Прочитайте офіційний опис

Universidad Francisco Marroquín, також відомий своєю абревіатурою UFM, є приватним і світським університетом у Гватемалі, Гватемала. Вона була заснована в серпні 1971 року навколо філософії лібертаріанства.

За словами економіста Мілтона Фрідмана, це "один з провідних університетів Латинської Америки".

Нашою метою було вивчення та поширення етичних, економічних та правових засад вільного суспільства. Ми були переконані, що в довгостроковій перспективі ідеї керують; що, якщо наша країна отримає мирне процвітання, без тиску з боку ідеологічних груп, необхідно, щоб достатньо впливових людей чітко розуміли організацію вільного суспільства і, таким чином, отримали переконання і мужність для його захисту.

Amigos em campus universitárioNaassom Azevedo / Unsplash

місія

Наша місія - навчати і поширювати етичні, правові та економічні принципи суспільства вільних і відповідальних людей.

цінності

Правда

Істина є необхідним і життєвим засобом досягнення добра

Свобода

Тільки в свободі можна прагнути щастя, бути відповідальним і діяти морально.

Справедливість

Правосуддя - це визнати кожну людину своєю власною.

Чесноти

116101_Virtudes.jpg

Академічний досвід

Визначення

 • Ми розуміємо за «досконалістю» вищу якість, яка робить людей або речі гідними виняткової оцінки або поваги. А для «академічної досконалості» - якість ідей, принципів і дій тих, хто, як професори або студенти, зазвичай ставить себе вище за простий матеріал і рутинне виконання свого обов'язку, що є живим прикладом послідовного життя для всіх. Досконалість, зрозуміла таким чином, можлива лише в рамках свободи, компетентності та поваги.
 • Академічну майстерність потрібно вигравати і захищати професійно. До того ж, вона може бути задумана тільки як результат наполегливих зусиль, а іноді й болісних відмов, необхідних для того, щоб відкрити нові прогалини і шляхи в області знань.
 • Інститут, який прагне до академічної досконалості, демонструється і акредитований через емуляторів і наслідувачів, що надихає протягом багатьох років.
 • Людина, яка прагне до досконалості, ніколи не може бути реалізована як така, якщо в кожному випадку він не постійно вимагає від себе більше, ніж інші.

Досконалість професора

 • Досконалість викладача передбачає віддалену підготовку (підтримується його повноваженнями) та близьку підготовку (що полягає у ретельній та щоденній підготовці кожного предмета та кожного класу), щоб щедро поставити на службу студентам свій досвід вченого та вихователя, його ентузіазм по відношенню до предмету, який він надає, і його тверде, ввічливе і персоналізоване увагу до кожного з них.
 • Вона також тягне за собою ясність і узгодженість ідей, які вона намагається передати, знання конкретної ситуації студентів, розрізнення для вибору, призначення і визначення пріоритетів завдань, розсудливість вимагати і запропонувати найбільш доречні прочитання.
 • Чіткість експозиції не повинна бути розрахована, але доступна студентам в жесті рицарства і ввічливості.
 • Відмінним викладачем як брендом відрізняється прагнення до постійного особистого вдосконалення у всьому, що він думає, говорить, робить і вчить.

Досконалість студентів

 • Сила і постійність освітнього закладу спирається на підготовку студентів, яку вона ретельно підбирає, беручи до уваги, серед інших факторів, її академічні здібності та здатність до лідерства.
 • Досконалість учнів проявляється у їхній інтелектуальній цікавості, їхній дисципліні, пов'язаній з використанням їхнього часу навчання та їх відвідуваності заняттями, їх здатністю відмовитися від смаків, задоволенням та негайними успіхами, вирощуванням чеснот. і фундаментальні цінності, багатство і вибір його лексикону всередині і поза класом, його здатність своєчасно використовувати ресурси, що знаходяться в його розпорядженні.
 • Це передбачає розумний баланс і пристосоване до реальності студента, між гуманістичними дослідженнями, що вивчаються під час попередніх досліджень, випрямленими до його хорошої діяльності як громадянина, батька чи матері сім'ї завтрашнього дня, і оволодіння ключовими методами в обраної галузі.
 • Досконалість учень студента є основою його успіху в професійній сфері і буде відображена в ступені, отриманому в результаті його зусиль. Досконалість професіонала є результатом ідеального поєднання цінностей і принципів, які керують життям кожної людини, що живе, і їх оновлення в бажаній спеціалізації (припускаючи, що кожен з них працює краще в тому, що вони найбільше йому це подобається)

Вони повинні розумітися як хребці академічної досконалості студента:

 • Його здатність спостерігати, абстрактно і логічно логічно, виражати чітко і точно, словом і письмом, свої ідеї і переконання.
 • Ваша готовність продовжувати розширювати свої знання самостійно.
 • Його спокій розуму під час розпитування або спростування позицій інших і захист своїх.
 • Його здатність дивуватися щоденним подіям.
 • Його схильність читати, слухати, говорити і писати в критичному розумінні і в той же час усвідомлювати межі людської спроможності зробити себе зрозумілим і розуміти інших.
 • Її рішучість уявити реальність, відмінну від того, як вона була представлена, і як вони звикли її бачити.
 • Їх здатність реалізувати на практиці спеціалізовані та технічні знання, а також розвивати навички та вміння, необхідні для здійснення підприємницької діяльності.
 • Його наполегливість у переслідуванні, виконанні та поширенні добра, знаючи, що йому доведеться залишатися пильними про власну свободу і обличчя, з розумною мужністю, ризиками, пов'язаними з будь-яким людським викликом.
 • Кінець будь-якого навчального процесу - це формування людей, які знають, як взяти на себе зобов'язання і скористатися можливостями, не дозволяючи нікому не підривати їхню гідність.

Доступні навчальні програми:
 • іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Universidad Francisco Marroquin

Бізнес-інжиніринг у UFM - це єдина програма, яка дозволяє зосередитися на своїх інтересах за допомогою методології, заснованої на практичних проектах. Ви будете провідним ... [+]

Безкоштовно створювати рішення

Бізнес-інжиніринг у UFM - це єдина програма, яка дозволяє зосередитися на своїх інтересах за допомогою методології, заснованої на практичних проектах. Ви будете провідним професіоналом, творцем, підприємцем і новатором par excellence, який відкриває можливості та оптимізує процеси.

Змінити лідера

Ви зможете інтегрувати знання та інструменти технологій, інженерії та бізнесу, і ви будете готові успішно конкурувати в глобальній економіці.... [-]

Гватемала Guatemala City
Вересень 2019
іспанська
Денне навчання
8 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidad Francisco Marroquin

Інженерія з комп'ютерних наук на економічному факультеті університету Франсіско Марокіна сприяє розвитку студентських проектів, як технологічних, так і ділових, які пропо ... [+]

Безкоштовно розвивати свої ідеї

Інженерія з комп'ютерних наук на економічному факультеті університету Франсіско Марокіна сприяє розвитку студентських проектів, як технологічних, так і ділових, які пропонують керівництво, наставництво та практику на кожному етапі кар'єри.

Інженер з комп'ютерних наук

Впроваджує інновації на ринку та суспільстві, створюючи, розробляючи та впроваджуючи технологічні рішення викликів та можливостей, з бізнес-баченням. Створює цінність і покращує життя людей.... [-]

Гватемала Guatemala City
Вересень 2019
іспанська
Денне навчання
8 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidad Francisco Marroquin

Підприємництво - нова кар'єра факультету економічних наук УФМ, орієнтованого на підприємництво та бізнес. Вона пропонує традиційні сили факультету, сувору формування в ад ... [+]

Чому безкоштовно?

Свобода - це те, що змушує нас робити те, що ми робимо.

Бути вільним дозволяє нам мати ідеї, створювати, приймати рішення. З свободою ми можемо навчитися, ставити під сумнів все, що нас оточує. Бути вільним змушує мислити великим, переслідувати свої інтереси, починати новий шлях, розширюватися, розвиватися. Бути вільним надихає нас вести, впливати.

Підприємництво... [-]
Гватемала Guatemala City
Січень 2020
іспанська
Денне навчання
8 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою