L’Université Catholique Du Congo

Введення

Прочитайте офіційний опис

Католицький університет Конго католицький приватний університет, відомий своїм досвідом, його динамізм, його виняткову якість наданого освіти для своїх студентів і актуальність його навчальної програми. Створений в 1987 році єпископської конференції Заїру, під назвою змінився факультет католицької теології Кіншасі в католицьких факультетами Кіншасі (FCK). Таким чином, інститут нарахував два факультети: факультет теології і філософії. У липні 1989 року Постійний комітет єпископів вирішив створити третій варіант, а саме розвиток науки і техніки, відоме з 2000/2001 навчального року факультету економіки і розвитку. Він також прийняв рішення, протягом тієї ж сесії в липні 1989 року організувати на факультеті теології в юридичному факультеті Canon. У червні 1991 року Постійний комітет єпископів вирішив створити четвертий варіант: факультет соціальних комунікацій, офіційне відкриття якого відбулося в жовтні 1993 року.

В кінці червня 2007 року Рада директорів, Постійний комітет єпископів прийняв рішення про створення шостого факультету: факультет права і політичних наук, який був відкритий в жовтні 2009 року. Через п'ять років свого існування вона буде підірвана в два, в жовтні 2013 року; по-перше, факультет права і, по-друге, що політології.

З огляду на авторитет католицьких факультетів Кіншаси, на пленарне засіданні було в липні 2009 року і був офіційно проголошений католицький університет Конго (UCC), чиї статути були затверджені вже в 2003 році і Правила процедури у 2008 році.

Католицький університет Конго сьогодні пропонує різноманітну програму факультету і ступеня від 1-го, 2-го і 3-го циклу, що характеризується міждисциплінарності, оцінка загальної культури і християнських цінностей.

Католицький університет Конго (UCC) складається з двох кампусів, один з яких розташовано в самому центрі міста Кіншаса в Limete, інших в західній частині міста, в місті Монт Ngafula. Два кампуси, які містять або кампус Limete і Мона Ngafula, вписуватися в міську тканину міста Кіншаса.

Campus Mont Ngafula знаходиться в стадії будівництва, розташований в західній частині міста Кіншаса, в місті Монт Ngafula поблизу парафії Св Рита, навпроти міста-зеленому районі. Вона складається з трьох факультетів, що Богословський, який є головою католицького університету Конго, філософії та соціальних комунікацій. Його будівля побудована на трьох рівнях, в формі хреста Ісуса, що кожне крило являє собою набір аудиторії. Campus Limete, який включає в себе чотири факультети, розташований на проспекті університету № 2 в центральній частині Кіншасі в комуні Limete, недалеко від приходу Сен-Рафаель, недалеко від пастирського центру Lindonge. Факультети організовані Limete сайт є: Canon права, економіки та розвитку, права і політичних наук. Це де цей сайт заснований адміністрація університету, також включаючи в нього велику бібліотеку, дослідний центр, аптека і безліч ресторанів і терас, відвідувані студентами.

Католицький університет Конго безпосередньо доступний за допомогою рухомого транспорту. Широке поле дозволяє транспортним Паркер приходить супроводжують студентів і ці вчителі майже всі будівлі. UCC є міським університетом переважно і контроль якості.

Офіційне визнання установи конголезького держави

Католицький університет Конго визнана Декрет № 06/0106 від 12 червня 2006 ЗАТВЕРДЖЕННЯ Деякі приватні установи вищої освіти і вузівської, підписаного президентом Демократичної Республіки Конго Джозеф Кабіла в Кіншасі 12 червня 2006 ,

Mont Ngafula: Сучасний кампус

Студенти з Католицького університету Конго оцінити їх сучасний кампус, побудований на пагорбі в місті Монт Ngafula, який включає в себе будівлю, яке відповідає міжнародним стандартам, з аудиторією, адміністративні офіси, бібліотека, комп'ютерний зал і кафе , Інші досягнення тривають.

видатний коучинг

Популярність престижного католицького університету Конго ґрунтується на прихильності, доступності та зручності своїх вчителів (викладачів і асистентів), а також його численних варіантів призначених для користувача обрамлення. СКЮ, ви знайдете вчителів, які будуть стимулювати вас і підштовхнути вас до наукових досліджень, видавати свою думку і які підтримають вас у моменти сумніву чи труднощі.

Важлива науково-дослідницька діяльність

В останні роки UCC зробив свій слід в якості одного з провідних дослідницьких університетів в ДРК. Дослідження проводиться в науковому, економічному, соціальному, культурному, екологічному або поліпшення якості життя. У тому числі організації міждисциплінарного симпозіуму, лекції для кожного факультету, наукових семінарів і т.д.

Вартість загального фінансування досліджень в UCC іноді досягає ......... ..L'UCC дає важливе і суттєве місце, дивлячись в категорії католицьких університетів загального призначення.

Розташування

Кіншаса

Address
Avenue BY-PASS, 384
Кіншаса, Кіншаса, ДРК Конго (Заїр)