Прочитайте офіційний опис

Про школу спілкування

Школа комунікації баптистського університету Гонконгу була заснована в 1968 році. Він надає широкий спектр програм зв'язку в Гонконгу на бакалавратах та аспірантурі.

Впродовж чотирирічного курсу підготовки бакалавра з комунікації (Почесні грамоти), Школа пропонує три основних та кількох концентрації в спеціалізованих областях. Вони включають:

  • Фільм: пропонує дві концентрації в анімації та медіа мистецтвах, кіно та телебаченні.
  • Журналістика: пропонує три концентрації в китайській журналістиці, комунікації з даними та засобами масової інформації та міжнародну журналістику.
  • Зв'язки з громадськістю та реклама: пропонує три концентрації в рекламі та брендінгу, організаційні комунікації та зв'язки з громадськістю.

Школа також проводить самостійні програми бакалавра та вищих дипломних програм. На аспірантурі набір варіантів включає викладання магістерських програм в області комунікації, кіно, телебачення та цифрових медіа, виробництва фільмів, телебачення та нових медіа, міжнародних журналістичних досліджень, медіа-менеджменту. Існують також аспіранти програми (MPhil та Ph.D).

Школа створила ряд науково-дослідних інститутів та центрів з метою підвищення досконалості у низці сфокусованих областей та розробок міждисциплінарних досліджень.

97877_97848_AO8K5684.JPG

Розташований у спеціально побудованому корпусі, школа має ефективний розподіл навчальних ресурсів, а також доступ до новітнього обладнання. AI Media Research Laboratory та VR

Школа підтримує тісні зв'язки з медіа та творчими галузями Гонконгу. З огляду на її тривалу історію та вплив, не дивно, що багато з найвищих посад у цих галузях займають його випускники з видатними досягненнями. Ці відносини не тільки встановили міцну репутацію для школи, але також пропонували можливості спілкування для випускників та виступали як джерело знань для поточних студентів.

Форум, який включає видатних кінорежисерів, сценаристів та творчих директорів, які закінчили школу, 1-й Всеукраїнський кінопремія, семінар-лауреат Пулітцерівської премії та різні майстер-класи та науково-дослідні семінари, є прикладами заходів, організованих Школою для сприяння відносини з академічними колами та галузями, в яких його студенти працюватимуть у майбутньому.

97876_97849_DSC_0302bufaaward.JPG

Бачення та місія

Відповідно до філософії "загальної освіти людини" Університету, місія Школи комунікації полягає в тому, щоб забезпечити інноваційний підхід до своєї сфери та побудувати єдність, лідерство та зростання, щоб краще обслуговувати своїх студентів та громади. У цю епоху інформації та комунікації сильна програма комунікації означає інститут сучасного значення. Студент, який живе у ХХІ столітті, повинен мати розуміння багатьох аспектів спілкування, усвідомлення процесу спілкування та добре розвинутих навичок як комунікатора. Крім того, така програма виховує критичний розум і стимулює творчий дух. Забезпечуючи досконалість в галузі викладання, досліджень та послуг, факультет намагається зробити школу місцем безперервного інтелектуального просвітництва та професійного просування.

97879_97850_AO8K5497.JPG

Відповідно до відданості Університету Баптистського університету в освітніх заходах найвищої якості Школа зв'язку має такі цілі:

Заява про бачення

Ми прагнемо стати комунікаційною школою вибору в Азії, шанованою за кращу адаптаційність, творчість, інновації та етичну практику, для навчання майбутніх лідерів та професіоналів у спілкуванні, для створення корисних знань про спілкування та для обслуговування суспільства шляхом спілкування.

97875_97851_L3JOURNAL_COVER_2835BNNstudiostuwork.jpg

Опис місії

Ми прагнемо реалізувати наше бачення завдяки цілісній освіті, інноваційним дослідженням та активному обслуговуванню для Гонконгу, великого Китаю та світової спільноти.

"Правда є чеснота" - це наш девіз. Ми вважаємо, що до істини слід підходити шляхом вільного, відповідального, ефективного та збалансованого спілкування точних фактів, різноманітних поглядів та творчих праць. Щоб постійно підходити та підтримувати правду, ми прагнемо:

  • Заохочувати видатних та соціально відповідальних лідерів громади, практикуючих та науковців шляхом якісного навчання та навчання
  • Заохочувати знання в різних сферах спілкування завдяки щасливим, творчим і професійним результатам
  • Передбачати та обслуговувати мінливі потреби місцевих, регіональних та глобальних громад

Ця школа пропонує ступінь бакалавра комунікації (почесні програми).97878_97852_Keystonedolbyhkbu_20181029_COMD2.jpg

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Hong Kong Baptist University School of Communication

Кіно та телебачення зосереджує широке тренування на кіно, відео та телебаченні, приділяючи увагу відповідним теоріям, історії та практиці. ... [+]

Про

Майстер фільмів забезпечує комплексний та мультидисциплінарний підхід до освіти в галузі медіа, який сприяє інноваційному мисленню та творчій діяльності. Студенти даного фахівця отримають інтенсивне навчання як у практичних, так і в теоретичних аспектах досліджень кіно та медіа, сценаріїв, кіно та телевізійного виробництва, анімації, пост-виробництва та цифрових засобів масової інформації. Наш досвід у кіновиробництві та телевізійному виробництві та творчій технології дозволяє нам вирощувати нові таланти, які сприятимуть розвитку швидко розвиваються творчих галузей та економіки знань у Гонконзі, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та інших країнах.... [-]

Гонконг Hong Kong
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Hong Kong Baptist University School of Communication

Студенти з концентрацією зі зв'язками з громадськістю придбають як критичне розуміння, так і відповідні навички, щоб розвивати успішну кар'єру в корпоративному спілкуванн ... [+]

Про

Магістр з зв'язків з громадськістю та реклама надає студентам можливість практикувати мистецтво ефективного інтегрованого спілкування як у суспільних відносинах, так і в рекламних контекстах у різних організаціях. Студенти вивчають теорії та практику інформування споживачів про практики, послуги або продукти, переконуючи зацікавлених сторін досягти взаєморозуміння та досягти двостороннього діалогу для посилення залучення бренду.... [-]

Гонконг Hong Kong
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Hong Kong Baptist University School of Communication

Міжнародна концентрація журналістики готує студентів до важливої ​​ролі інформування Гонконгу про світ та світ про Гонконг. Основна місія програми - освоєння англійської ... [+]

Про

Студенти факультету журналістики проводять навчання в трьох основних сферах: (1) професійна журналістика, в якій студенти вивчають принципи та навички збору, подання, випуску новин та поточних справ; (2) теоретичні основи професії, в яких студенти розвивають концептуальне розуміння професії та її ролі в суспільстві через курси теоретичної, етичної, політичної, історичної, економічної та комунікаційної комунікації; і (3) додаткові дослідження взаємовідносин між ефірною або друкованою або інтернет-журналістикою та суспільством, а також те, як політика, уряд, бізнес та право працюють як у місцевих, так і міжнародних спільнотах.... [-]

Гонконг Hong Kong
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Hong Kong Baptist University School of Communication
Веб-сайт
Телефон
3411 8154