Hong Kong Baptist University - Faculty of Arts

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо на факультет мистецтв університету баптистів Гонконгу

Факультет мистецтв є невід'ємною частиною Гонконзького університету баптистів, закладу, який твердо зобов’язаний бути "провідним університетом гуманітарних мистецтв в Азії для світу, що забезпечує досконалість у дбайливій, творчій та глобальній культурі".

Створений у 1961 році, факультет мистецтв має шість кафедр, мовний центр, чотири науково-дослідні центри та два інститути:

- кафедра китайської мови та літератури
- кафедра англійської мови та літератури
- кафедра гуманітарних наук та творчої писемності
- кафедра музики
- кафедра релігії та філософії
- кафедра перекладу, перекладу та міжкультурних досліджень
- Мовний центр (обслуговує весь університет)

- Центр прикладної етики
- Центр культурної спадщини Китаю
- Центр китайсько-християнських досліджень
- Центр перекладу
- Синологічна академія ім. Хао Цзонг-І
- Пан Саймон Сун та пані Мері Сун з китайсько-гуманітарного інституту

Відповідно до місії Університету, факультет мистецтв прагне забезпечити всесвітньо важливі та етично усвідомлені викладання та дослідження з метою сприяння загальному блага. Факультет мистецтв визначив « добробут, цінність та суспільне благо » як свою сферу досліджень у галузі ніші. Цей стратегічний фокус по-різному відображається у шести науково-дослідних групах між факультетами (Ефективність досліджень; Китайська та міжкультурна гуманітарна освіта; Формування публічної культури; Творчість, Я та суспільство; Дослідження меншин / Маргіналізовані дослідження населення; Антропоценові дослідження). Факультет мистецтв вносить вагомий внесок у дослідницький кластер «Творчі медіа / практики» університету та повністю бере участь у амбіційному прагненні набору в університеті Talent100.

Послуги
Факультет мистецтв здійснює свої зусилля в умовах, які чітко відображають місію ліберальних мистецтв університету. До послуг гостей:

  • Три студії Електроакустичний музичний центр (EMC)
  • Двостудійна лабораторія іммерсивного мистецтва та технологій (LIATe)
    найвищий міжнародний стандарт 3D-іммерсивного аудіо та відео
  • Інтерпретаційна лабораторія
    пропонуючи підтримку для навчання послідовним та одночасним способам перекладу
  • Фонологічна лабораторія та оазис вивчення мови
    забезпечення незалежних ресурсів для вивчення мови

127065_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpgBrooke Cagle / Unsplash

Нішевий дослідний напрям факультету мистецтв

Добробут, цінність та суспільне благо

Нішевий дослідний напрямок факультету мистецтв має три основні теми: добробут, цінність та суспільне благо. Колеги факультету проводять дослідження, що стосуються цих тем окремо, а також способи їх взаємозв'язку. Область досліджень, що займається нішею, в основному стосується того, як (крос) культурні та творчі практики приносять цінність для життя не лише окремих людей, а й цілих громад, тим самим відіграючи конституційну роль у побудові добрих суспільств та в виробленні суспільних благ. Процвітаючий урядовий університет гуманітарних мистецтв, який фінансується урядом, і, як очікується, проводитиме наукові дослідження, що мають значення для суспільства, HKBU пропонує благодатне середовище для творчих досліджень корисностей, які культура та творчі практики приносять світові. Крім усього іншого, колег факультету мистецтв цікавлять внесок музики у якість життя з часом, роль творчого письма в контексті травми та терапії, цінність молитви та наслідки творчих практик з питань солідарності та соціального зв’язку в контексті різноманітних суспільств та серед маргіналізованих громад.

Структура та роль науково-дослідної галузі нішевого факультету

Шість підтемати (Ефективність досліджень; Китайські та міжкультурні гуманітарні науки; Формування громадської культури; Творчість, Я та суспільство; Дослідження меншин / Маргіналізовані дослідження народонаселення; Антропоценові дослідження) забезпечують структуру для нішевих дослідницьких районів із кожним підрозділом -тема пов'язана з міждисциплінарною дослідницькою групою. Для полегшення міждисциплінарності в кожній групі є якір і співачка з різних відділів. Всім аспірантам на факультеті мистецтв пропонується приєднатись до принаймні однієї дослідницької групи, і тому ФНРА відіграє важливу роль у розвитку талантів досліджень. Діяльність дослідницьких груп включає розроблення групових пропозицій щодо гранту, обговорення окремих грантових пропозицій, презентації незавершеної роботи та проведення семінарів із дослідниками з місцевих та міжнародних мереж групи. Карта зовнішніх взаємодій (наприклад, з науково-дослідними центрами та громадськими організаціями) інформує про діяльність кожної дослідницької групи, що дозволяє як впливати, так і розробляти місцеві та міжнародні науково-дослідні проекти значного масштабу та масштабу.

Розташування

Гонконг

Hong Kong Baptist University - Faculty of the Arts

Address
OEW 1100, Arts Faculty Dean's Office, Oen Hall Building (West), Ho Sin Hang Campus, Hong Kong Baptist University
Гонконг, Гонконг
Телефон
3411-7197

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія