Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в академію Truemax

3D CGI- і анімація суміш між мистецтвом і технологією, яка вимагає тонкого балансу. Він використовується як у фільмі і грі-індустрії, а також у рекламі та багатьох інших галузях промисловості. Починаючи з 1998 року Truemax академія спеціалізується на викладанні 3D CGI і анімації на обох коротких курсів, а також 3-річної освіти, яке призначається для потреб промисловості для добре освічених співробітників - тепер і в майбутньому. Truemax академія 3D CGI-анімації і була заснована в 1998 році і з тих пір розвиненою якості високого рівня програм освіти і курсів.

Ми приймаємо студентів з усього світу. Для того, щоб переконатися, що професійний рівень освіти якомога, Ми співпрацюємо з Національною кіношколи Данії, DADIU, EUCROMA а також кілька інших шкіл і професіонали. Академія Truemax також пропонує кілька курсів в 3D-графіці, а також в малюнок і курси з урахуванням індивідуальних потреб.

Ми пропонуємо найкращі інструктори та викладачі, фахівці та творчі гуру, які - і повинні бути - в авангарді розвитку. Лекторів і викладачів включають деякі з кращих в світі 3D-художників та експертів з міжнародних виробничих-компаній, таких як Pixar, DreamWorks, ILM, EA і Walt Disney Company

Довгострокові програми і короткострокові курси

Заснована в Данії, академія Truemax розробляє і пропонує довгострокові програми навчання, а також короткі курси 3D комп'ютерної графіки та анімації для того, щоб задовольнити потреби промисловості і діловий світ для правильно навчених співробітників, і зараз, і в майбутньому ,

У співпраці з 3D промисловості

Унікальна курси та програми знаходяться в постійній розробці в тісному співробітництві з формальної освіти комітетом, що складається з представників світу телебачення, кіно, ігри розвитку та бізнесу.

Наші програми і курси визнані одними з кращих в Європі. В результаті цього, ми продовжуємо залучати все більше і більше іноземних студентів. Крім того, ми продовжуємо нашу освіту до-актуальний за допомогою нашого навчального комітеті і нашої широкої професійної мережі в 3D-індустрії. Все це відображає те, що ми прагнемо забезпечити кращу освіту для наших студентів.

Truemax academys Місія & Бачення

Щоб об'єднати і балансувати між мистецтвом і технологією, а також забезпечити можливості для кар'єрного росту для творчих та мистецьких студентів. Для підтримки і постійно розвивати тісну співпрацю з комітетом освіти. Продовжувати залучати і використовувати кращі міжнародні творчі та професійні 3D художників в якості інструкторів. Щоб виконати амбіції для створення 3D комп'ютерної графіки та анімації найвищої якості.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує: