ICBS Business College

Введення

Прочитайте офіційний опис

ICBS 40 років успішної роботи та академічної послідовності

ICBS Business College був заснований в 1977 році в Салоніках командою вчених, щоб задовольнити потребу в бізнес-освіті. Послідовно розгортання акцій в інших містах. З самого початку його філософія була заснована на:

  • Навчання за найефективнішими європейськими та міжнародними стандартами.
  • Програми навчання, адаптовані до потреб ринку та майбутніх подій у глобалізованому середовищі.
  • Академічний персонал, який об'єднує академічну інфраструктуру з практичним досвідом.
  • Антропоцентричний підхід до розвитку безпосередності, взаємин в умовах родючого навчального клімату для полегшення навчання.
  • Працевлаштування в бізнесі з тим, щоб створювались інноваційні та нові ідеї, і, перш за все, перетворюються на дієві ділові акції.

У співпраці з заснованими британськими державними університетами (Ольстер, Кінгстон, Вінчестер) та акредитації від Міжнародних організацій академічного визнання (AMBA, QAA, NARIC, PRME), ICBS запропонував та запропонував програми для студентів та аспірантів

  • Бізнес-адміністрування
  • Маркетинг
  • Фінансовий менеджмент та облік
  • Економіка

Значний внесок у створення тисяч високопрофесійних випускників, які успішно керували підприємствами та організаціями як у приватному, так і у державному секторі.

ICBS Business College , що працює та пропонує свої програми в Салоніках та Афінах, продовжує підтримувати та спрямовувати студентів та випускників, а також широку ділову спільноту у досягненні своїх цілей.

ICBS Thessaloniki Campus

Всього в 10 кілометрах від центру Салоніки розташоване кампус Гален в Ореокастро, який налічує 14 000 квадратних метрів приватних об'єктів, спеціально розроблених для підтримки вчителів та студентів, які прагнуть до досягнення досконалості.
ICBS Galene Campus включає в себе: Класи, оснащені аудіовізуальними медіа та інтерактивними проекторами, конференц-зал на 240 місць, комп'ютерні лабораторії, бібліотека та читальний зал, адміністративні офіси, кабінет кабінетів кабінету, конференц-зали, секретарські бюро, кабінет випускників, спортивний майданчик

ICBS Athens City

Міжнародний коледж ICBS Athens знаходиться в будівлі Грецької асоціації менеджерів (EEDE), розташованої в Като Патісія, Афінський регіон. Комплекс має конференц-центр на 390 місць, навчальні зали, зали для семінарів, бібліотеки та лабораторії, що робить його ідеальним середовищем, яке сприяє навчанню в академічній обстановці.
Для отримання додаткової інформації про школу: www.icbs.gr
Для отримання додаткової інформації про Університет Вінчестера: www.winchester.ac.uk

Проживання в Салоніках

Салоніки - це другий за величиною місто в Греції, де проживає більше 1 мільйона жителів у столиці та столиці Македонії.
Місто Салоніки було засноване 315 р. До н.е. Кассандром Македонського. Сама велика столиця Романського періоду, Салоніки була другою за величиною і найбагатшим містом Візантійської імперії. Воно було захоплено османами в 1430 році і перейшло з Османської імперії до Греції 8 листопада 1912 року.
Салоніки - другий великий економічний, промисловий, торговельний та політичний центр Греції; це головний транспортний вузол для Греції та південно-східної Європи, зокрема через порт Салоніки. Місто славиться своїми фестивалями, подіями та живим культурним життям взагалі, і вважається культурною столицею Греції.
Щорічно проводяться такі заходи, як Міжнародна спеціалізована виставка "Салоніки" та Міжнародний кінофестиваль "Салоніки". Салоніки був європейським молодіжним столицею 2014 року. У Салоніках знаходяться численні визначні візантійські пам'ятники, в тому числі палеохристиянські та візантійські пам'ятники Салоніки, об'єкт Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а також кілька римських, османських та сефардівських єврейських структур. Головний університет міста, Арістотельський університет, є найбільшим у Греції та на Балканах.
Салоніки - це популярне туристичне місце у Греції. У 2013 році Національний журнал Geographic включав Салоніки у свої найпопулярніші туристичні напрямки по всьому світу, тоді як у 2014 році журнал FDI Financial Times ("Прямі іноземні інвестиції") визнав Салоніки найкращим європейським містом середнього розміру майбутнього за людський капітал та спосіб життя. Серед вуличних фотографів центр Салоніки також вважається найпопулярнішим місцем для вуличної фотографії в Греції.

Проживання в Афінах

Афіни є столицею та найбільшим містом Греції. Афіни домінуються в регіоні Аттики та є одним із найстаріших міст світу. Його історія охоплює понад 3400 років та найпершу людську присутність, починаючи десь між 11 і 7 тисячоліттями до н.е. Класичні Афіни були потужним містом-державою, що виникла в поєднанні з морським розвитком пірейського порту, який був своєрідним містом до його входження до Афін до його 5-го століття до н.е. Центр мистецтв, навчання та філософії, будинок Академії Платона та Арістотелівського ліцею, його широко називають колискою західної цивілізації та місцем народження демократії. У сучасних умовах Афіни є великою космополітичною мегаполісі, яка є центральною для економічного, фінансового, промислового, морського, політичного та культурного життя Греції. Афіни мешкають у двох місцях всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, африканському Акрополі та середньовічному дафновському монастирі. Афіни також знаходяться в декількох музеях та установах культури, таких як Національний археологічний музей, де розміщена найбільша в світі колекція стародавніх грецьких старожитностей, Музей Акрополя, Музей кикладського мистецтва, Музей Бенакі та Візантійський і Християнський музей.
Греція є однією з найдешевших країн Європи для іноземців, як для туристів, так і для іноземних студентів. У середньому вам знадобиться приблизно 450-700 євро на місяць для всіх витрат, включаючи розміщення, що є розумним порівняно з іншими європейськими напрямками (Іспанія, Німеччина чи Італія), де середня щомісячна вартість життя становить від 800 до 1000 євро.

Розташування

Афіни

ICBS ATHENS INTERNATIONAL COLLEGE

Афіни

Address
3, Rethimnou Str.
10682 Афіни, Центральні Афіни, Греція

Салоніки

Address
Thessaloniki 108, Oreokastro 570 13
Салоніки, Салоніки, Греція