Прочитайте офіційний опис

Познайомтеся з Копенгагенським бізнес-коледжем, який є частиною Нільса Брока. Історія Нільса Брока сягає більш ніж 130 років. Дізнайтеся про історію, цінності, організацію та освіту, яку пропонує найбільший навчальний заклад Данії.

115397_20180620_NielsBrock_Copenhagenlife_204.jpg

Про Копенгагенський бізнес-коледж

Щоб скоротити довгу історію ...

Нільс Брок існує багато років, але це не заважає нам вдосконалювати та оновлювати бізнес-школу. Ми просто відмовляємося припинятися і працювати на рутині. Замість цього ми прагнемо продовжувати розвивати та впроваджувати новітні знання та технології в наші освітні методи. Об'єднання традицій, побудованих протягом десятиліть з новими методами, призводить до твердої і сучасної освіти, яка готує студентів до наступного кроку в їхній кар'єрі і надає їм потрібні компетенції для корпоративного світу.

Основні цінності

У Niels Brock ми прагнемо створити клімат для інтелектуального та наукового зростання. Різноманітність та включення є ключем до того, щоб ми пропонували бізнес-освіту найвищого рівня. Нільс Брок прагне до різноманітності у всіх його вимірах, включаючи різноманітне представництво в університеті, різноманітну спільність поглядів і передумов, а також прийняття складних ідентичностей у всіх осіб, пов'язаних з університетом. Нільс Брок вважає, що інституція буде сильнішою внаслідок різноманітної кількості студентів, викладачів, співробітників і членів правління. Нільс Брок цінує всіх людей, які прагнуть брати участь і вдосконалювати нашу спільноту вищої освіти, незалежно від національного походження, статі, віку, соціально-економічного класу, етнічної приналежності, релігійних переконань, сексуальної орієнтації та інвалідності.

Місія та бачення

Niels Brock прагне запропонувати відповідні освітні можливості, які забезпечують необхідну конкурентоспроможність у датському бізнесі.

Місія

У Niels Brock ми зобов'язуємося бути амбітними та наполегливими при розробці та наданні відповідних освітніх можливостей, які:

  • Надати діловому світу Данії потрібні компетенції
  • Оптимізує можливості для окремих студентів.

Це внесок Нільса Брока в конкурентну владу Данії.

115401_20180620_NielsBrock_Copenhagenlife_146.jpg

Бачення

Прагнення Niels Brock - стати найбільш міжнародним та інноваційним бізнес-коледжем у Данії - визнаним для наших співробітників, які оптимізують та полегшують процес навчання студентів.

Правовий статус і акредитація

Niels Brock Copenhagen Business College - офіційно визнаний професійний коледж Данії, який пропонує професійно-технічну освіту та програми підготовки, акредитовані державою відповідно до Закону про консолідацію про професійну освіту та навчання. 1269 від 29 листопада 2017 року.

Нільс Брок працює як міжнародна школа, що пропонує післядипломні програми на основі

  • Договір франшизи з університетом Де Монфор, Лестер, Великобританія
  • Договір франчайзингу з університетом Мідлсекс, Лондон, Великобританія
  • Акредитація Американської ради з акредитації незалежних коледжів і шкіл (ACICS)

Американська програма бакалавра; Ступінь бакалавра в галузі ділового адміністрування, визнаний порівнянний з датською ступенем бакалавра в галузі ділового адміністрування. Отже, випускники бакалавра в галузі ділового адміністрування мають право подавати заявки на аспірантуру в датських установах. Дізнайтеся більше тут:

Зверніть увагу, що застосування кредитів, отриманих за програмою бакалавра Niels Brock (акредитована ACICS) для вступу до іншої установи, є виключно рішенням університету або коледжу, до якого студент звертається. Нільс Брок не робить жодного представництва щодо можливості перекладу кредитів, отриманих за програмою бакалавра.

Niels Brock - Копенгагенський бізнес-коледж надає щороку ряд оціночних і акредитаційних документів. Ми хочемо, щоб студенти отримували найкращу освіту та навчання. Дізнайтеся більше про наші акредитації.

Акредитований член ACICS

Niels Brock Copenhagen Business College акредитований Радою з акредитації незалежних коледжів і шкіл для присвоєння ступеня американського бакалавра в галузі бізнес-адміністрування. Рада з акредитації незалежних коледжів і шкіл (ACICS) занесена до національного (американського) акредитаційного агентства Американської ради з акредитації вищої освіти та американського департаменту освіти *. Тут ви можете ознайомитися з нашими оцінками, каталогом та CAR для акредитованих ACICS програм.

* Департамент освіти призупинив визнання ACICS з грудня 2016 по квітень 2018 року.

115400_NielsBrock_SunnyCopenhagen035.jpg

Факультет

Бізнес-коледж Копенгагена розташований у самому центрі Копенгагена, за декілька кроків від головної станції Nørreport, головних торгових вулиць і знаменитої гавані "Nyhavn". Будівля факультету знаходиться в нещодавно відремонтованому класичному університетському будинку.

На додаток до того, що вони є лідерами в своїх академічних областях, багато хто з наших викладачів також мають практичний досвід роботи як аналітики, менеджери, консультанти, підприємці, інвестори, консультанти, члени ради, автори та керівники.

Конференц-зали

Якщо ви хочете замовити конференц-зал для групової роботи, зверніться до Front Office.

Бібліотека та Відкритий навчальний центр

Бібліотека та Відкритий навчальний центр для іноземних студентів розташовані в Біспеторві, 1-3 на першому поверсі будівлі.

Бібліотека спеціалізується на матеріалах, які використовуються або пов'язані з курсами, що викладаються в Копенгагенському бізнес-коледжі. Колекція містить різні підручники, газети, наукову літературу, періодичні видання, бази даних. Всі студенти, співробітники та викладачі можуть користуватися бібліотекою.

Бібліотека має комп'ютери та доступ до Інтернету, а також місця для навчання та роботи в групах.

Інтернет та засоби для друку копій

На факультеті надається бездротове підключення до Інтернету, щоб студенти могли отримати доступ до Інтернету зі своїх ноутбуків і смартфонів.

Копіри та принтери розташовані в підвалі, що дозволяє студентам друкувати, копіювати та сканувати документи.

115399_NielsBrock_SunnyCopenhagen096.jpg

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BA

Niels Brock Copenhagen Business College

Університет Мідлсекс, Лондон, Великобританія, і Niels Brock Copenhagen Business College пропонують цей британський бакалавр з міжнародного готельного бізнесу та туризму. ... [+]

Огляд

Університет Мідлсекс, Лондон, Великобританія, і Niels Brock Copenhagen Business College пропонують цей британський бакалавр з міжнародного готельного бізнесу та туризму. Програма розроблена як доповнення дворічних ступенів вищої освіти або дипломів у сфері гостинності та туризму або пов'язаних з нею досліджень.

Отримати акредитовану Великобританію BA

Це один рік поповнення BA дозволяє вам почати свій міжнародний бізнес-кар'єру зі ступенем бакалавра Великобританії акредитований в міжнародній готельного та туризму управління.... [-]

Данія Copenhagen
Січень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Niels Brock Copenhagen Business College

Університет De Montfort і Niels Brock Copenhagen Business College пропонують три напрямки спеціалізації британського бакалавра (з відзнакою) у сфері ділового адмініструва ... [+]

Університет De Montfort і Niels Brock Copenhagen Business College пропонують три напрямки спеціалізації британського бакалавра (з відзнакою) у сфері ділового адміністрування. Ця програма розроблена як доповнення дворічних ступенів вищої освіти або дипломів. Три потоки - фінанси, маркетинг і стратегія

Отримати акредитовану Великобританію BA

Це один рік поповнення BA дозволяє вам почати свій міжнародний бізнес-кар'єру зі ступенем бакалавра Великобританії в галузі ділового адміністрування.... [-]

Данія Copenhagen
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

BSc

Niels Brock Copenhagen Business College

Університет Де Монфор, Лестер, Великобританія, і Niels Brock Copenhagen Business College із задоволенням пропонують цю 3-річну програму. ... [+]

Огляд

Університет Де Монфор, Лестер, Великобританія, і Niels Brock Copenhagen Business College із задоволенням пропонують цю трирічну програму

Візьміть повну акредитовану у Великобританії ступінь бакалавра наук у галузі бізнесу

Цей трирічний бакалавр наук дає вам змогу розпочати свою міжнародну бізнес-кар'єру зі спеціалізацією в бухгалтерському обліку

Навіщо брати ступінь бакалавра (з відзнакою) в КопенгагеніЖити, працювати та навчатися в Копенгагені, ДаніяОтримати диплом про акредитовану у Великобританії програмуПочаток глобальної кар'єри з акредитованим ступенем бакалавра (з відзнакою)Виберіть один з трьох потоків: ОблікНавчання в Niels Brock Copenhagen Business College , найстарішому бізнес-коледжі Данії... [-]
Данія Copenhagen
Жовтень 2019
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою