MBS College of Crete

Введення

Прочитайте офіційний опис

Коледж Кріта MBS був заснований у 1979 році, і протягом останніх років переживає зміни, вдосконалення та постійне зростання. Через 34 роки ми пишаємось нашою співпрацею як з галуззю, так і з іншими навчальними закладами, різноманітним набором бакалаврських програм та постійними інвестиціями у розвиток сучасних навчальних та навчальних закладів.Students learning together Алексіс Браун / Unsplash

Наша філософія

Коледж Кріта MBS пропонує структури та важливі співпраці з міжнародним визнанням, щоб забезпечити сучасну університетську освіту. Завдяки потребам у спеціалізованих знаннях та здібностях, що виникають на міжнародних ринках, нинішні студенти повинні бути висококваліфікованими, щоб забезпечити успішну кар’єру на конкурентному ринку зайнятості.

Наше бачення

Бачення MBS - стати провідним приватним вищим навчальним закладом у широкому регіоні Середземного моря.

Для досягнення цього бачення МБС має на меті постійне забезпечення якісної освіти, розширення її діяльності та залучення потенційних студентів навколо Середземного моря.

Наша стратегія

Основна стратегічна мета МБС - надати студентам можливість випробувати однакове навчальне середовище зі студентами, які навчаються на основному місці університетської бази. Стратегія MBS для надання програм орієнтована на невеликий розмір класу (до 25 студентів) на відміну від грецьких державних університетів, де кількість класів великий (понад 250 студентів). Збереження малих розмірів класу є базовим компонентом у процесі ефективного контролю за успіхом кожного учня та надання максимально можливої підтримки. Моніторинг ефективності та успішності кожного студента сприяє загальному досвіду викладання та навчання та якості програми.

Чому вчитися з нами?

  • Якісна освіта Британського університету в одному з найкрасивіших місць Європи.
  • Випускники здобули необхідні знання, вміння та навички, щоб виділитися та змінити ринок праці.
  • Випускник з таким же ступенем, як і той, який присуджується студентам, які навчалися в університеті Великобританії та надають однакові професійні права.
  • Міжнародне визнання нагородженого ступеня та значних перспектив кар'єри як у Греції, так і за кордоном.

Розташування

Іракліон

Address
Olimpionikon,84
713 04 Іракліон, Греція