University College of Northern Denmark

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університетський коледж Північної Данії (UCN) є Датським вищим навчальним закладом, який працює у галузі освіти, розвитку, прикладних досліджень та інновацій. UCN активно працює у сфері охорони здоров'я та оздоровлення, соціальних досліджень та освіти, технологій та бізнесу, навчання та навчання протягом усього життя. Ми маємо понад 10 000 студентів у програмах повного навчання, і понад 8 000 студентів, які працюють за сумісництвом, проходять стажування та підвищення кваліфікації. Будучи регіональною установою, ми обслуговуємо північну частину Данії.

Компанія UCN має давні зв'язки з бізнесом, промисловістю, державним сектором та професійними організаціями, і наша відданість бути провідним університетом професійної вищої освіти Данії означає, що ви отримаєте переваги від того, що ви, наші випускники, є першим вибором роботодавців.School

Що б ви не хотіли робити, або якщо ви ще не впевнені, ми зробимо все, щоб підвищити ваші можливості та допомогти вам на шляху до щасливої ​​та успішної майбутньої кар'єри.

Від бізнесу до гостинності, ІТ-технологій та управління будівництвом, кожна з наших програм призначена для розвитку навичок, які працедавці шукають. Ми зосереджуємось на прикладних управлінських навичках, а це означає, що ми не тільки навчаємо вас теоріям, але й переконаємось, що ви знаєте, як їх використовувати на практиці з реальних проблем, що виникають у реальних компаніях. UCN тісно співпрацює з досвідченими діловими людьми для організації навчальних програм.
School - indoor

Практичний досвід роботи в бізнесі чи промисловості дає вам реальну перевагу, коли ви починаєте шукати роботу, ми пропонуємо робочі відносини та обов'язкову стажування у всіх наших програмах, надаючи вам можливість розвивати навички, необхідні для вашої кар'єри, і тим самим збільшити вашу працездатність і підприємництво.

UCN пропонує професійні академічні програми студентам, які потребують швидкого доступу до ділової кар'єри. Ми досягаємо наших цілей завдяки сучасному навчально-методичному підходу , високоякісним навчальним закладам і зусиллям співробітників і студентів.

Двері UCN відкриті як для датських, так і для іноземних студентів з усього світу. Ми пропонуємо 19 програм, які повністю вивчаються англійською мовою.
Students

UCN - це для вас і ваша кар'єра!

Розташування

Ольборг

Address
University College of Northern Denmark, Sofiendalsvej 60, Aalborg SV
9200 Ольборг, Данія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія