Прочитайте офіційний опис

Про нас

Університет Wrexham Glyndŵr розпочався у 2008 році, тому ми все ще є одним з наймолодших університетів у Великобританії. Це яскраве, дружнє місце, де кожному учню та майбутньому приділяється особиста увага.

Наше натхнення

Наше ім'я походить від уельського вченого та героя Оуена Глиндра, і ми прагнемо захистити деякі філософії, як і він.

Ми з гордістю називаємо наш університет після того, як людина, яка любила навчання, любила свою країну, сприйняла міжнародний світогляд і постійно демонструвала надихаючий і заповзятливий підхід до життя.

Його дух лежить в серці університету Рексема Гліндр, де ми прагнули бути сміливими, заповзятливими і відкритими для всіх у всьому, що ми робимо.

Ми надаємо освіту в нашому головному університетському містечку Рексхем, починаючи з 1887 року, коли ми були відомі як Школа Рекрема науки і мистецтва. Ми вперше почали пропонувати ступені в 1924 році, але з тих пір ми пройшли довгий шлях.

Наші зв'язки

Сьогодні курси, що проводяться промисловістю, є основою нашої пропозиції. Ми пишаємося нашими зв'язками з провідними місцевими та регіональними роботодавцями, такими як Airbus, Kellogg, JCB та BBC. Їхні знання та досвід повертаються до наших курсів, забезпечуючи нашим студентам лише найбільш відповідні навички для майбутньої кар'єри.

Наша спільнота

Ми надзвичайно пишаємося можливостями, які ми надаємо тим, хто потрапив у нетрадиційну освіту, до вищої освіти. Більше половини наших студентів навчаються неповний робочий день, і ми є одним з провідних університетів Великобританії для підтримки студентів з нижчих соціально-економічних рівнів через університет завдяки нашій всебічній програмі розширення доступу в місцевій громаді. Університет також є першим вищим навчальним закладом у Північному Уельсі, який став Чемпіоном з розмаїття розмаху.

Наше розташування

Ми почали з наших двох кампусів в Рексхем (Plas Coch і Regent Street), але з тих пір ми перетворилися на кампуси в Санкт-Асафі і Нортопі в Північному Уельсі, а також в кампусі супутників у Кінгстон-на-Темзі в Лондоні. Ми - невеликий університет у порівнянні з багатьма іншими, але з цим виникає чудове почуття спільноти з фантастичною мережею підтримки для всіх наших студентів і співробітників.

Якщо ви зацікавлені в навчанні в Wrexham Glyndwr, або ви місцевий бізнес, який хотів би взяти участь, подивіться навколо нашого сайту, щоб побачити, що ми можемо запропонувати.

Наша місія

Наша місія полягає в тому, щоб працювати в партнерстві, щоб надихати і виховувати наших студентів і забезпечити соціальний і економічний успіх.

Наше бачення

Візія охоплює сім зобов'язань, які переносяться до основного тексту документу "Бачення і стратегія 2025" і підтримуються рядом заходів.

Наша діяльність ...

підтримується нашими цінностями:

 • Доступний у навчанні ми надаємо нашим студентам, персоналу та спільноті, будучи проактивними у просуванні цінності вищої освіти. Це грунтується на відданості тому, щоб бути всеосяжним і справедливим у тому, як ми надаємо наші послуги
 • Підтримувати наших учнів і співробітників, а також регіону, допомагаючи всім здобути впевненість і досягти свого потенціалу. Це передбачає співпрацю з партнерами для підвищення цінності та спільного розуміння - ми працюємо краще та ефективніше разом, незалежно від того, чи це стосується студентів, персоналу, промисловості чи інших зацікавлених сторін
 • Інноваційні в нашому постачанні та управлінні академічним забезпеченням та професійними послугами, а також у наших відносинах з партнерами, які працюють спільно та регулюючими. Це дає змогу нашій культурі, структурі, політиці та людям керувати досконалістю, реагувати на потреби і забезпечувати те, чого ми прагнемо досягти.
 • Амбіційні в тому, що ми прагнемо забезпечити для наших студентів, співробітників і партнерів і в тому, як ми це робимо, визнаючи, що немає ніяких обмежень для навчання і знань. Це передбачає інноваційний, підприємливий та гнучкий підхід; прагнення досліджувати нові ідеї.

Має прикладну спрямованість

Досягнення досконалості, через надання роботодавця та галузевого портфеля курсу, щоб забезпечити кар'єру готових фахівців для підтримки та задоволення потреб регіональної, національної та міжнародної економіки.

Розміщує студентів у серці того, що ми робимо

Забезпечення живої, доброзичливої та підтримуючої спільноти, орієнтованої на натхнення кожної людини через особистих викладачів, для підтримки та задоволення індивідуальних потреб у досягненні їх потенціалу за допомогою академічної досконалості.

Як ми працюємо

 • Ми залучаємо і слухаємо студентів у всьому, що ми робимо
 • Ми будуємо взаємовигідні партнерські відносини
 • Ми поставляємо те, що обіцяємо
 • Ми зберігаємо процеси простими та ефективними
 • Ми передбачаємо і діємо
 • Ми спілкуємося відкрито і регулярно
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BA

Wrexham Glyndwr University

Розвивати практичні навички поряд з життєвими знаннями, необхідними для кар'єри в індустрії гостинності, туризму та управління подіями на нашому спеціальному рівні. ... [+]

Чому вибирати цей курс?

Розвивати практичні навички поряд з життєвими знаннями, необхідними для кар'єри в індустрії гостинності, туризму та управління подіями на нашому спеціальному рівні.

Модулі стимулюють і провокують думки. Вони охоплюють найважливіші бізнес-теми, перш ніж перейти на розширені модулі, що забезпечують широкий спектр знань і досвіду, таких як управління та виконання подій, управління залученням відвідувачів, маркетинг послуг і відносин, корпоративну соціальну відповідальність і управління людськими ресурсами.... [-]

Великобританія Wrexham
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Wrexham Glyndwr University

Наша спеціалізована ступінь бухгалтерського обліку та фінансів спрямована на підвищення працездатності, концентруючись на практичних застосуваннях теорій бухгалтерського ... [+]

Чому вибирати цей курс?

Наша спеціалізована ступінь бухгалтерського обліку та фінансів спрямована на підвищення працездатності, концентруючись на практичних застосуваннях теорій бухгалтерського обліку та фінансів.

Наша ступінь бухгалтерського обліку та фінансів доставляється спеціалістами з бухгалтерського обліку. Крім того, у програмі впроваджується навчання на основі роботи, завдяки чому всі випускники будуть оснащені знаннями та навичками для задоволення поточних та майбутніх потреб ринку та будуть «готовими до роботи». Це включає в себе широку базу заявок від тематичних досліджень, вирішення проблем до можливостей працевлаштування. Ця програма займає 15 місце у Великобританії для задоволення студентів у Повному керівництві 2018 року.... [-]

Великобританія Wrexham
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Wrexham Glyndwr University

Наша акредитована BA Business визнає вимоги роботодавців у сучасному діловому світі, даючи нашим студентам прекрасну основу для побудови успішної бізнес-кар'єри. ... [+]

Чому вибирати цей курс?

Наша акредитована BA Business визнає вимоги роботодавців у сучасному діловому світі, даючи нашим студентам прекрасну основу для побудови успішної бізнес-кар'єри.

Протягом курсу ви отримаєте широке уявлення про світ бізнесу та менеджменту від науковців і професіоналів галузі з великим досвідом роботи в організаціях і бізнесі. Вони будуть надихати вашу комерційну проникливість та управлінські навички, оскільки ви розвиваєте знання та здібності, необхідні для успіху в сучасному діловому світі. Окрім розвитку особистих та професійних навичок, ви набудете знань і здібностей не тільки для того, щоб стати ефективним бізнес-менеджером, але й підприємницьким бізнесом.... [-]

Великобританія Wrexham
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

BSc

Wrexham Glyndwr University

Оцінюючи перше місце в Уельсі для загального задоволення та викладання, цей курс розроблений для розвитку навичок технічного розвитку і розробки проектів, щоб підвищити р ... [+]

Чому вибирати цей курс?

Оцінюючи перше місце в Уельсі для загального задоволення та викладання, цей курс розроблений для розвитку навичок технічного розвитку і розробки проектів, щоб підвищити рівень зайнятості.

Команда тісно співпрацює з такими організаціями, як UK Games Fund, Games Wales і BAFTA Cymru для того, щоб наші студенти завжди мали доступ до передових технологій, пов'язаних з навчанням і знаннями. Курс також повністю акредитований Британським обчислювальним товариством.... [-]

Великобританія Wrexham
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Wrexham Glyndwr University

Цифрові технології та послуги підтримують більшість аспектів сучасного життя. Забезпечення безпеки інформації та підтримання служб є відповідальністю фахівців з кібербезп ... [+]

Чому вибирати цей курс?

Цифрові технології та послуги підтримують більшість аспектів сучасного життя. Забезпечення безпеки інформації та підтримання служб є відповідальністю фахівців з кібербезпеки та експертів з комп'ютерної безпеки.

Курс є першим в Уельсі і третім у Великобританії для навчання і восьмим у Великобританії для академічної підтримки (WGU аналіз не опублікованих 2019 NSS даних).... [-]

Великобританія Wrexham
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Wrexham Glyndwr University

Обчислювальна система - це захоплююче, складне та динамічне поле. Комп'ютери є невід'ємною частиною кожного аспекту суспільства, а сучасне життя і нові обчислювальні техн ... [+]

Чому вибирати цей курс?

Обчислювальна система - це захоплююче, складне та динамічне поле. Комп'ютери є невід'ємною частиною кожного аспекту суспільства, а сучасне життя і нові обчислювальні технології впроваджуються з величезними темпами. Як результат, область інформатики розвивається і змінюється постійно і швидко.

Високий попит на випускників зі знаннями, розумінням і навичками, необхідними для аналізу, проектування, розробки, тестування та підтримки сучасних комп'ютерних систем.... [-]

Великобританія Wrexham
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Bachelor

Wrexham Glyndwr University

Номер один у Великобританії для задоволення курсу (Guardian University League Table 2019), цей курс забезпечить вам ключові навички і глибокі знання, необхідні для успішн ... [+]

Чому вибирати цей курс?

Номер один у Великобританії для задоволення курсу (Guardian University League Table 2019), цей курс забезпечить вам ключові навички і глибокі знання, необхідні для успішної кар'єри в авіації і сучасної техніки.

Курс розроблений з урахуванням вимог промисловості та вигод від сильних промислових зв'язків.

Дизайн-орієнтований курс: розробити повне розуміння концепцій інженерного проектування та процесу інженерного проектування.Отримати передані знання та ділові навички, щоб забезпечити вас більш широким ринком праці.Ви будете навчені використовувати різноманітні засоби автоматизованого проектування, у тому числі високотехнологічні інструменти кінцевих елементів (FEA) та обчислювальні рідини з динамікою рідини (CFD).... [-]
Великобританія Wrexham
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Wrexham Glyndwr University

Наш ступінь відновлюваної та стійкої інженерії вирішує деякі з найбільших проблем, з якими стикається людство сьогодні - доступна енергія, зміна клімату, глобальне потепл ... [+]

Чому вибирати цей курс?

Наш ступінь відновлюваної та стійкої інженерії вирішує деякі з найбільших проблем, з якими стикається людство сьогодні - доступна енергія, зміна клімату, глобальне потепління та контроль забруднення.

Для студентів, які бажають бути на передньому краї нових інженерних та економічно ефективних рішень, які допоможуть задовольнити потреби у відновлюваній енергії, цей ступінь може стати вашим наступним кроком.... [-]

Великобританія Wrexham
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Wrexham Glyndwr University

Триваюче швидке розширення технологій вимагає висококваліфікованих та кваліфікованих електронних та електротехнічних інженерів. Вивчення електричної та електронної технік ... [+]

Чому вибирати цей курс?

Триваюче швидке розширення технологій вимагає висококваліфікованих та кваліфікованих електронних та електротехнічних інженерів. Вивчення електричної та електронної техніки підготує вас до широкого спектру захоплюючих кар'єрів, надаючи вам технічні навички інженерії, а також технологію, комунікацію та дизайн.

На цьому практичному, практичному рівні ви будете використовувати наші сучасні засоби на місці, щоб допомогти вам підготуватися до вимог роботи в цій галузі.... [-]

Великобританія Wrexham
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
Wrexham Glyndwr University, Mold Road
LL11 2AW Wrexham, Wales, Великобританія