Hong Kong Polytechnic University

Введення

Прочитайте офіційний опис

З 80-річною гордою традицією PolyU - це дослідницький університет світового класу, який входить до числа 100 найкращих світових установ.

Hong Kong Polytechnic University (PolyU) - це дім для виховання мислителів, комунікаторів та першовідкривачів у справі позитивного впливу. Ми прагнемо сьогодні навчати лідерів завтрашнього дня завдяки професійно орієнтованій освіті, яка забезпечує випускникам неперевершене розміщення для процвітання у бізнесі та промисловості.

Ми прагнемо до міждисциплінарних досліджень та вражаючих нововведень для відкриттів для вирішення реальних проблем. Наші дослідники розробляють проривні ідеї, сприяють стійкості, піднімаючи економічні результати та покращуючи життя громад на благо Гонконгу, нації та світу.

139960_pexels-photo-3773837.jpeg

Наш девіз

Вчитись і застосовуватись на благо людства

Вищезазначене походить від китайського девізу, цитованого з великого китайського класика Іцзін (Книга змін) та двох стародавніх трактатів, один з династії Хань, а інший з часів до Цинь.

Оригінальний китайський текст можна перефразувати таким чином: "Дізнайся кожну правду і використовуй отримані знання для виконання кожного завдання" і "вчитися; служити".

Наше бачення

Будьте провідним університетом, який просуває та передає знання та забезпечує найкращу цілісну освіту на благо Гонконгу, нації та світу.

Наше завдання

Проводити ефективні дослідження, які приносять користь світові.

Виховувати критично мислителів, ефективних комунікаторів, інноваційні вирішувачі проблем та соціально відповідальних громадян світу.

Сприяти розвитку університетської спільноти, в якій усі члени можуть досягти успіху у своїх прагненнях із сильним почуттям приналежності та гордості.

139961_pexels-photo-4126759.jpeg

Міжнародне співтовариство

Насолоджуйтесь міжнародною, збагачуючою та інклюзивною атмосферою кампусу. Завдяки нашій розгалуженій глобальній мережі ви отримаєте доступ до міжнародних академічних обмінів та покращите своє розуміння та розуміння культурного різноманіття та більш широких соціальних проблем. Всім студентам рекомендується брати участь у програмах мобільності студентів за межами Гонконгу.

Міжнародний факультет

PolyU сприяє інтернаціоналізації викладачів та співробітників. Ми активно прагнемо різноманітності в викладацькому складі шляхом активного набору та утримання.

Наші викладачі та співробітники беруть участь у багатьох мультикультурних заходах в університеті та активно посилюють наші глобальні зв'язки за допомогою досліджень, освіти та передачі знань.

Глобальні перспективи в академічних програмах

PolyU виховує студентів, щоб вони впевнено працювали в міжнародному робочому середовищі та робили позитивний внесок як громадяни світу.

Ми вливаємо світову перспективу у всі наші програми та надаємо студентам багато можливостей для підвищення глобальної обізнаності та залучення. Студенти можуть здавати кредитні предмети за межами Гонконгу.

Завдяки програмам обміну, стажування та сервісного навчання наші студенти отримують вплив на світовій арені.

Міжнародне співробітництво та партнерство

ПоліУ входить до списку 100 найкращих університетів у всьому світі і вже є світовим лідером у багатьох сферах. Мобілізуючи наші активи та таланти, залучаючи міжнародні союзи, такі як університетська мережа соціальної відповідальності (USRN) та університетський альянс Шовкового шляху (UASR), співпраці та галузеві партнерства, а також створюючи стратегічні платформи, ми допомагаємо прокласти шлях до більш тісних глобальних зв’язків.

PolyU сприяє міждисциплінарним дослідженням, зокрема в таких нових сферах, як штучний інтелект та робототехніка, сприяючи активним інноваціям у вирішенні глобальних та / або соціальних проблем.

3000+

Виконані дослідницькі проекти
(2018/19)

350+

Співпрацюють партнери та установи
(2018/19)

250+

Партнери по обміну студентами
(2018/19)

416

Підписані угоди про академічну співпрацю
(станом на червень 2019 р.)

Створіть майбутнє, яке ви собі уявляєте

Наша модель професійної освіти застосовує унікальний підхід до експериментального навчання, який включає можливості стажування, навчання та зарубіжних обмінів. Ми маємо широкий вибір місцевих та міжнародних програм керівництва та розвитку для справді перетворюючого освітнього досвіду - оснащення студентів належними навичками для того, щоб бути соціально відповідальними глобальними лідерами завтрашнього дня.

Рейтинги

6-й

QS Top 50 Under 50 (2021)

25-й

Рейтинг університету QS Asia (2020)

75-й

Світовий рейтинг університетів QS (2021)

Давайте почуємо наших учнів

"Мій час у PolyU підготував мене до світового лідерства".

Аманда Путрі Вантоно, Індонезія
Школа готельного та туристичного менеджменту (випускник)

-

"Ви отримаєте дивовижну культурну експозицію в залах проживання та в кампусі".

Мацей Новаковський, Польща
Гуманітарний факультет (випускник)

-

"Цілісна освіта PolyU формує наші професійні навички і дозволила мені змінити світ".

Мадіна Калієва, Казахстан
Факультет бізнесу (випускник)

-

"PolyU змусив мене усвідомити важливість бути відповідальним громадянином світу - за це я назавжди вдячний".

YC Wong, Гонконг
Факультет охорони здоров'я та соціальних наук (випускник)

-

"PolyU заклав міцну основу для мого майбутнього у дослідженнях землетрусів".

Чень Кай-Сінь, материковий Китай
Факультет будівництва та навколишнього середовища (випускник)

Розташування

Хунг Хом

Address
Yuk Choi Road,11
Хунг Хом, Коулун, Гонконг

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

BA
BBA
BSc
Цей навчальний заклад також пропонує: