The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Коли справа стосується підвищення кваліфікації в галузі туризму та гостинності, вам потрібно бути там, де відбувається. Це Азія, найбільш швидкозростаючий у світі туристичний регіон. Азіатська культура традиційно вітає, і турбота про деталі є відмітною рисою азіатського обслуговування. Міжнародні мандрівники відносять його авіакомпанії, аеропорти, визначні місця та готелі до найкращих у світі. І немає кращого місця для катання на цій «азіатській хвилі», ніж Гонконг.

Школа вищої школи та туризму

shtm20

Оцінений на перше місце у світі в категорії «Менеджмент гостинності та туризму» згідно з глобальним рейтингом академічних дисциплін 2020 року ShanghaiRanking, зайнятий No 1 у світі в категорії «Комерція, менеджмент, туризм та послуги» в рейтингу університетів за рейтингом у 2019/2020 рр. і посів перше місце у світі за предметною областю «Гостинність, відпочинок, спорт та туризм» за рейтингом CWUR за темою 2017 р., Школа управління SHTM та туризмом ( SHTM ) при Гонконгському політехнічному університеті ( PolyU) унікально позиціонується не лише для того, щоб прокотитися по азіатській хвилі, але й керувати нею в освітній майстерності. Понад 40 років SHTM вдосконалював своєрідне бачення освіти в галузі гостинності та туризму та став символом досконалості у цій галузі, що ілюструє свій девіз « Провідна гостинність та туризм».

Навчально-дослідний готель - готель ICON

Заснуванням готелю ICON, нашого новаторського навчально-дослідного готелю, керівна роль SHTM у дослідженні гостинності також посилюється. У готелі вже реалізовані дослідницькі проекти з різними фокусами. Три спеціальні гостьові кімнати - "Гостьові кімнати завтра" - створені для сприяння більш глибоким дослідженням застосування передових концепцій в галузі управління готелями для просування всієї галузі.

shtm21

Разом з готелем ICON наші інноваційні програми надихають нове покоління пристрасних, новаторських професіоналів та студентів зайняти свої позиції лідерів у галузі гостинності та туризму. З його допомогою ми переходимо від реалізації бачення гостинності та туристичної освіти до справжньої глобальної ікони.

Міжнародний факультет та різноманітні програми

SHTM має сильну міжнародну команду з понад 70 науковців з різними культурними SHTM які мають понад 400 років досвіду гостинності та туристичної галузі. Тож нехай наш талановитий викладач просуне вашу кар’єру на нові вершини, будь то готельна індустрія, ресторанне обслуговування, подорожі чи туризм. Школа пропонує програми для студентів та аспірантів з готельного менеджменту та / або управління туризмом, що ведуть до доктора філософії (доктора філософії), доктора кафедри готельного та туристичного менеджменту (D.HTM), магістра наук та бакалавра наук (Бакалавр).

Приєднуйтесь до нас і відмінно!

Розташування

Коулун

The Hong Kong Polytechnic University's School of Hotel and Tourism Management

Address
School of Hotel & Tourism Management, 17 Science Museum Road, Tsim Sha Tsui East, Kowloon
Коулун, Гонконг
Телефон
+852 3400 2200

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія