Sunyani Technical University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Sunyani Політехнічний тепер був перетворений в Sunyani технічний університет (ГТУ) з перевизначення мандатом забезпечити вищу освіту в галузі машинобудування, науки і технології на основі дисциплін, а також технічної і професійної освіти і підготовки, прикладного мистецтва і суміжних дисциплін. Про це чітко сказано в Законі про технічних університетів, 2016 Закон 992, прийнятий Парламентом Республіки Гана і підтакнув з президентом Гани по 31 серпня 2016 року.

Це перетворення представило установа з унікальною можливістю змінити себе і підняти технічну та професійну освіту і навчання в якості одного з основних постачальників висококваліфікованих найважливіших людських ресурсів для промисловості для стимулювання національного розвитку. Він також створив чітку прогресію і кар'єри і розвиток для випускників професійно-технічних навчальних закладів у країні. Досі такі випускники були поглинені на півдорозі в мейнстрім дослідження було зосереджено традиційним університетським освіту, і, таким чином, усічення практичної освіти і професійної підготовки вони отримали.

Послідовні до цього нового розвитку, STU представила кілька унікально спеціально створені 4-річний бакалавр за технологією програм з відповідними національними органами для затвердження та акредитації відповідно до вимог. Ці програми будуть запропоновані в додатку до 2-річного бакалавра технологія топ-плани для випускників HND і інших кваліфікованих фахівців. СТЮ буде також продовжувати працювати техніком та інші не третинні сертифіковані програми ремісничих вже існує. Підготовка також ведеться домагатися акредитації для бігу магістра техніки і доктор технічних програм в forseable майбутньому.

Sunyani101

Місія, Бачення та основні цінності

VISION ЗАЯВА

Для того, щоб стати центром передового досвіду для надання кар'єри орієнтованих практично орієнтованої підготовки кадрів середньої ланки для соціально-економічного розвитку регіону і країни в цілому.

ОПИС МІСІЇ

Sunyani Політехнічний є державним вищим навчальним закладом, яка прагне до забезпечення кар'єри-орієнтованої освіти і навчання на рівні вищої освіти з рук на досвіді і розвитку підприємництва, щоб задовольнити потреби середнього рівня робочої сили країни.

НАШІ ОСНОВНІ ЦІННОСТІ

  • EXCELLENCE
  • КОМПЕТЕНЦІЯ
  • КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ
  • чуйність
  • ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
Sunyani102

промислові зв'язку

Студентам надається можливість локалізувати інтернатури сайтів або організацію, близькі до їхніх домівок. Ті без опції поміщається Відділ промислової зв'язку. Для полегшення розміщення студентів для приєднання фізичних вправ, викладачів і співробітників по зв'язку скаутських для розміщення в цільової організації і компанії по всій країні, щоб обговорити розташування для студентів. Це за умови, що офіс буде повідомлено по крайней мере за чотири місяці до початку вкладення, необхідні процедури, пов'язаних з промисловим кріпленням зроблені, щоб гарантувати, що здійснення в період безперешкодне.

Оцінка

Загальна практична навчальна програма для студентів HND привертає в загальній складності 4-кредитної hours.Competency підготовки на основі програми (ТОС) II для студентів Цивільне будівництво буде потрібно в цілому шістнадцять (16) кредитних годин виробничого досвіду кріплення для четвертого семестру. Студенти продовжують з три місяці (дванадцять тижнів) промисловим кріпленням, яка привертає два години кредит як долити з шістнадцяти тижнів. Студенти, які мають Bachelor програм технології проходять в цілому шістнадцять (16) кредитних годин промислового вправи кріплення для semester.Students написати детальний звіт в кінці їх кріплення вправ. У доповіді, щоденник лист і конфіденційний звіт галузі оцінюються і оцінюються для кожного студента.

Розташування

Суньяні

Address
Sunyani Technical University
P. O. Box 206

Суньяні, Регіон Бронг-Ахафо, Гана

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: