Ho Chi Minh City Open University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ho Chi Minh City Open University - вищий навчальний заклад, який пропонує різноманітні програми, починаючи від виїзного навчання та закінчуючи дистанційне навчання та навчання в супутникових академічних центрах; він спрямований на задоволення різноманітних навчальних потреб суспільства та сприяння збагаченню людських ресурсів країни.

Ho Chi Minh City Open University був заснований 26 липня 1993 р. Відповідно до Рішення 389 / Ttg, підписаного прем'єр-міністром, про заснування Інституту відкритої освіти міста Хошимін, створеного 15 червня 1990 р. Відповідно до Рішення 451 / Ttg за підписом Міністра освіти і підготовки. Ho Chi Minh City Open University - перший заклад, який пропонує відкрите навчання для реалізації вказівок Комуністичної партії та уряду щодо соціалізації освіти та розмноження видів навчання.

В даний час в Ho Chi Minh City Open University працює понад 32 000 студентів, які навчаються на денних, нічних та дистанційних курсах. На даний момент університет надав приблизно 31000 дипломів бакалавра та більше 1000 ступенів магістра.

Розташування

Місто Хошімін

Address
35-37 Ho Hao Hon Street, District 1
Місто Хошімін, Місто Хошімін, Вієтнам

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія