Прочитайте офіційний опис

Огляд:

Юридичний університет (ULaw) є одним з найстаріших спеціалістів у Великобританії з юридичної освіти. Насправді, ми навчили більше практикуючих юристів у Великобританії, ніж будь-хто інший.

І з такими тісними зв'язками між законом і бізнесом, має сенс, що фахівець з юридичної освіти добре оснащений для розвитку відмінної бізнес-школи, The University of Law Business School .

Завдяки рішучій спрямованості на практичне навчання, наша бізнес-школа прагне зробити студентів працездатними та готовими до успіху на робочому місці. Ми пишаємося тим, що ми створюємо потрібну навчальну середу для досягнення Ваших прагнень. Саме тому ми адаптували методи, які використовуються на наших юридичних курсах, з метою розробки залученого спеціаліста, який зможе підготувати вас до кар'єри у світі бізнесу.

У червні 2019 року Університету права було присвоєно срібну оцінку в Рамці викладацької майстерності та результатів студентів (TEF). Ми виявили, що ми пропонуємо якісне викладання, навчання та результати для наших студентів, що постійно перевищують жорсткі національні вимоги до якості у Великобританії. вища освіта.

Місця розташування:

Наша бізнес-школа працює в університетах юридичних містечок в Лондоні Блумсбері, Бірмінгемі, Лідсі, Манчестері та Ноттінгемах для бакалавратів. Післядипломні курси викладаються в нашому кампусі Лондона Мургейт або в Берліні через наше партнерство з GISMA Business School. Кожен - процвітаючий комерційний центр, ідеально розташований, щоб забезпечити вам прекрасний доступ до музичних майданчиків, театрів, кінотеатрів, барів та ресторанів. Деякі наші аспірантури також доступні на 100% в Інтернеті.

76783_ScreenShot2018-05-21at10.50.04PM.png

Дизайн курсів:

Завдяки рішучій спрямованості на практичне навчання, наша бізнес-школа прагне зробити студентів працездатними та готовими до успіху на робочому місці. Ми пишаємося тим, що ми створюємо потрібну навчальну середу для досягнення Ваших прагнень. Саме тому ми адаптували методи, які використовуються на наших юридичних курсах, з метою розробки залученого спеціаліста, який зможе підготувати вас до кар'єри у світі бізнесу. Усі наші викладачі бізнес-школи мають досвід реального світового бізнесу.

Безкоштовна пропозиція магістрів (лише для студентів)

The University of Law Business School прагне підтримувати вас на кожному етапі шляху до вашої кар'єри. Ми прагнемо забезпечити, щоб ви були повністю обладнані з точки зору кваліфікації, навичок та контактів у галузі, щоб вийти безпосередньо до обраної вами кар'єри. Тому ми раді запропонувати всім студентам, які починають ступінь бакалавра в бізнес-школі з нами у вересні 2019 або 2020, можливість просунутися до курсу бізнес-магістрів з успішного завершення їхньої дипломної роботи без додаткових витрат. Більш детальну інформацію про наявні курси та критерії прийнятності можна отримати на сайті www.law.ac.uk/business/freemasters

Кар'єра та працевлаштування:

Працездатність є основою всього, що ми робимо в бізнес-школі. Наша команда зайнятості надасть Вам індивідуальні поради про те, як успішно співпрацювати з діловими контактами з великими рекрутерами Великобританії, такими як IBM, Lloyds of London та Price Waterhouse Coopers (PwC), з якими Ви зустрінетесь через події, семінари та візити. організаціям, що дає змогу побачити, як бізнес діє в реальному світі. Ми також проводимо підприємницькі заходи за участю запрошених доповідачів та експертів з інновацій для підтримки наших студентів у відкритті власного бізнесу та розвитку підприємницького мислення. Підтримка, яку ви отримаєте, очолюватиме та інформуватимете про практику роботодавця, збільшить вашу здатність подати успішні заявки на роботу, забезпечити стажування та відточити свої навички проведення інтерв'ю в нашому тестовому центрі.

Міжнародна літня школа лідерства (для студентів):

У рамках нашого постійного прагнення підтримувати ваші амбіції, ми пропонуємо нашим студентам 2019 року можливість відвідувати нашу Міжнародну літню школу лідерства в Берліні, де ви зможете розробити ключові м'які навички та вивчити цей захоплюючий місто зі своїми студентами ULAY. Додаткова інформація на веб-сайті університету права: law.ac.uk/undergraduate/llb/summer-school/

Інститут дипломованого менеджменту (CMI):

Оскільки деякі курси в Бізнес-школі акредитовані Інститутом Чартерного менеджменту (CMI), студенти на цих конкретних курсах можуть отримати автоматичне безкоштовне членство протягом тривалості курсу та протягом року після закінчення.

Переваги включають доступ до ManagementDirect; найбільша бібліотека управління у Великобританії разом з доступом до онлайн-порталу ресурсів, включаючи електронні журнали, звіти компаній та галузей, а також поради від більш ніж 300 менеджерів з наймання через Центр розвитку кар'єри.

Ви отримаєте доступ до поточних списків вакансій через базу даних JobSearch та безліч відео, навчальних посібників та статей, щоб розвивати свої професійні та професійні навички. Інтернет-спільнота наставництва CMI налічує понад 120 000 членів, де ви можете співставитись відповідно до навичок, досвіду та галузі зацікавленості, а також дізнатися про події в мережі CMI, в яких ви можете взяти участь.

Після успішного проходження одного з наших акредитованих курсів CMI ви також отримаєте кваліфікацію від CMI на додаток до ступеня.

Підтримка:

Ми прагнемо підтримати більше студентів з різних фонів, ніж будь-коли раніше, щоб досягти своїх кар'єрних амбіцій, тому ми пропонуємо широкий спектр стипендій і стипендій.

Всі студенти мають можливість повною мірою скористатися нашими можливостями та послугами. Служба підтримки інвалідів присвячена управлінню будь-якими вимогами, які ви можете мати під час навчання, включаючи тимчасову допомогу через травму або хворобу.

Спортивні заклади:

Є багато можливостей, щоб встати і отримати форму на всіх наших кампусах, якщо ви хочете здійснювати своє тіло, а також ваш розум. Популярні заходи включають Zumba, футбол, нетбол, регбі і теніс.

Клуби та товариства:

З різними суспільствами, спортивними командами та соціальними подіями, доступними в кожному з наших кампусів, ви обов'язково знайдете багато, щоб тримати вас зайнятими і веселитися між лекціями. А на початку курсу ви можете приєднатися до суспільства, клубу чи події за вашим вибором, або створити свою власну через Асоціацію студентів.

Курси:

The University of Law Business School пропонує широкий спектр бакалаврських та аспірантурних програм у Великобританії. Деякі наші аспірантури також доступні на 100% в Інтернеті.

Оскільки бізнес-школа акредитована Інститутом дипломного менеджменту (CMI), студенти отримують автоматичне безкоштовне членство протягом всього курсу та протягом одного року після завершення.

Багато наших курсів були акредитовані Chartered Management Institute (CMI), єдиним офіційним професійним органом у Великобританії, який надає дуже бажаний статус Chartered Manager (CMgr). Після успішного завершення одного з наших курсів, ви також отримаєте кваліфікацію з CMI на додаток до ступеня.

Інтернет-курси:

Ми пропонуємо онлайн-навчання світового класу для наших аспірантурних курсів:

• Методи дослідження для всіх типів навчання: існує метод дослідження, що відповідає Вашому стилю, з електронними книгами, i-Tutorials, вебінарами, тематичними дослідженнями, картками, аудіофайлами, графікою руху в режимі реального часу, студентськими чатами, онлайн-оцінками, і більше.

• Виділена підтримка викладача: Ви отримаєте постійну підтримку та зворотній зв'язок щодо вашої роботи від вихователя програми, що виконується протягом тривалого курсу.

Вимоги до вступу та плата:

Вимоги та внески для вступу залежать від курсу - для отримання додаткової інформації про вступні вимоги, збори, варіанти фінансування та про стипендії та бюрарій відвідайте веб-сайт юридичного університету.

Міжнародні студенти:

Ви б приєдналися до студентів з більш ніж 120 різних національностей, які роблять внесок у процвітаючу міжнародну спільноту у всіх університетських містечках.

Ми маємо групу Служб підтримки студентів, яка є тут, щоб надати рекомендації та рекомендації щодо добробуту.

Інформацію про вимоги до візи можна знайти на веб-сайті університету права.

Проживання:

Для наших студентів ми організували проживання у спеціалізованих британських провайдерах, щоб забезпечити Вам комфортне місце проживання під час навчання у нас. Розміщення зазвичай відбувається в спільних квартирах, а в деяких випадках - в окремих студіях.

Для студентів-студентів, ми гарантуємо Вам пропозицію про розміщення в перший рік Вашого ступеня, якщо Ви прийняли нас як свій твердий вибір і подали заявку на проживання до 30 березня в році вступу * (* T

Для аспірантів, якщо ви вибираєте кампус далеко від дому, наша база даних про проживання може допомогти вам знайти місце для проживання, з можливістю знайти приватну орендовану нерухомість або спільне житло з іншими студентами ULaw.

76782_ScreenShot2018-05-21at10.49.54PM.png

Відкриті дні та події:

Наші дні відкритих дверей - це чудовий спосіб дізнатися про наші бізнес-курси, ознайомитися з нашими можливостями та зустрітися з нашими викладачами та студентами. Там будуть переговори, дегустації сесій і турів, і ви будете мати можливість задати свої питання. Ми зробимо ваш день максимально цікавим та інтерактивним.

Якщо ви не можете зробити це в одному з наших на кампусі Дні відкритих дверей, то час від часу, ми також пропонуємо онлайн Дні відкритих дверей для наших курсів - так що ви все ще є можливість дізнатися , як це вчитися в The University of Law Business School , і задати свої питання в Інтернеті.

Для іноземних студентів, ви можете дізнатися більше про навчання з нами, відвідавши нас за кордоном.

Місцезнаходження The University of Law Business School :

Наявні курси відрізняються залежно від місця розташування. Більш детальну інформацію про наші місця розташування можна знайти на веб-сайті Університету права, на сторінці Розташування.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BA

The University of Law Business School

Бізнес-менеджмент BA (Hons) з маркетингу з Роком Фонду призначений для студентів, які зацікавлені у розвитку знань та розуміння ключових аспектів управління бізнесом та м ... [+]

BA (Hons) Бізнес-менеджмент (маркетинг) з Роком Фонду

Бізнес-менеджмент BA (Hons) з маркетингу з Роком Фонду призначений для студентів, які зацікавлені у розвитку знань та розуміння ключових аспектів управління бізнесом та маркетингом, і зокрема, хто хоче продовжувати свою кар'єру в цій галузі. поле

Рік створення є невід'ємною частиною бізнес-програми бакалаврів. Він забезпечить вас необхідними навичками та знаннями в галузі навчання, щоб підготувати вас до бакалаврату та допомогти вам краще зрозуміти ключові аспекти бізнесу та управління маркетингом. Після успішного завершення року заснування, перший рік охоплює основні напрямки управління бізнесом. Роки 2 та 3 вивчатимуть ці теми більш детально, а також вибіркові варіанти маркетингу.... [-]

Великобританія Лондон Манчестер Лідс Бірмінгем Ноттінгем  + 2 Більше
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Law Business School

Бізнес-менеджмент BA (Hons) з Року Фонду спрямований на студентів, які зацікавлені у розвитку знань та розуміння ключових аспектів бізнесу та менеджменту, зокрема тих, хт ... [+]

BA (Hons) Бізнес-менеджмент з основами року

Бізнес-менеджмент BA (Hons) з Року Фонду спрямований на студентів, які зацікавлені у розвитку знань та розуміння ключових аспектів бізнесу та менеджменту, зокрема тих, хто прагне досягти кар'єри у цій галузі.

Рік створення є невід'ємною частиною бізнес-програми бакалаврів. Це забезпечить вас необхідними навичками та знаннями в галузі навчання, щоб підготувати вас до навчання в старших класах та допомогти вам краще зрозуміти основні сфери бізнесу. Після успішного завершення року заснування, перший рік охоплює основні елементи управління бізнесом. Роки 2 та 3 вивчатимуть ці теми більш детально, а також вибіркові варіанти, які дозволять вам зосередити увагу на конкретних областях, що представляють інтерес.... [-]

Великобританія Лондон Манчестер Лідс Бірмінгем Ноттінгем  + 2 Більше
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Law Business School

Програма бакалавра (з відзнакою) управління бізнесом сильно фокусується на працевлаштуванні і забезпечить вас знаннями та навичками, необхідними для досягнення найкращого ... [+]

