Accra Institute Of Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наша Cradle Of Перевага Місія

Наша місія полягає в тому, щоб стати колискою передового досвіду в галузі освіти, підготовки кадрів і наукових досліджень через забезпечення лідерства в галузі освіти і технологічного світу шляхом ретельного відбору студентів характеру, цілісності, визначення та мотивації, а також виборі осіб видатного характеру, цілеспрямованість, уміння і бачення щоб служити в якості довірених осіб, співробітників і викладачів.

Ми цієї місії прихильними ті галузі викладання, навчання, досліджень і науки, які будуть найбільш сприяти розвитку особистості, а також сприяти поширенню знань, передового досвіду і промисловості в служінні людству.

Відповідно до нашої місією, МТА цінності цілісності, співпраця, ефективність, інновації, і відкритість у всьому, що вона робить, і докладає зусиль для сприяння і підтримувати передового досвіду в галузі освіти для своїх студентів, викладачів, кафедр та університету в цілому.

МТА, у відповідності зі своєю "колиски досконалості місії", пишається своїм девізом: служіння людству, лідерство і успіх в науці.

Бачення

МТА буде першого класу студент-орієнтованого вищого навчального закладу, професійної підготовки і наукових досліджень прагнення до досконалості в школах, університетах, наукових досліджень і обслуговування. Це забезпечить його студентів, викладачів і співробітників складною і корисний академічний досвід і сприятливою для роботи і середовища навчання, яка приносить з них свої індивідуальні найкраще.

МТА буде прагнути залучати і розвивати видатних студентів і буде визнаний лідером в підготовці топ-класу суглобових, інноваційні, впевнений в собі, самовпевнені і професійно кваліфікованих випускників, які можуть без сумніву успішно конкурувати на міжнародному ринку праці і внести свій слід в їх обраній кар'єрі.

МТА буде ультрасучасна R & D і наукомістких інститут і буде залучати, залучати та утримувати кращих викладачів, наукових співробітників і студентів, чиї дослідницькі роботи можуть підвищення якості викладання і навчання в університеті і суттєво сприяють поліпшенню суспільства в цілому.

МТА буде реагувати на технологічні досягнення, зміна тенденцій в суспільстві та економіці відповідно до його колиски досконалості місії і волі у всіх його починаннях виправдала свій девіз: служіння людству, лідерство і успіх в науці.

Наші цілі

МТА прагне до навчання і підготовки глобальних лідерів завтрашнього дня в усіх дисциплінах і областях на основі інновацій у викладанні і дослідженнях.

Наша вища обов'язок як університет є підготовка наших студентів, які будуть жити більшу частину свого життя в 21-м столітті, столітті, який, безсумнівно, буде надавати нашим випускникам зі значними новими викликами і opportunities.The очікувань є те, що під час їх робочих років, більшість наші випускники будуть міняти не тільки роботу, але професії кілька разів, що вимагають пристосовність до обставин, що змінюються.

Вони будуть у усією визначеністю потрібно екстраординарні навички, щоб зрозуміти експоненціальне зростання інформації на протязі їх життя. Вони потребуватимуть здатності ефективно функціонувати в глобальному контексті і необхідно буде також протистояти можливості і ризики, пов'язані з розширенням технічного прогресу і потенціалу. В рамках своєї прихильності зробити різницю у відповідності зі своїм баченням, МТА зобов'язується: 1. Пропонуючи академічно строгий програми, які відповідають вимогам промисловості і торгівлі для добре підготовлених і професійно кваліфікованого персоналу.

 1. Розвиток академічних знань шляхом обґрунтованого прийняття рішень і сміливих дій, перспективні, творчі, і реагувати на досягнення в області технологій, науки, суспільства і економіки в цілому.

 2. Прагнучи стати першим класом на студента навчального закладу, де підтримка особистісного і академічного розвитку студента вкладається в етосу університету 4. Залучення відмінні і працьовитих студентів і надання їм академічно складною, сучасної і сприятливого середовища навчання, за підтримки вмілим і ентузіазму викладачів і співробітників, які будуть заохочувати і розширювати можливості студентів працювати в напрямку їх повних інтелектуальних здібностей.

 3. Розвиток і зміцнення саморозвиток своїх студентів так, що вони стануть поінформованими і ефективними в усіх своїх подальших освітніх і кар'єрних устремлінь.

 4. Пропонуючи своїм студентам міцну основу для особистісного та академічного розвитку та громадянського успіху, щоб гарантувати, що вони розвивають свої інтелектуальні навички на високому рівні і добре підготовлені, щоб досягти успіху в обраній професії

У МТА, наші студенти навчаються, щоб домогтися успіху, освоюючи акт буття:

 • * Богобоязливий, чесним і заслуговуючим довіри
 • * Дисциплінованим і визначається
 • * Відповідальний і надійний
 • * Спокійний, вдумливий, пацієнт і впевнено
 • * Ніжний, вірний і гордий
 • * Смиренним і побожним
 • * Жорсткий, впевнений в собі, наполегливі і працелюбні
 • * Організований, акуратний і збалансований
 • * Допитливі і навчаються
 • * Здоровий і розумний
 • * Яскраві і сповнені ентузіазму
 • * Вид, доброзичливий, уважний і щедрий
 • * Хоробрим, сміливим і ризикованого
 • * Морально-етична у всіх своїх відносинах з друзями і ворогами

МТА Акредитації

The Акра технологічний інститут (МТА) є незалежною технології зосереджені університет акредитований Національною радою з акредитації (NAB) Гани.

МТА є філією Кваме Нкрума університет науки і технології (KNUST).

МТА є філією Відкритого університету Малайзії (ОУМ).

Розташування

Аккра

Address
Accra Institute of Technology (AIT)
University Tower Seaview Campus, Weija.

233 Аккра, Великий регіон Аккри, Гана