Teesside University , ми пропонуємо широкий спектр гнучких, онлайнових і відкритих навчальних курсів, призначених для того, щоб відповідати вам і вашим іншим зобов'язанням, контролюючи темпи і місце.

Ми надаємо високоякісну, автономну, відкриту навчальну освіту більше 30 років, тому ми маємо послужний список успіхів, яким можна довіряти.

Вам не потрібно відвідувати лекції в університетському містечку, тому не існує ні проживання, ні транспортні витрати, і вам не потрібна студентська віза.

* Teesside University входить до групи з 151 - 200 з 250 світових університетів у віці 50 років або в рейтингу молодих університетів Times Higher Education.

Teesside University навчання Teesside University

Навчання в режимі он-лайн дозволяє отримати кваліфікацію на рівні університету без фізичного відвідування нашого університетського містечка.

Переваги онлайнового навчання

Навчання в будь-який час і в будь-якому місці

Немає фіксованого графіка - ви вибираєте, коли і де навчаєтеся. Прочитайте статті в журналах, переглядайте лекції та сприяйте обговоренню в ті часи та місцях, які вам підходять.

Підвищіть свою кар'єру

Вивчення онлайн-програми з Teesside University може привести вашу кар'єру на наступний рівень і допоможе вам виділитися з натовпу.

Глобальна мережа

Ви будете мати регулярні контакти зі студентами з усього світу та нашими академічними співробітниками тут у Teesside. Наше онлайн-середовище призначене для підтримки та заохочення спільного навчання.

Якісні програми

Наші онлайн програми є академічно еквівалентними нашим на кампусі ступенів і включають той же рівень роботи в цілому. Міжнародно визнана кваліфікація, яку Ви отримуєте, має однакову вартість.

Навчання майбутньому

Вас надихає та підтримує наша команда експертів з викладання лекторів та викладачів, які захоплюються своїми предметами.

Доступ до служб підтримки

Ви маєте доступ до тих самих служб підтримки, як і студенти на території кампуса, з доступом до мільйонів навчальних ресурсів, включаючи електронні книги та журнали, доступні цілодобово.

Курси

Ми пропонуємо широкий спектр гнучких, онлайнових та відкритих навчальних курсів, призначених для того, щоб відповідати вам і вашим іншим зобов'язанням, контролюючи темп і місце.

Курси включають:

Бізнес, бухгалтерський облік, маркетинг

  • Бізнес та підприємства (поповнення) (онлайн), бакалавра (з відзнакою)
  • Майстер ділового адміністрування (онлайн), MBA

Обчислення

  • Кібербезпека (онлайн), магістр

Інженерія

  • Інженерні курси відкритого навчання

Англійська

  • Творча література (дистанційне навчання), магістр
  • Творчість та благополуччя, М.А.

Догляд, акушерство

Аспірантура

Короткі курси

* Фактичні посилання

Розташування

Міддлсбро

Address
Southfield Road
TS1 3BX Міддлсбро, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія