University of Copenhagen

Введення

Прочитайте офіційний опис

Дослідницький університет світового класу

Під керівництвом інтелектуальної творчості та критичного мислення з 1479 року дослідники та студенти University of Copenhagen розширили горизонти і сприяли просуванню світу. З 5 000 дослідників і 39 000 студентів університет має міжнародне наукове та навчальне середовище і високо оцінюється на лідируючих списках кращих університетів світу.

Університет пропонує дослідникам і студентам можливість розвивати свій талант і запускати амбітні міждисциплінарні ініціативи для підтримки своїх сильних академічних спільнот. Через науково-орієнтоване навчання - і залучення їх до наукових досліджень - студенти обладнані для вирішення проблем і потреб суспільства.

University of Copenhagen працює над тим, щоб стати одним із найзеленіших районів кампусу у світі, залишаючи якомога менше екологічного та кліматичного сліду. Університет сприяє міжорганізаційній співпраці, налагоджує зв'язки з діловим співтовариством та допомагає студентам знаходити відповідні програми та проекти у сфері сталого розвитку.

Університет також зосереджується на гендерній рівності і бачить різноманітність як силу.

109623_clinic-doctor-health-hospital.jpg

Коротко

University of Copenhagen був заснований у 1479 році датським королем Крістіаніном 1, і на сьогодні він нараховує близько 39 000 студентів та 9000 співробітників - з яких близько 5000 - дослідники - і дохід у 8,6 млрд. Крон.

Дев'ять Нобелівських премій були вручені дослідникам університету.

Альянси

University of Copenhagen є членом двох міжнародних альянсів високих університетів:

  • Міжнародний альянс дослідницьких університетів (IARU)

і

  • Ліга європейських дослідницьких університетів (LERU)

Випускники

Університет бажає підтримувати довічні відносини зі своїми випускниками. Якщо ви закінчили University of Copenhagen , ви більш ніж бажано приєднатися до мережі випускників. Членство є безкоштовним.

Розташування

Копенгаген

Address
10 Nørregade
1165 Копенгаген, Данія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: