Прочитайте офіційний опис

Чому вибрати ACM? Навчання, виконуючи етос

ACM розуміє, як сьогодні працює музична індустрія, і створила захоплююче та всеосяжне навчальне середовище, яке безпосередньо зв'язується з галуззю. Наше навчання, виконуючи етос, допомагає спростити роботу галузі та забезпечує чітке уявлення про шляхи та варіанти кар'єри. Цей чіткий та практичний підхід прискорює вивчення.

Детальне опитування всіх аспектів галузі, як це трапляється (live!), Показує варіанти та напрямки, що значно допомагає нашим студентам робити чіткий вибір і створювати карти, які їм потрібні, щоб їх вести там. Якщо ви є продюсером, ви будете знати, що вам потрібна глибока уява про структуру пісень та написання пісень, але вам також принципово потрібно знати про потоки доходів та інтелектуальну власність, з яких ви отримаєте прибуток.

Вам також потрібно буде зрозуміти, як ваша музика монетизується за допомогою живого виконання, написання пісень та публікації, включаючи синхронізацію та ліцензування. Ми навчимо вас усе це повноцінно в ACM, пов'язуючи вас з командами, що роблять це щодня в Metropolis.

Точно так само, ви можете бути барабанщиком, основний акцент якого виконує, і отримувати якомога більше досвіду, граючи сесії. У цьому випадку вам все одно треба зрозуміти, як ви платите, і як, якщо ви впливаєте на трек, ви потенційно можете його спільно писати та сприяти створенню продукту. У цьому випадку, сесія грає насправді стає письмом. Вам потрібно буде знати різницю у тому, як ви отримуєте плату за відтворення та написання.

Поки ви вчитеся, ви будете будувати свій портфель, і ми допоможемо вам зрозуміти, як використовувати вашу роботу, яку ви створюєте, щоб створити свою власну фан-базу, а не просто бути музикантом. Це максимально підвищує вашу зайнятість як професійного музиканта, роблячи те, що ви робите бажаним, просто продаючи себе як основний актив. Ми навчимо вас цього, тому що у нас є найкращі професіонали галузі, що займаються цим щодня.

Визнання вашого ремесла як художника з надією отримати підписання великим етикеткою є застарілим поняттям і вже не є тим, як діє підприємство. Наша мета - залучити до кожного художника, що надходить через ACM, віру, бажання та розуміння того, як стати авторитетом, самодостатнім художником. Коли ви перебуваєте на цьому положенні, вам потрібно буде забезпечити обговорення умов із впевненістю, з групою, продюсером, менеджером, етикеткою та видавцем. Ми допоможемо вам керувати вашою власною кар'єрою, на відміну від того, що ви готові підписатись із менеджером на виході без повного розуміння того, як керувати своєю кар'єрою та можливостями.

Через наші глибокі інтегровані зв'язки з Metropolis, ACM має свій палець на пульс, це допомагає надати студентам можливість визначати їх місце в ньому. Ми знаємо, де зараз працює ця індустрія, адже в "Метрополісі" команди працюють на всіх рівнях, включаючи спеціалісти, незалежні та безпосередньо з підписаними та непідписаними артистами, брендами, дистриб'юторськими партнерами та творцями вмісту.

ACM інкапсулює галузь з кінця до кінця, де сьогодні написана, виготовлена, змішана, освоєна, розповсюджена, продана та опублікована. Наші студенти не навчаються з книги, а практичним досвідом роботи з музикою. Це внутрішня, жива, дихає зв'язок між ACM і Metropolis, що надає студентам таку унікальну перспективу та можливість.

Існуюча зв'язок між ACM і Metropolis дає нашим студентам можливість навчитися на основі угод, які ми робимо, як вони трапляються. Ієн Бренклі, генеральний директор компанії "Метрополіс", вже сім років працює в студії, працюючи раніше на п'ятнадцять років на великих етикетках, включаючи Universal. Через його зустрічі з професіоналами найвищого рівня промисловості та результатами, які вони отримали, Ян надає найбільш важливі ідеї та навчання безпосередньо студентам ACM. Нижче наведено кілька прикладів втілення практичного вмісту в навчальні програми нашого учня в словах Яна:

"Я познайомився з Енді Росом та Чарльзом Барсаміаном з недавньої діловою поїздкою до Лос-Анджелеса. Вони обидва працювали над передовими фільмами, відповідаючи за синхронізацію, музичний супровід та розміщення оркестрового рахунку. Вони заснували нову компанію "Exit Strategy Productions", що спеціалізується на музичному нагляді та видавничому справі. Потім ми взяли їх на роботу як консультанти, щоб генерувати можливості для публікації за допомогою голлівудських фільмів та основного бізнесу за допомогою оркестрової оцінки для студії, яку ми проводимо в Дохі, Катарі, в студії Katara від Metropolis. Навчання з побудови цих нових взаємин та того, як ми розробили стратегію для того, щоб виграти від нашого основного бізнесу, було потім використано як майстер-клас для студентів ACM Business. Ми будемо продовжувати оновлювати студентам подальшу еволюцію цього проекту "Метрополіс" у режимі реального часу. Крім того, студенти бізнес-школи, які приєднуються до нас в "Метрополіс" як стажери, допоможуть нам розробити реальні каталоги синхронізації, з яких ми керуємо фільмами.

Ми також нещодавно познайомилися з Шазамом, якого ми просили допомогти нам пропагувати наші концерти в студії. Це призвело до того, що компанія запропонувала нам своїм брендом з продажу брендів Blue Chip продавати наші два телевізійних формату. Вони також зможуть керувати нашою програмою віртуального вінілу. Це дасть нам доступ до 600 мільйонів споживачів. Це чудовий приклад того, як ми співпрацюємо з іншими брендами та організаціями для комерційного використання того, що ми можемо запропонувати та посилити його вплив. Співпраця є ключем до ефективної роботи музичної індустрії, як вона функціонує сьогодні. У цьому випадку, навчання буде представлено студентам ACM через мій щотижневий подкаст, який вони можуть переглядати, з метою аналізу того, як бізнес було зроблено, а потім мати можливість спілкуватися зі мною через живий Q & A. Вони зможуть запропонувати свої власні ідеї щодо вмісту, які будуть розглянуті, коли ми створюємо нашу майбутню продукцію у співпраці з найбільшими гравцями сучасної галузі ».

Ian Brenchley генеральний директор Metropolis Studios

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BA

The Academy of Contemporary Music

Дослідження музичної індустрії Портфоліо Дисертація ... [+]

Дослідження музичної індустрії Портфоліо Дисертація [-]
Великобританія Лондон Бірмінгем
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
2 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The Academy of Contemporary Music

Дослідження музичної індустрії Портфоліо Дисертація Вимоги під час вступу ... [+]

Дослідження музичної індустрії Портфоліо Дисертація Вимоги під час вступу [-]
Великобританія Лондон Бірмінгем
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
2 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The Academy of Contemporary Music

Дослідження музичної індустрії Портфоліо Дисертація ... [+]

Дослідження музичної індустрії Портфоліо Дисертація [-]
Великобританія Лондон Бірмінгем
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
2 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The Academy of Contemporary Music

Вимоги під час вступу ... [+]

Вимоги під час вступу [-]
Великобританія Лондон Бірмінгем
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
2 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The Academy of Contemporary Music

Навчальний маршрут "Творчий артист" надає своїм студентам знання, навички та досвід, необхідний для виявлення та спрямування їх внутрішнього виконавця, який охо ... [+]

Творчий Pathway з практичними галузевими підключеннями в реальному світі.

Навчальний маршрут художнього виконавця надає учням знання, навички та досвід, необхідний для виявлення та спрямування їх внутрішнього виконавця, що охоплює поєднання творів написання пісень, виконання, виробничих та бізнес-модулів.

Студенти цього маршруту не просто катаються на музичних хвилях, вони роблять їх, навчаючи все про музику та творчі галузі, в які вони збираються входити, як це робиться.... [-]

Великобританія Гілдфорд
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
2 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The Academy of Contemporary Music

Незалежно від того, чи сподіваєтесь ви створити кар'єру як промоутер живих подій, менеджер сцені, звукозаписний або легкий технік або загальний дорожній рух у музичні ... [+]

Практичний маршрут для музичних техніків.

Незалежно від того, чи сподіваєтесь ви створити кар'єру як промоутер живих подій, менеджер сцені, звукозаписний або легкий технік або загальний дорожній рух у музичній, театральній або більш широкій секторі розваг, маршрут навчання технічних послуг забезпечить вам практичні навички та теоретичні знання необхідний для швидкого запуску вашої подорожі.... [-]

Великобританія Гілдфорд
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
2 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The Academy of Contemporary Music

Навчальний маршрут Producer надає учням навички, знання та досвід, необхідний для виробництва, змішування та майстерування музики, чи хочете ви допомогти зрозуміти баченн ... [+]

Вивчіть мистецтво виробництва

Навчальний маршрут "Виробник" надає студентам навички, знання та досвід, необхідний для виробництва, змішування та майстеру музики, чи хочете ви допомогти зрозуміти бачення іншого художника або створити свій власний. Описуючи основи студійного запису, науку про акустику, мистецтво композиції та всі музичні технології, на які ви могли сподіватися, студенти цього навчального курсу можуть спеціалізуватися на виробництві сучасної музики, виробництві електронної музики, аудіотехніки та / або творчих звуковий дизайн для нових медіа, додавши до вибраних модулів, найбільш відповідних їх інтересам та прагненню до кар'єри.... [-]

Великобританія Гілдфорд
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
2 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The Academy of Contemporary Music

Навчальний маршрут "Музикант" надає учням навички та досвід, необхідний для того, щоб стати митрополит-музикантом як стадії, так і студії. ... [+]

Канал ваш внутрішній виконавець. Стати музикант мирового класу.

Маршрут навчання музикантів надає студентам навички та досвід, необхідний для того, щоб стати музикантами світового рівня як студії, так і студії.

Виберіть основний інструмент навчання (бас, удар, гітара, клавіші або вокал) і освоїте його.

Стань сенсацією цієї дисципліни, солістом віртуоза, експертом ансамблю, професійним музичним сеансом, збирати деякі навички у написанні пісень та звукозаписів та дізнатися про те, як працює музика та творчі індустрії.... [-]

Великобританія Гілдфорд
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
2 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The Academy of Contemporary Music

Цей напрямок до ступеня музичного бізнес-навчання надає своїм студентам навички, знання та досвід, необхідні для започаткування стійкої кар'єри на діловій стороні справжн ... [+]

Інноваційний навчальний маршрут для підприємців.

Цей напрямок до ступеня музичного бізнес-навчання надає своїм студентам навички, знання та досвід, необхідні для започаткування стійкої кар'єри на діловій стороні справжньої музичної індустрії, як це існує сьогодні - як менеджерів, керівників етикеток та підприємців.

Також, що охоплюють широкий спектр змісту, що має відношення до більш широкої творчої індустрії, студенти можуть доповнювати основні знання в області виконавців та репертуарів, управління бізнесом, маркетингу, права та контрактів, керування живими подіями та підприємництва за такими темами, як психологія споживачів та / або Музична журналістика залежно від їхніх інтересів та прагнень до кар'єри.... [-]

Великобританія Гілдфорд
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
2 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

This Is ACM, The Academy of Contemporary Music - An Introduction

Why Choose ACM?