The Education University of Hong Kong

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про ЕдуХК

The Education University of Hong Kong - це державна фінансова установа, що спеціалізується на вдосконаленні викладання та навчання, завдяки різноманітному навчальному та дослідницькому програмам з педагогічної освіти та додаткових соціальних та гуманітарних дисциплін.

Ми виховуємо педагогів і соціальних лідерів, які є інтелектуально активними, соціально піклувальними і свідомо глобальними, щоб стати агентами змін у громадах, яким вони служать. Ми приділяємо велику увагу дослідницьким можливостям - наші дослідження сприятимуть просуванню знань, стипендій та інновацій, забезпечуючи стійкий вплив на соціальний прогрес та покращення людського життя.

EdUHK прагне бути провідним університетом в галузі освіти, створюючи вплив і визначаючи ландшафт освіти не тільки для Гонконгу, але і для Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

110738_110723_2.png

Вітальне повідомлення

The Education University of Hong Kong (EdUHK) ставить на перший план своєї діяльності якісне навчання та викладання. Ми прагнемо виховувати видатних та дбайливих викладачів та професіоналів, які конструктивно сприяють сталому соціальному та економічному розвитку Гонконгу та інших країн.

Результати аудиторського звіту Ради з контролю якості в 2017 році підтвердили зобов'язання університету як вищого навчального закладу та механізми, які він запровадив для створення культури якості. Позитивний звіт підкріплює прагнення університету до забезпечення якості навчання та викладання та збагачення досвіду навчання студентів. Спираючись на позитивний результат, Університет продовжує свої зусилля на різних фронтах, і деякі приклади:

  • підтримувати якісні та академічні стандарти, що проявляються в ефективному впровадженні заходів з підвищення ефективності програмних результатів, пов'язаних із загальними запланованими результатами навчання, оцінкою результатів програми тощо;
  • підвищити якість навчання студентів завдяки всебічному огляду навчального плану для студентів та підтримці розвитку студентів у цілому за допомогою нової стратегії неформального навчання та забезпечення заходів для полегшення досвіду студентів, які не навчаються на місцевому рівні, для сприяння інтернаціоналізації; і
  • прагнути до якісного навчання та викладання, підвищуючи використання технологій у сприянні ефективному навчанню, наприклад, використання електронного портфоліо, продовжуючи загострювати політику та практику електронного навчання, а також надавати різну підтримку для професійного збагачення та обміну досвідом персоналу .

Все це свідчить про постійні зусилля Університету у просуванні, підтримці та підтримці культури якості з акцентом на навчання студентів.

Цей веб-сайт надає вичерпну інформацію про навчання та викладання в університеті. Студентам пропонується вивчити багато можливостей, доступних як для формального, так і для неформального навчання для досягнення академічних та особистих цілей. Сайт також пропонує платформу для спільноти EdUHK для обміну ідеями та стратегіями для навчання та викладання. Ми вітаємо Ваші погляди, пропозиції та внески, які будуть важливі для розвитку університету.

Професор Джон Лі Кікінь
Віце-президент (академік) та голова Комітету з якості навчання та навчання

110739_110722_1.png

Співпраця

The Education University of Hong Kong вважає, що міжнародне та місцеве співробітництво, разом зі шкільним партнерством та обміном, значною мірою сприяють зростанню університету як центру якісної освіти та педагогічної освіти, визнаного як у Гонконгу, так і за кордоном.

На міжнародній платформі взаємодія Університету зі своєю глобальною мережею партнерських партнерів у конференціях та спільних підприємствах пропонує нам міжнародні орієнтири для підвищення кваліфікації вчителів. У свою чергу, Університет демонструє провідну роль, обмінюючись досвідом з освітньою спільнотою в регіоні та далі. Налагоджуючи зв'язки зі школами та установами на міжнародному та місцевому рівнях, через схеми обміну для вчених та центрів світового класу, Університет брав участь у спільних науково-дослідних проектах.

На місцевій освітній арені динамічні відносини з дитячими садами та школами дозволяють університету випускати випускників, які отримують якісний досвід у цій галузі. Класи дають учням шанс практикувати те, що вони навчилися і розвивати свої навички. Вони також надають дослідникам можливість спостерігати та розробляти стратегії, що стосуються мінливого освітнього середовища Гонконгу.

Завдяки спільним проектам та вдосконаленню партнерської діяльності у школах університет

  • створити навчальне середовище культурного та мовного різноманіття для підтримки розвитку міжнародних перспектив;
  • забезпечити рамки навчальних програм, що формують навчання як відповідь на зростаючу глобалізацію та міжкультурне спілкування;
  • зміцнювати зв'язки з регіональними та міжнародними партнерами та брати на себе провідну роль у дослідженні та педагогіці; і
  • сприяти інтернаціоналізації та заохочувати інтеграцію студентів у місцеві, регіональні та закордонні мультикультурні спільноти.

Розташування

Гонконг

Address
10 Lo Ping Road, Tai Po, New Territories
Гонконг, Гонконг

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

BA
Bachelor