BA (Hons) Управління бізнесом

Програма BA (Hons) з управління бізнесом має велику увагу на працевлаштуванні і забезпечить вас знаннями та навичками, необхідними для досягнення найкращого рівня у вибраній галузі. Навчаючись у Великобританії, ця ступінь акредитована Інститутом сертифікованого менеджменту (CMI), а це означає, що як випускник ви отримаєте диплом, а також диплом рівня 5 з менеджменту та лідерства від ІМТ. Ви можете вибрати курс онлайн, в одному з містечок Великобританії в наших лондонських Bloomsbury, Бірмінгемі, Лідсі чи Ноттінгема. Крім того, цей курс можна вивчити і в Берліні.... [-]

Великобританія Лондон Манчестер Лідс Бірмінгем Ноттінгем  + 2 Більше
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Law Business School

Програма BA (Hons) з управління бізнесом (маркетинг) має велику увагу на працевлаштуванні і забезпечить вас знаннями та навичками, необхідними для досягнення успіху в біз ... [+]

BA (Hons) Управління бізнесом (маркетинг)

Програма BA (Hons) з управління бізнесом (маркетинг) має велику увагу на працевлаштуванні і забезпечить вас знаннями та навичками, необхідними для досягнення успіху в бізнесі та маркетингу. Маркетинговий Pathway призначений для студентів, зацікавлених в кар'єрі в галузі маркетингу або управління бізнесом, і пропонує ґрунтування в обох напрямках. Ви дізнаєтесь про реляційну природу маркетингу та про те, як стратегічне маркетингове планування та комунікації сприяють успіху організацій на міжнародному рівні. Цей курс розвине ваші навички планування, презентації, спілкування та роботи в команді.... [-]

Великобританія Лондон Манчестер Лідс Бірмінгем Ноттінгем  + 2 Більше
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Law Business School

Програма бакалавра (з відзнакою) управління бізнесом із правом призначена для студентів, які прагнуть розвинути свої знання з управління бізнесом разом із розумінням зако ... [+]

Бакалавр (з відзнакою) Управління бізнесом з правом

Програма бакалавра (з відзнакою) управління бізнесом із правом призначена для студентів, які прагнуть розвинути свої знання з управління бізнесом разом із розумінням законодавчої бази, в якій працюють організації.

Після охоплення основних напрямів управління бізнесом протягом першого року, ви будете продовжувати розвивати ці області більш глибоко в роки 2 і 3 разом із галузями права.... [-]

Великобританія Лондон Лідс Манчестер Бірмінгем Ноттінгем  + 2 Більше
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Law Business School

Бакалавр (з відзнакою) Управління бізнесом (закон) з Роком Фонду спрямований на студентів, які зацікавлені в розвитку знань і розуміння ключових аспектів управління бізне ... [+]

Бакалавр (з відзнакою) Управління бізнесом із законом з Роком Фонду

Бакалавр (з відзнакою) Управління бізнесом (закон) з Роком Фонду спрямований на студентів, які зацікавлені в розвитку знань і розуміння ключових аспектів управління бізнесом і права, і, зокрема, тих, хто шукає кар'єру в цьому поля.

Рік створення є невід'ємною частиною бізнес-програми бакалаврів. Він забезпечить вас необхідними навичками та знаннями в галузі навчання, щоб підготувати вас до бакалаврату та допомогти вам краще зрозуміти ключові аспекти бізнесу та управління маркетингом. Після успішного завершення року заснування, перший рік охоплює основні напрямки управління бізнесом. Роки 2 та 3 вивчатимуть ці теми більш детально, а також вибіркові варіанти маркетингу.... [-]

Великобританія Лондон Лідс Манчестер Бірмінгем Ноттінгем  + 2 Більше
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Law Business School

Цей курс розроблений як ступінь добору для студентів-міжнародників, які зацікавлені розвивати свої знання з управління бізнесом. З сильним акцентом на працевлаштуванні ця ... [+]

Міжнародний бізнес-менеджмент (Top Up)

Цей курс розроблений як додаткова ступінь для іноземних студентів, які зацікавлені в розвитку своїх знань з управління бізнесом. Маючи сильний акцент на працевлаштуванні, ця програма надає інтелектуальні основи, необхідні для кар'єри в стрімко мінливому робочому середовищі, а також жорсткий підхід до самосвідомості та особистого розвитку. Ви також матимете вплив на світ праці та його поточні вимоги через можливості трудового досвіду роботи з професійними органами та роботодавцями, а також здійснення підприємницької діяльності.... [-]

Великобританія Лондон
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

BSc

The University of Law Business School

BSc Digital Business Management спрямована на тих, хто зацікавлений у постійно мінливій галузі управління цифровим бізнесом. Студенти розвинуть необхідні навички аналізу ... [+]

BSc Digital Business Management

BSc Digital Business Management спрямована на тих, хто зацікавлений у постійно мінливій галузі управління цифровим бізнесом. Студенти розвинуть необхідні навички аналізу ролі цифрових моделей бізнесу на основі руйнівних технологій, маркетингу цифрових та соціальних медіа, цифрової трансформації, управління проектами та інформаційних систем.

Здійснюючи ступінь бізнесу The University of Law Business School в одному з наших кампусів Великобританії, ви також отримаєте право на нашу пропозицію безкоштовних магістрів. Щоб максимально збільшити ваші перспективи працевлаштування, ви можете перейти на бізнес-магістерський курс без додаткових витрат після успішного закінчення ступеня бакалавра.... [-]

Великобританія Лондон Лідс Манчестер Бірмінгем Ноттінгем  + 2 Більше
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Law Business School

Бакалавр з цифрового маркетингу з фундаментальним роком спрямований на тих, хто цікавиться сферою цифрового маркетингу, а також прагне розвивати розуміння ключових аспект ... [+]

BSc Digital Marketing

Бакалавр з цифрового маркетингу з фундаментальним роком спрямований на тих, хто цікавиться сферою цифрового маркетингу, а також прагне розвивати розуміння ключових аспектів бізнесу та менеджменту. Студенти будуть розвивати оцінку технологічних досягнень і оцифрування в діловому світі. Ви дізнаєтеся про методи та концепції цифрового маркетингу, які дозволять вам розробляти ефективні цифрові маркетингові стратегії з використанням цифрових та соціальних медіа-платформ.... [-]

Великобританія Лондон Лідс Манчестер Бірмінгем Ноттінгем  + 2 Більше
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Law Business School

Бакалавр з цифрового маркетингу з фундаментальним роком спрямований на тих, хто цікавиться сферою цифрового маркетингу, а також прагне розвивати розуміння ключових аспект ... [+]

BSc Цифровий маркетинг з Роком Фонду

Бакалавр з цифрового маркетингу з фундаментальним роком спрямований на тих, хто цікавиться сферою цифрового маркетингу, а також прагне розвивати розуміння ключових аспектів бізнесу та менеджменту. Студенти будуть розвивати оцінку технологічних досягнень і оцифрування в діловому світі. Ви дізнаєтеся про методи та концепції цифрового маркетингу, які дозволять вам розробляти ефективні цифрові маркетингові стратегії з використанням цифрових та соціальних медіа-платформ.... [-]

Великобританія Лондон Лідс Манчестер Бірмінгем Ноттінгем  + 2 Більше
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Law Business School

Бакалавр (з відзнакою) Бухгалтерський облік та фінанси з роком Фонду спрямований на студентів, які зацікавлені у розвитку знань та розуміння ключових аспектів бухгалтерсь ... [+]

Бакалавр (Hons) Бухгалтерський облік та фінанси з Foundation Year

Бакалавр бухгалтерського обліку та фінансів з Роком Фонду призначений для студентів, які зацікавлені у розвитку знань та розуміння ключових аспектів бухгалтерського обліку та фінансів та, зокрема, тих, хто прагне займатися професійною кар'єрою в галузі бухгалтерського обліку та фінансів. Вона намагається надати студентам досвід навчання, який дозволяє їм розвивати знання, які створюють ефективних фахівців з бухгалтерського обліку в сучасних умовах зміни бізнесу. Навчальну програму та стратегію навчання та навчання додають гостьові лекції та "живі" семінари, спрямовані на сприяння самостійному навчанню та підвищенню рівня навичок їх працевлаштування на майбутнє. Ці знання та навички будуть подальшим розвитком та розширенням у наступні роки після успішного завершення Року Фонду.... [-]

Великобританія Лондон Лідс Манчестер Бірмінгем Ноттінгем  + 2 Більше
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Law Business School

Бакалавр (з відзнакою) бухгалтерського обліку та фінансів орієнтований на студентів, які мають інтерес до розвитку знань та розуміння ключових аспектів бухгалтерського об ... [+]

Бакалавр (диплом) Бухгалтерський облік та фінанси

Бухгалтерський облік та фінанси бакалавра наук (Hons) призначений для студентів, які зацікавлені в розвитку знань та розуміння ключових аспектів бухгалтерського обліку та фінансів, зокрема, тих, хто прагне професійної кар'єри в галузі бухгалтерського обліку та фінансів. Вона намагається надати студентам досвід навчання, який дозволяє їм розвивати знання, які створюють ефективних фахівців з бухгалтерського обліку в сучасних умовах зміни бізнесу. Навчальну програму та стратегію навчання та навчання доповнюють гостьові лекції та "живі" майстерні для сприяння самостійному навчанню та підвищенню їх навичок працевлаштування на майбутнє... [-]

Великобританія Лондон Лідс Манчестер Бірмінгем Ноттінгем  + 2 Більше
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Law Business School

Ступінь бакалавра міжнародного бізнесу спрямована на студентів, які зацікавлені в розвитку знань і розуміння ключових аспектів бізнесу та менеджменту, і зокрема, які праг ... [+]

Бакалавр (з відзнакою) Міжнародний менеджмент бізнесу

Ступінь бакалавра міжнародного бізнесу спрямована на студентів, які зацікавлені в розвитку знань і розуміння ключових аспектів бізнесу та менеджменту, і зокрема, які прагнуть продовжити кар'єру на міжнародному рівні в управлінні бізнесом.

Перший рік охоплює основні елементи управління бізнесом. 2-й рік проводиться на міжнародному рівні в одній з організацій GUS в Дубліні, Сінгапурі, Торонто, Ванкувері або Берліні. 3-й рік охоплює дисципліну управління, яку ви знайшли особливо цікавим під час більш поглибленого досвіду роботи, зокрема розвиваючи навички працевлаштування. Програма забезпечує інтелектуальні основи, необхідні для кар'єри в швидко мінливому робочому середовищі, строгий підхід до самосвідомості та особистісного розвитку і значного впливу на світ праці та його поточних вимог через можливості досвіду роботи.... [-]

Великобританія Лондон Лідс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Law Business School

Ступінь бакалавра з міжнародного бізнесу з Роком Фонду спрямована на студентів, які зацікавлені в розвитку знань і розуміння ключових аспектів бізнесу та менеджменту, і з ... [+]

Бакалавр (з відзнакою) Міжнародний менеджмент бізнесу з роком Фонду

Ступінь бакалавра з міжнародного бізнесу з Роком Фонду спрямована на студентів, які зацікавлені в розвитку знань і розуміння ключових аспектів бізнесу та менеджменту, і зокрема, які прагнуть продовжити кар'єру на міжнародному рівні в управлінні бізнесом.

Дипломна програма розроблена таким чином, щоб Фондний рік передбачав базовий рік, що включає як академічне, так і робоче / професійне навчання, для заявників, які потребують поліпшення своїх знань і розуміння бізнесу та пов'язаних з ним навичок. Рік надає студентам знання та розуміння ключових аспектів управління бізнесом разом з необхідними навичками, необхідними для участі в бізнес-програмах бакалаврату на рівнях 4, 5 та 6.... [-]

Великобританія Лондон Лідс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Law Business School

Бакалавр цифрового управління бізнесом орієнтований на тих, хто зацікавлений у постійно змінюваній сфері управління цифровим бізнесом. Студенти будуть розвивати необхідні ... [+]

Бакалавр з цифрового управління бізнесом з Роком Фонду

BSc Digital Business Management спрямована на тих, хто зацікавлений у постійно мінливій галузі управління цифровим бізнесом. Студенти розвинуть необхідні навички аналізу ролі цифрових моделей бізнесу на основі руйнівних технологій, маркетингу цифрових та соціальних медіа, цифрової трансформації, управління проектами та інформаційних систем.... [-]

Великобританія Лондон Лідс Манчестер Бірмінгем Ноттінгем  + 2 Більше
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

ULaw Bloomsbury Open Day Centre Visit

The University of Law Business School: We’re in Business

James Walters, student at The University of Law Business School

Connecting you to the real world of Business: Events at The University of Law Business School

Jo Lozinska, Employability Manager at The University of Law Business School

Location address
The University of Law
14 Store Street

London, Англія, WC1E 7DE GB
Location address
The University of Law
15-16 Park Row

Leeds, Англія, LS1 5HD GB
Location address
The University of Law
2 New York Street

Manchester, Англія, M1 4HJ GB
Location address
The University of Law
133 Great Hampton Street

Birmingham, Англія, GB