University for the Creative Arts

Введення

Прочитайте офіційний опис

Представляємо University for the Creative Arts

 • Ми пропонуємо творчу освіту вже 160 років
 • Ми є другим найбільшим постачальником творчої освіти в Європі
 • Базуючись у мальовничих містах Суррей та Кент, ми маємо кампуси в Кентербері, Епсомі, Фарнхем та Рочестері
 • Ми надаємо переддипломну, студентську та післядипломну освіту наступним поколінням творців
 • Наша бізнес-школа для креативних індустрій - перша у Великобританії.

В основі творчих галузей

Як спеціалізований художній заклад, ми на 100% творчі. Наші студенти розвивають свої навички та мислення в умовах, що тиражують студії, знайдені в творчих галузях, а також однолітки на курсах із мистецтва, бізнесу та технологій.

Оскаровські режисери та аніматори, всесвітньо відомі модельєри, телеведучі та кандидати на премію Тернера - лише деякі з випускників UCA, які збагатили світ своїми творчими талантами. Навчені та керовані нашим досвідченим, підключеним до галузі науковим колективом, наші студенти пожинають переваги навчання у найвищого рейтингу творчого фахівця Великобританії.

Наша репутація

За останній рік ми закріпили свою позицію як найвищого рейтингу творчого фахівця у Великобританії:

 • Нас назвали Сучасним університетом року The Times і Sunday Times Good University Guide 2019.
 • Посіла 25 місце у "Таблиці таблиць", яка визначає тридцять закладів Великобританії на основі середнього рейтингу за кількома таблицями ліги.
 • Таблиця Ліги опікунів 2020 позиціонує нас на 13-му місці серед усіх університетів Великобританії.
 • Ми є найвищим професіональним креативним університетом у всіх трьох таблицях ліги Великобританії (Хороший керівництво університетом The Times і Sunday Times, Таблиця Ліги опікунів та Повне керівництво університетом).
 • Ми - британський спеціалізований творчий університет №1 Великобританії з працевлаштування в останніх пунктах призначення випускників вищої освіти (DLHE) 2018. 96,9% наших випускників або працевлаштовані, або подальше навчання протягом шести місяців після закінчення навчання.
 • Управління для студентів визнало якість нашого викладання та нагородило нас «золотом» у Рамках викладання майстерності.
 • Наші студенти регулярно виграють нагороди в різних творчих предметах. Минулого року наші студенти виграли престижні нагороди у творчих секторах, зокрема архітектурі, графічному дизайні, образотворчому мистецтві, фотографії, кіно, анімації та ремеслах.
 • Останні рамки дослідницьких вправ (REF 2014) підтверджують нашу позицію як однієї з перших десяти науково-дослідних спільнот в галузі мистецтва та дизайну , причому 93% наших досліджень визнані міжнародно визнаними за якість, а 64% наших наукових досліджень визнано провідними у світі і в міжнародному плані відмінний з точки зору оригінальності, значущості та ґрунтовності.

The Handheld Shooter

Канцлер - професор Дам Магдалина Одундо DBE

Професор Дама Магдалина Одундо - всесвітньо відома керамістка, робота якої знаходиться у державних та приватних колекціях по всьому світу. Вона стала другою канцлеркою UCA в червні 2018 року, змінивши Даму Зандру Родос, яка стає канцлером Емеріта.

Після закінчення університетського містечка у Фарнхем, відомий тоді як Західний сюррейський коледж мистецтв та дизайну, Дама Магдалина розробила техніку, за допомогою якої вона будує свої твори, спираючись на традиційну практику Уганди та інші джерела, включаючи мексиканське гончарне мистецтво та скульптуру грецької кіклады.

Дама Магдалина була професором кераміки в Університеті Фарнхем з 2001 по 2016 рік, перш ніж її ввести в посаду професора Емеріта і отримала відзнаку в культурних та освітніх установах Великобританії, Африки та США.

Канцлер Емеріта - Дама Зандра Родос DBE RDI

Дама Зандра Родос - канцлер УЄСА Емеріта, раніше працювала нашою першою канцлеркою з 2010 по 2018 рік.

Дама Зандра - одна з найпізнаваніших, найвизначніших та захоплюючих світових модельєрів. Вона побудувала свою кар’єру на фундаментах наполегливої праці та рішучості, які, на нашу думку, допоможуть надихнути та мотивувати наших студентів досягти успіху у обраній кар’єрі.

Дама Зандра має особливі стосунки з UCA, відвідавши одну з наших засновницьких установ, коледж дизайну Medway. Її мати також була викладачем у коледжі.

Стратегічне бачення

Бути визнаним світовим авторитетом у галузі творчого мистецтва, креативних технологій та бізнесу для творчих галузей.

Behind the scenes shot from Martas Martinsones films last shooting day, I got on the production only for the last day to shoot some BTS and help out as 2nd AC

Чому слід вчитися в UCA?

Оскарівські режисери, всесвітньо відомі модельєри, телеведучі, ювеліри знаменитостей та номінанти на премію Тернера - лише деякі випускники University for the Creative Arts .

Будучи спеціалізованим університетом творчих мистецтв, ми створили для наших студентів унікальну спільноту, де однодумці можуть ділитися у творчому процесі та надихати одне одного. Заохочується співпраця між курсами, а поряд з архітекторами працюють вишукані художники, які навчаються з початківцями режисерами та модельєрами. Таким чином, наші студенти отримують користь від впливу різних дисциплін.

Вибір навчання у нас дасть вам свободу відкривати свій особистий стиль завдяки виграшному поєднанню галузевих курсів, сучасних засобів та натхненного експертного персоналу.

Життя як студента в УЦА

Творчість - це енергія, яка спонукає всіх сюди вигадувати, досліджувати та співпрацювати. Навчаючись в UCA, ви отримаєте можливість зануритися в неперевершену творчу атмосферу, знайти власний стиль та створити неординарність.

В UCA ви будете оточені людьми з тими ж пристрастями, як і ви. Наші кампуси пропонують найсучасніші творчі середовища, укомплектовані найсучаснішим обладнанням та ресурсами. Кожна з них відображає досліджувані там теми, створюючи унікальні спільноти художників, дизайнерів, творців, письменників та дослідників.

Розташування

Кентербері

Address
UCA Canterbury,
New Dover Road

CT1 3AN Кентербері, Англія, Великобританія

Епсом

Address
UCA Epsom,
Ashley Road

KT18 5BE Епсом, Англія, Великобританія

Фарнхем

Address
UCA Farnham,
Falkner Road

GU9 7DS Фарнхем, Англія, Великобританія

Рочестер

Address
UCA Rochester,
Fort Pitt

ME1 1DZ Рочестер, Англія, Великобританія

Maidstone

Address
The Maidstone Studios,
Vinters Park

ME14 5NZ Maidstone, Англія, Великобританія

Molesey

Address
Royal School of Needlework,
Apartment 12a,
Hampton Court Palace

KT8 9AU Molesey, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми