All Nations University College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Все Коледж Націй Університет (ANUC) був створений Євангельської Церква Всіх Націй Full (ANFGC), Торонто, Канада через Агентство Всіх Націй з міжнародного розвитку (Анід) .....

Прабатько бачення, доктор Семуеля Донкор оскаржив африканської діаспори в Північній Америці, щоб підтримати розвиток Африки шляхом інвестування в розвиток людських ресурсів за рахунок якості вищої освіти.

Місія складалася в розробку нового покоління лідерів для континенту з цілісним утворенням, який підкреслює академічні знання, християнські цінності, дисципліну і етичні цінності в Христі центрованої середовища.

Уряд Гани легко сприйняли цю ідею в 1988 році, коли доктор Донкор просив дозволу для Університету Всіх Націй. Але це не було до 1996 року, коли генеральний план був представлений на розгляд Національного акредитаційного ради (НАБ). За порадою NAB, університет був включений в квітні 1996 року, а потім отримав право встановлювати університет Всі Націй в травні 1996 року.

Після декількох років підготовки, університет відкрив свої двері для 37 піонерських студентів 4 листопада 2002 роки для бізнесу та програм бакалаврату Computer Science. Сьогодні ANUC має 12 акредитованих програм і понад 2500 студентів. Ступінь програми в наступних дисциплінах:

ANUC

Школа бізнесу

 1. Управління бізнесом в області бухгалтерського обліку
 2. Управління бізнесу в банківських фінансах
 3. Управління бізнесом в області підприємництва
 4. Управління бізнесом в галузі управління людськими ресурсами
 5. Управління бізнесом в області маркетингу -

Інженерна школа

 1. Бакалавр техніки (Oil & Gas)
 2. Бакалавр техніки (Biomedical)
 3. Бакалавр техніки (електроніка і зв'язок)
 4. Бакалавр техніки (комп'ютери)
 5. Бакалавр технічних наук ((з відзнакою)

Школа гуманітарних наук і

 1. Бакалавр мистецтв в області біблеїстики з бізнес-адміністрування
 2. Бакалавр. догляд
 3. Електроніка та інженерних комунікацій
 4. Інформатика

Короткострокові курси:

 • Прийняття управлінських рішень: Роль випадку викладу і письма в галузі управління бізнесом освіти (тривалість курсу: місяць травень кожного року)

У зв'язку з високими академічними стандартами університету, багато випускників перевершують як в області роботи і наукових кіл. В результаті, ANUC залучає студентів з багатьох країн, таких як Ангола, Бенін, Камерун, Канада, Чад, Конго Brazaville, Демократична Республіка Конго, Габон, Гамбія, Гана, Кот-д'Івуар, Кенія, Ліберія, Нігер, Нігерія, Румунія, Руанда, Південний Судан, і Того. University College привертає кваліфікованих викладачів з усього світу і розроблені наукові зв'язки з провідними університетами, такими як Університет Західного Онтаріо Ivey школи бізнесу і СУР Індії.

Управління Приймальної і Приймальної Ради

Управління Приймальної відповідає за прийом і обробку заяв для вступу до університету коледж і в конкретних програмах study.The Приймальної Рада несе відповідальність за допуск кандидатів в Університетському коледжі і програм навчання. Приймальний Рада складається з віце-президент академічних питань, віце-президент у справах студентів, реєстратор, Asst. Реєстратор Вступникам & Recruitment, і відповідні керівники відділів. Рада Приймальної під головуванням віце-президент у справах студентів.

Приймальна Комісія повинна отримати список всіх кандидатів, які задовольняють умовам допуску, як зазначено в правилах. Для кожного кандидата, Рада прийме рішення про доцільність або не допустити. Кандидати, які не відповідають вимогам допуску будуть допущені в програмі довузівської. Все Університетський коледж Націй залишає за собою право відмовити в доступі до будь-якої навчальної програми.

Кожен студент з сукупними більше ніж 15 повинен відвідувати інтенсивний основний курс.

ANUC

Весь Університет Націй пропонує наступні програми:

 • Бакалавр техніки (нафти і газу)
 • Електроніка та інженерних комунікацій
 • Бакалавр техніки (Biomedical)
 • Бакалавр ofComputer наук (з відзнакою)
 • Бакалавр техніки (комп'ютери)
 • Біблійні дослідження з бізнес-адміністрування
 • Бакалавр ділового адміністрування в області бухгалтерського обліку
 • Бакалавр ділового адміністрування в області маркетингу
 • Бакалавр ділового адміністрування в галузі підприємництва
 • Бакалавр ділового адміністрування в галузі управління людськими ресурсами
 • Бакалавр ділового адміністрування в галузі банківської справи та фінансів
 • Bsc Загальні Nursing (Joint долити програми з KNUST)

Дипломні програми:

Диплом в області біблеїстики з бізнес-адміністрування

Розташування

Кофоридуа

Address
All Nations University College, Koforidua, Ghana
Кофоридуа, Східний регіон, Гана

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: