The Hong Kong Polytechnic University Department of English

Введення

Прочитайте офіційний опис

У відділі англійської мови наша основна місія полягає у забезпеченні прикладних вивчень англійської мови для професій, і ми прагнемо бути визнаними на міжнародному рівні як провідний постачальник бакалаврських і післядипломних студій, що спеціалізуються на професійному спілкуванні. Прикладне вивчення англійської мови включає в себе не тільки придбання дуже високого рівня знань англійської мови, необхідних для успішної професійної підготовки, але також глибокого та глибокого розуміння англійської мови та розвиненої обізнаності про спілкування англійською мовою у багатокультурному професійному контексті.

В Гонконзі існує явна необхідність випускників з високорозвиненим знанням мови та спілкування, а також навичкам критичного мислення, які здатні сприяти різноманітному професійному та діловому контекстам. Незалежно від того, чи на бакалавріаті або післядипломному рівні, кафедра англійської мови є одним з ключових постачальників випускників у Гонконгу з різними способами спілкування англійською мовою та мовних навичок та знань, які так високо цінують професії.

Наші програми мають інноваційні функції, які роблять їх дуже популярними у студентів, їхніх батьків і майбутніх роботодавців студентів, а також допомагають нашим студентам розвивати всеосяжні навички та атрибути, які цінують Поліу та суспільство в цілому.

Розташування

Гонконг

Address
Room AG428 Chung Sze Yuen Building The Hong Kong Polytechnic University Hunghom, Kowloon
Гонконг, Гонконг

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія