Прочитайте офіційний опис

Business Academy Aarhus розробляє і пропонує практичні орієнтовані на програми вищої освіти. З більш ніж 4500 студентів-очників, 3.400 студентів неповний робочий день і близько 400 співробітників, ми є одним з найбільших бізнес-академії в Данії.

Business Academy Aarhus є Університет прикладних наук.

У ряді європейських країн, це термін англійською мовою для закладів вищої освіти. Програми ступеня ми пропонуємо зосередитися на прикладної градусів, особливо в області технологій, ІТ та бізнесу.

Як і університети, ми забезпечуємо як програм бакалаврату та можуть надати наукові ступені, але ми не удостоєні магістра або доктора наук.

На додаток до цього ми також пропонуємо програми безперервної освіти і неповний робочий день на рівні і короткострокових курсів бакалаврату для людей, які повинні підсилити свою кваліфікацію на роботу (тільки на датському мовою).

Наші програми поєднують теорію з практикою.

Ми приділяємо першорядне навчання в невеликих групах, групова робота, проектних робіт, співпраця з торгівлі і промисловості, реалістичні випадках і обов'язкових стажувань. У нас є близько 900 іноземних студентів, і щороку понад 300 наших студентів виїжджають за кордон для частини своїх програм.

Розробка і комплектуючі програми повинні створювати цінності для студентів і компаній, так. Маючи це на увазі ми робимо цілеспрямовані зусилля, щоб застосувати свою кваліфікацію щодо конкретних інноваційних і дослідно-конструкторських робіт в рамках спільних зусиль з партнерськими компаніями.

Кілька років досвіду роботи з вищою освітою

Business Academy Aarhus була заснована 1 січня 2009 року. Вона була створена в результаті злиття між програм вищої освіти з Aarhus Business College, Орхус Tech і JU (сільськогосподарський) школи. Деякі з наших програм сьогодні пропонується у співпраці з Орхуської школою морський і технічної інженерії.

Гнучкий шлях до вищої освіти

Вибір програми є важливим рішенням життя, і з'ясувати, яка програма підходить для вас, не завжди легко.

У Business Academy Aarhus, Університет прикладних наук, ми пропонуємо як програми вищої освіти Академії Професія програмами бакалаврату (AP ступінь) і. Програма ступеня AP відповідає перші два роки програми бакалавра. Програма забезпечує кваліфікації саме по собі, але також може бути динамічним способом отримати більш тривалий освіту. Тому у вас є можливість ввести трудове життя безпосередньо після ваших випускних іспитів, або ви можете продовжити навчання зі ступенем бакалавра на одному з наших поповнень програм або в іншій установі в Данії або за кордоном.

Навчання в Академії

Коли ви приступаєте програми вищої освіти, ви також визнати, що ви несете відповідальність за власне навчання. Наш досвід показує, що ви дізнаєтеся найбільше, коли ви активно беруть участь в навчанні. Ми надаємо Вам можливість брати активну участь через невеликі класи близько 30 студентів і в рамках проекту роботи та тематичні дослідження, які є важливими елементами у всіх програмах.

Всі наші програми тісно пов'язані з промисловістю. Тому ми поєднувати теорію і практику і в основному вчать частини теорії, яку згодом можна використовувати в вашій робочій життя для вирішення практичних завдань. тому відвідування компанії і гостьові лекції є важливою частиною всіх наших програм і проектів, а також остаточні проекти іспиту, як правило, засновані на практичних проблемах в конкретних компаніях. Є близько 18-25 годин навчання на тиждень. Кількість годин навчання варіюються від тижня до тижня і від програми до програми.

Ваша кар'єра починається з освіти

Незалежно від того, чи дивитеся ви на стажування або свою першу роботу після закінчення школи, Центр кар'єри Business Academy Орхуська може надати вам натхнення, інструментів і допомоги вам потрібно. Будучи студентом Академії, ви можете взяти участь в різних курсах і семінарах, таких як допомога для додатків, резюме та співбесіди. Ми також забезпечуємо індивідуальну допомогу і консультації.

Міжнародний екологічний

Більшість бізнес-академії Орхус програм пропонується в обох датському та англійською мовами. Будучи студентом Академії, ви будете, отже, бути частиною міжнародного середовища. У нас є близько 1000 іноземних студентів з багатьох місць по всьому світу. Якщо ви вибираєте одну з програм англійською мовою, ви будете вчитися зі студентами з різних країн і навчання і іспити на англійській мові. Інтернаціоналізація відбувається не тільки в класах, але і в багатьох громадських заходах, які ми пропонуємо.

Світ можливостей

Отримання хорошу роботу після закінчення навчального закладу є метою більшості студентів Академії. Деякі студенти однак вважають за краще вчитися далі і поєднувати роботу з частковою зайнятістю, звичайно, і дехто вирішив продовжити свою освіту повний робочий день в Данії або за кордоном в одному з багатьох навчальних закладів, які ми маємо угоди про визнання курсу с. Ви можете прочитати більше про роботу і подальших можливостей для отримання освіти відповідно до описів кожної програми.

Підготовка майбутнього через інтернатуру

Будучи студентом Академії бізнесу Орхуса ви будете брати участь в обов'язковій стажування, де ви будете мати можливість використовувати свої знання на практиці. Цей місяць 2-10 інтернатура (як правило, 3-5 місяців) дасть вам шанс випробувати:

Відповідна реальне життя навчання в компанії

  • Створення мереж і досвід, який може привести до майбутньої роботи
  • Працюючи в міжнародній компанії

Щороку Академія бізнесу Орхуська співпрацює з більш ніж 800 компаній в Данії і за кордоном, наприклад: Carlsberg, Ikea, Нордеа Банк, Ново Нордіск і Porsche США.

Стажування за кордоном

Ви можете вибрати, щоб прийняти вашу стажування в будь-якій точці світу, і в Європі ви можете отримати грант Erasmus, щоб покрити витрати, пов'язані з приймаючи стажування в чужій країні. У Business Academy Aarhus ми співпрацюємо з організаціями та компаніями, щоб допомогти з стажуваннях, наприклад, в Малайзії, Шанхаї, Канаді і Танзанії.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • датський

Цей навчальний заклад також пропонує:


Business Academy Aarhus

Програма бакалавра в галузі фінансового менеджменту та послуг ідеально підходить для вас, якщо ви хотіли б працювати зі складними консультативними, продажів і консультаці ... [+]

бакалаврат - 3½ років - 210 ECTS

The Програма бакалавра в галузі фінансового менеджменту та послуг ідеально підходить для вас, якщо ви хотіли б працювати зі складними консультативними, продажів і консультаційних завдань в рамках, наприклад, бухгалтерського обліку.

3½-річна програма бакалавра в галузі фінансового менеджменту і послуг була розроблена в тісній співпраці з представниками фінансового сектора. Таким чином, фінансовий сектор має великий вплив як на структуру програми та навчального змісту програми, що означає, що програма відповідає компетенції, необхідні у фінансовому секторі.... [-]

Данія Орхус
інформація
англійська
Денне навчання
7 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Business Academy Aarhus

Хімічна та біотехнічні, харчова або Process Technology є дозаправка курс для хімічної і біотехнічних аналітиків, і після завершення 18-місячної програми ви отримаєте ступ ... [+]

Бакалавр доливання програма - 1 ½ року - 90 ECTS

Хімічна та біотехнічні, харчова або Process Technology є дозаправка курс для хімічної і біотехнічних аналітиків, і після завершення 18-місячної програми ви отримаєте ступінь бакалавра. Програма є прямий шлях до подальшої освіти для хімічної і біотехнічних аналітиків, технологів харчової промисловості та технологічних технологів.

Ви отримаєте навички, щоб бути успішним в національних і міжнародних лабораторних умовах, і ви будете в курсі останніх технологічних, наукових і соціальних подій. Ви будете навчатися, щоб придбати додаткові знання в області, який постійно розвивається, і ваша здатність передавати і впроваджувати технічні та наукові результати в практичному використанні буде одним з ваших головних сильних сторін. Ви поліпшите свої академічні навички і вашу кваліфікацію в галузі планування, координації та управління проектами. Програма має багатопрофільну спрямованість, яка вчить вас координувати, спілкуватися і ініціювати проекти по всьому різних дисциплін.... [-]

Данія Орхус
інформація
англійська
Денне навчання
18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Business Academy Aarhus

Ця програма дасть вам навички, необхідні для інтеграції різних технологій і форм ноу-хау в зв'язку з розвитком технологічних систем і продуктів. ... [+]

Бакалавр доливання програма - 1 ½ років - 90 ECTS

Прямий шлях, щоб продовжити додаткову освіту для IT-технологів, технологів електроніки, електрики, енергетики технологів і технологів виробництва.

Ви захоплені технологічної інтеграції і розвитку виробництва - і ви можете побачити самі будувати мости між технологічними, творчих і комерційних частин процесу розробки? Якщо так, то верхня програма бакалавра в області розробки продуктів і інтегративної технології просто річ для вас.... [-]

Данія Орхус
інформація
англійська
Денне навчання
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Business Academy Aarhus

Програма спрямована на розвиток веб-технологій в ряді різних областей застосування, а також ряд різних платформ розподілу. Ми вважаємо, що особливо важливо, що ви працюєт ... [+]

Бакалавр доливання програма - 1 ½ років - 90 ECTS

The Програма Веб-розробка є дозаправка програми на основі комп'ютерних наук або програм мультимедіа дизайн і комунікації.

Програма спрямована на розвиток веб-технологій в ряді різних областей застосування, а також ряд різних платформ розподілу. Ми вважаємо, що особливо важливо, що ви працюєте з технологіями, які дозволять вам провести багато різних видів робіт. Це може бути що завгодно, від проектів в області розвитку передових веб, де продукти, спрямовані на різних платформах, на використання мультимедіа в інтегрованих комунікаційних рішень.... [-]

Данія Орхус
інформація
англійська
Денне навчання
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою

Business Academy Aarhus, School of Applied Sciences

Study at Business Academy Aarhus

Business Academy Aarhus, Denmark