University of York

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про університет

Заснований на принципах передового досвіду, рівності та можливостей для всіх, University of York відкрив у 1963 році лише 230 студентів. З тих пір ми стали одним з провідних університетів у світі, створивши репутацію академічної енергетики, де чіткий фокус на передовий досвід забезпечив національне та міжнародне визнання разом із більш усталеними установами.

Академічне досконалість

Ми є членом елітної групи університетів Рассела, який є динамічним наукоємним університетом, який прагне розвивати рятівні відкриття та нові технології для вирішення деяких найактуальніших світових проблем.

Зараз існує понад 30 академічних кафедр та науково-дослідних центрів, а студентський корпус розширився до понад 18 000.

Університетська стратегія

У 2014 році, консультуючись зі всім персоналом та студентами, віце-канцлер Коен Ламбертс очолив розробку нової стратегії університету. Ця стратегія буде керувати та інформувати нашу діяльність до 2020 року.

Основні цілі

  1. Бути світовим лідером у дослідженнях
  2. Запропонувати видатні навчання та навчання
  3. Щоб запропонувати всім нашим студентам видатний і цінний досвід

Підтримка цілей

  1. Бути достатньо великим, щоб бути чудовим, стійким та фінансово стійким
  2. Бути організованим найефективнішим та найефективнішим способом
  3. Ефективно співпрацювати з іншими організаціями та зацікавленими сторонами

Нагороди та досягнення

University of York - одна з історій успіху у вищій освіті Великобританії. З моменту свого заснування в 1963 році ми підняли свій шлях до стабільно високого рейтингу у Великобританії і є одним із лише шести післявоєнних університетів, які потрапили до світової топ-100.119039_photo-1460518451285-97b6aa326961.jpg

Кампус і місто

Розташований в декількох хвилинах ходьби від центру міста Йорк, наш безпечний і привабливий кампус Геслінгтон є домом для наших дев'яти коледжів і більшості наших відділів. У нас також є кілька відділів, розташованих у центрі міста, в історичній садибі Короля.

В останні роки в нашому кампусі на 500 мільйонів фунтів стерлінгів відбулося відкриття семи нових будівель, що збільшило наші можливості для студентів та забезпечило більше можливостей світового класу для 21 століття. Стабільність відіграє ключову роль у цьому амбітному розвитку.

Як працює університет

Описуючи, яким чином керує університет, важливо розуміти, чи є різниця між тим, як ним керують, і яким чином ним керують.

Управління

Всі університети мають керівний орган, який відповідає за нагляд за їх діяльністю, визначення їх майбутнього напряму та моніторинг прогресу за стратегічними амбіціями. Керівним органом університету є Рада.

Рада також несе відповідальність за те, щоб ми залишалися фінансово стійкими та відповідали за свої юридичні зобов'язання. Він приймає остаточне рішення з питань, що мають істотний вплив на університет

Менеджмент

Незважаючи на те, що Рада виконує моніторингову та наглядову роль як керівного органу, вона делегує функціонування університету виконуючим обов'язки віце-канцлера та президента.

Виконуючий обов'язки віце-канцлера та президент виконує свої обов'язки за підтримки своїх старших колег, які збираються двічі на місяць в якості виконавчої ради університету.

Розташування

Йорк

Address
University of York
York
YO10 5DD

Йорк, Англія, Великобританія