University Centre Reaseheath

Введення

Прочитайте офіційний опис

Студенти знаходяться в центрі всього, що ми робимо в University Centre Reaseheath .

Факультет сільського господарства та ветеринарних наук є місцем, де академічна досконалість та задоволення студентами йдуть рука об руку, щоб забезпечити унікальний досвід вищої освіти для наших студентів.

Наш портфель програм розроблений за узгодженням з галуззю, забезпечуючи, щоб наші ступені забезпечували академічні знання та практичні навички, які потрібні і потрібні роботодавцям. Це гарантує, що наші випускники дуже успішно працюють на ринку праці, і багато з них продовжують працювати на підприємствах з чорнилом.

В останні роки у кампусі було залучено понад 50 мільйонів фунтів стерлінгів для інвестування в найсучасніші навчальні посібники та ресурси для студентів, такі як розміщення на місці та більш плановані протягом найближчих років.

У нашому останньому огляді якості вищої освіти в Reaseheath Агентство з забезпечення якості для вищої освіти (QAA) високо оцінило якість та покращення можливостей для навчання студентів. Вони не знайшли жодних сфер для вдосконалення та визначили багато хорошої практики.

"Reaseheath Experience" - це те, що багато наших колишніх студентів казали нам, що це найприємніший час їхнього життя. Ми хочемо, щоб наші студенти досягли успіху в обраній вами кар'єрі, і ми визнаємо, що високі виконавці навчаються через досвід, а також через формальне навчання.

Чому University Centre Reaseheath ?

Розташований у сільському Чеширі, наш кампус має найвищий клас, галузевий стандарт, навчальний центр, але все ще зберігає дружню, сприятливу атмосферу - це поєднання, яке забезпечує як академічну досконалість, так і задоволення студентів.

 • Наші ступені програми надають вам можливість вивчати ряд галузевих визнаних середніх спеціальностей.
 • 87% наших студентів кажуть, що співробітники з ентузіазмом ставляться до того, що вони навчають. Дослідження досвіду учнів 2016 року
 • Отримуйте враження від промисловості через робочі місця, наукові дослідження, а також екскурсії та навчання в Великобританії та за кордоном.
 • У минулому році 1 з 5 студентів Reaseheath досягли ступеня з відзнакою першого класу або відзнакою.
 • "Програми вищої освіти" Reaseheath "є видатними, а якість і покращення можливостей для навчання студентів перевищили очікування Сполученого Королівства".
 • Агентство забезпечення якості (QAA) для огляду вищої освіти 2014 року
 • Загальне задоволення студентів за курси вищої освіти становить 83%. Дослідження досвіду учнів 2016 року

Наші послуги

За останні роки 50 млн. Фунтів стерлінгів було інвестовано в об'єкти навчального закладу, включаючи кінний центр, провідний продовольчий центр, спортивні заклади, науково-дослідний садовий інститут, унікальний для Великобританії, а також центр тварин і зоопарк.

Ще 31 млн. Фунтів стерлінгів в наше приміщення для студентів, агротехнологічний центр та спортивні об'єкти планується на наступні чотири роки.

Ваш досвід навчання

Reaseheath пропонує сприятливе навчальне середовище з акцентом на професійне забезпечення. Наші курси гарантують, що випускники залишать свої знання, навички та кваліфікацію, які шукають роботодавці.

Ми підтримуємо наших студентів:

 • Навчання невеликої групи з високим рівнем індивідуальної підтримки
 • Лектори з великим досвідом роботи в галузі
 • Висока кількість навчальних годин з викладачами
 • Спеціалізовані об'єкти
 • Можливості для навчальних поїздок за кордоном
 • Сильні зв'язки з роботодавцями
 • Індустріальні програми, які пропонують переказні навички
 • Додаткові кваліфікації для подальшого підвищення вашої кар'єри.

Додаткові кваліфікації

Наші програми в галузі міграції надають вам можливість вивчати цілий ряд середніх спеціальностей. Ці спеціальні кваліфікації приймаються разом із курсом та надають можливість отримати визнану галузевою кваліфікацію.

Додаткова кваліфікація є специфічною для кожної предметної області. Наскільки це можливо, ми прагнемо надати їх як частину вашої програми навчання, але для суб'єктивних витрат може стягуватися плата за деякі.

Роботодавці часто потребують спеціальних кваліфікацій у галузі, крім ступеня, тому ці практичні навички можуть покращити кар'єрний потенціал та можливості працевлаштування. Вони пропонують галузеві навички та тренінги, за якими роботодавці шукають та пропонують випускникам провідну позицію на конкурентному ринку праці.

Розташування

Нантвіч

University Centre Reaseheath

Телефон
(+44)1270 613284

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія