Universidad Galileo de Guatemala

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет «Галілео» - це вищий навчальний заклад, продукт 40-річної роботи і постійних зусиль вибраної групи професіоналів під керівництвом доктора Едуардо Шугер Кофіньо, засновника і ректора, який зумів сформувати освітню пропозицію, що повністю відрізняється від традиційним, і це обумовлено дуже чітким девізом: "Виховувати - це змінювати бачення і перетворювати життя".

Він був уповноважений Радою приватної вищої освіти Гватемали, керівним органом приватних університетів країни в жовтні 2000 року, що робить його першим університетом у Гватемалі з технологічним фокусом.

"Ми хочемо, щоб ви переслідували свою пристрасть, давали вам можливість відкрити, створити, змінити, зробити можливим неможливе, і щоб ви могли піти далі, де багато хто цього не має".

Доктор Едуардо Шугер Кофіньо

Засновник і ректор Університету «Галілео»

Інституційна філософія

Університет Галілео засновує свою діяльність на людині як людині; визнає необхідність підтримати розвиток гватемальців в цілому і повністю усвідомлює, що освіта є основним інструментом зростання людей.

Вірить у викладання етичних, правових та економічних принципів для суспільства вільних і відповідальних людей, у мирному співіснуванні людей без важливості релігійних переконань, раси чи політики.

Вважає в педагогів як найважливіший фактор змін у нашому суспільстві, уявляючи нагальну необхідність пропонувати освітні можливості для прийняття і участі в процесах реінжинірингу освіти, а також в ефективному навчанні нових поколінь.

Вважає в терміновій необхідності зробити доступним для освітнього співтовариства країни технологічні інструменти, необхідні для кращої підготовки.

Вважає, що нагальна потреба в поліпшенні умов нашого середовища, створення відповідного екологічного середовища для майбутніх поколінь, змушує замислитися про проекти національного впливу в цій дисципліні. Він також вважає, що екологічні умови нашої країни і наше географічне положення запрошує нас взяти на себе лідерство в Латинській Америці.book, read, studentgeralt / Pixabay

місія

Підготовка професіоналів з академічними перевагами світового рівня, високим духом справедливості та людських і етичних цінностей на службі нашого суспільства, включаючи сучасну науку і технології.

Ми прагнемо до нашої країни надати Вам можливість отримати доступ до університетських досліджень для всіх людей без відмінності від раси, соціального статусу або географічного положення.

вид

Ми сприяємо еволюції людського мислення, революціонізуючи вищу освіту.

мета

Формування справжніх учасників вирішення проблем соціального розвитку гватемальської громади. Ми - освітня організація, що сприяє використанню науки і техніки для вирішення національних проблем.

Розташування

Гватемала-Сіті

Address
4A Calle,7a. Avenida
01010 Гватемала-Сіті, Департамент Гватемали, Гватемала