Technological and Higher Education Institute of Hong Kong

Введення

Прочитайте офіційний опис

128995_THEi_0002.jpg

Technological and Higher Education Institute of Hong Kong ( THEi ) - вищий навчальний заклад Гонконгу з різницею. Заснована у 2012 році, THEi є членом Ради професійного навчання. Маючи значний внесок у галузь, ми пропонуємо спеціальні програми, орієнтовані професійно та професійно. Наголошуючи на "інтегрованому навчанні до роботи", ми прагнемо перетворити студентів на професіоналів, готових до роботи, з тими навичками та знаннями, які вони можуть застосувати до реального світу.

139496_batch_THEi_0012.jpg

Наші програми мають міцні галузеві зв'язки. Студенти мають багато можливостей приєднатися до програм стажування у місцевих чи міжнародних фірм. Реальний досвід роботи дає студентам новітні тенденції в галузі та дозволяє їм бути на крок попереду інших випускників. Що стосується робочої сили, то THEi випускники отримали високу оцінку роботодавців за їх практичні THEi . Отже, випускники THEi мали у 2017 році 93% рівень зайнятості.

THEi також встановила ряд партнерських відносин з багатьма всесвітньо відомими університетами з усього світу. Ми вважаємо, що ці відносини ще більше сприяють нашим студентам через обмін, навчальні поїздки та навчання на основі проектів. Ми прагнемо надавати студентам різноманітні можливості навчання.

128008_THEi_0011.jpg

Ми пропонуємо понад 20 бакалаврських програм для випускників середньої школи. Ці програми розробляються при тісній галузевій співпраці з багатьма сферами в галузі: Дизайн та навколишнє середовище, Управління та гостинність та Наука та Технологія. Випускники середньої школи з THEi вітають, щоб вивчити свої можливості навчання та розвитку разом з THEi та бути іншими.

Розташування

Гонконг

Address
THEi Chai Wan Campus
133 Shing Tai Road

Гонконг, Гонконг

Гонконг

Address
THEi Kowloon Tong Campus
20A Tsing Yi Road,
Tsing Yi Island, New Territories
Hong Kong

Гонконг, Гонконг

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія