VIA University College

Введення

Прочитайте офіційний опис

VIA University College - це найбільший та найбільш міжнародний університетський коледж Данії - також відомий як університет прикладних наук - із загальною кількістю 19 000 студентів, з яких 3 500 - міжнародні студенти з усього світу.

Наш фокус на інноваціях та підприємництві присудив нам приз як провідний підприємницький вищий навчальний заклад Данії у 2014, 2018 та 2019 роках.

Ми охоплюємо регіон Центральної Данії з загальною кількістю восьми сучасних містечок, які характеризуються динамічною і міждисциплінарною середовищем, де студенти зустрічаються по програмах і факультетах.

VIA пропонує різноманітні програми англійської мови у галузі бізнесу, будівництва, дизайну та інженерії.

Акредитація

VIA є сертифікованим власником статуту ERASMUS. Ми є членом Європейської асоціації з забезпечення якості вищої освіти (ENQA) і маємо сертифікат кваліфікації з Китайської Народної Республіки. VIA також є єдиною акредитованою в Данії інституцією «Інститут архітектурних технологій» (CIAT).

Інший стиль навчання

Скандинавський підхід до вищої освіти глибоко вкорінений у професіях, для яких ми готуємо наших випускників.

Студенти вивчають новітні теорії та методи, беруть участь у науково-дослідній та інноваційній діяльності та набувають практичного досвіду через практичну підготовку.

Ми заохочуємо студентів до залучення та обміну ідеями з легким доступом до викладачів та персоналу. Ми пропонуємо невеликі класи, навчання на основі моделювання та електронне навчання.

Приєднуйтесь до нашого Віртуального відкритого дому

Двічі на рік VIA University College приносить вам відкритий досвід, тому що ми запрошуємо вас практично зустрітися з нашими студентами, співробітниками та установою.
Тут ви можете дізнатися більше про VIA , наші програми та задати будь-які питання щодо варіантів навчання, фінансів чи життя в Данії.
Відвідайте en. VIA .dk / virtual-open-houseРозташування

Хернінг

Address
VIA University College
Campus Herning
Birk Centerpark 5
DK-7400 Herning
Denmark

7400 Хернінг, Данія

Хорсенс

VIA University College - Campus Aarhus C

Address
VIA University College
Campus Horsens
Chr. M. Oestergaards Vej 4
DK-8700 Horsens
Denmark

8700 Хорсенс, Данія
Веб-сайт
Телефон
+45 87 55 00 10

Орхус

Address
VIA University College
Campus Aarhus C
Ceresbyen nr. 24
DK-8000 Aarhus C

8000 Орхус, Данія