Vietnam National University, Hanoi - International School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Провідний університет країни

В'єтнамський національний університет, Ханой (ВНУ) - це перший сучасний університет, коли-небудь створений у країні та один із двох національних університетів у В'єтнамі. Вперше створений як Університет Індокитаю в 1906 році, ВНУ пройшов різні етапи розвитку, щоб стати найбільшим всебічним центром вищої освіти та досліджень у В'єтнамі. Щорічно ВНУ випускає понад 5000 бакалаврів, 2400 магістрів та 200 докторів, які закінчили понад 110 бакалавратських програм, 121 магістерську програму та 112 докторських програм із природничих наук, технологій, економіки, соціальних та гуманітарних наук, освіти та іноземних студій тощо.

В'єтнамський національний університет, Ханой займає особливу позицію у системі вищої освіти В'єтнаму з високою автономією в організації, відповідно до спеціального регламенту, прийнятого Прем'єр-міністром.

124329_Rankings.jpg

Міжнародний центр при ВНУ для студентів та вчених

Заснована в липні 2002 року Міжнародна школа - В'єтнамський національний університет, Ханой (VNU-IS) - один з перших вищих навчальних закладів, який запропонував спільні міжнародні програми навчання.

З моменту свого заснування VNU-IS зафіксував неабиякий розвиток як в області підготовки, так і в якості. Наразі школа організовує 8 програм денної підготовки бакалаврів (включаючи 5 програм зі ступенями, присвоєними ВНУ та 3 програми зі ступенями, присвоєними іноземними університетами), та 5 спільних міжнародних аспірантур, що проводяться англійською мовою.

Академічні програми у ВНУ-ІС створені для того, щоб студенти могли досягти свого повного потенціалу і таким чином досягти успіху в реальному світі. Співпрацюючи з більш ніж 40 університетами по всьому світу, VNU-IS має широкий досвід в організації міжнародних виїзних викладачів та закордонних студентів з Європи, Америки, Африки та Азії, а також у створенні міжнародного середовища. Наша спільнота професорів та студентів включає багатий поєднання культур. Це різноманіття додає яскравості та глибини, свіжого розуміння та широкої перспективи нашому навколишньому середовищу. Заняття середнього розміру у ВНУІС також забезпечують доброзичливу атмосферу та дуже особистий рівень підтримки студентів.

students, adult, asiaсасінт / Піксабай

Чому вибирають ВНУ - Є

Якісна освіта

У ВНУ - IS ми прагнемо надати студентам найбільш всебічну освіту, а також практичний досвід, щоб розширити їх спектр здібностей та навичок. Крім того, VNU-IS зобов'язується запропонувати студентам можливість відкрити себе та довести себе у галузі академічних досліджень, підтриманих експертними наглядачами, які ознайомлюють їх з найкращою методологією наближення та розвитку з метою наукового проведення найрізноманітніших та захоплюючих досліджень.

Відмінні послуги з підтримки міжнародних студентів

VNU-IS завжди намагається забезпечити, щоб міжнародні студенти мали найкращий досвід навчання. Доступні послуги, що пропонуються міжнародним студентам, включають заяву на отримання візи, домовленості про розміщення, а також детальні вказівки щодо адаптації до цілого нового середовища. Крім того, на вас чекають послуги психологічного консультування, профорієнтація, розвиток м'яких навичок, програми міжнародного обміну та різноманітність заходів!

Широкий спектр позакласних занять та доброзичливе оточення

У VNU-IS ви можете переслідувати власні особисті інтереси, укласти все життя дружбу і насолоджуватися хвилюванням університетського життя в такому швидкоплинному тисячолітньому місті, де зустрічаються стародавній та сучасний В'єтнам. В даний час VNU-IS має 10 різних студентських клубів, тому ви можете вільно приєднуватися до того, який вам найбільше підходить, тоді як англомовне середовище тут допомагає відчувати себе як дома.

125583_image001.png

Розташування

Ханой

Address
C & E Building,
Hacinco Student village,
no.79 Nguy Nhu Kon Tum street

Ханой, Ханой, Вієтнам

Ханой

Address
G7 & G8 Building,
144 Xuan Thuy street

100000 Ханой, Ханой, Вієтнам

Ханой

Address
Kieu Mai street,
Phuc Dien Ward

Ханой, Ханой, Вієтнам

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія